0

Za caloksztalt, o!

0

LOLu nie masz zadnego wierszyka na specjalna okazje?:D

2

A tu typowy komentarz

"To jest po prostu śmieszne. Barcelona 0 goli po akcji tylko błędy rywali. "

4

Po raz pierwszy od dawna kibice Realu ciesza sie ze zwyciestwa Barcy;D Atleti dalo im w kość to maja ich dość ;)

0

Jesli bedzie potrafil tak zmotywowac druzyne to moze damy mu szanse?:D

1

Zagrajmy tak do konca sezonu to liga bedzie nasza...

0

Koniec!

0

Ole, Ole, Ole, Leo!!!!

1

Jak ich jezdzi jak za przeproszeniem szmaty to wiesz... ;D

0

Ne wiem jak Wy, ale ja chce tak co tydzien;)

0

Frytki do tego?

2

Ale ogolnie tak maja grac nasi w kazdym meczu;)

1

Powiedz to Mallenco...

0

Pedro za Messiego, blagam! Nie chce czerownej dla Messiego;)

0

Szkoda, ze na dzisiejszym meczu sie skonczy... Kolejny taki mecz dopiero w lutym podczas spotkania z City:D

1

Pomagal szczegolnie Realowi... O ile o faulu w polu karnym mozna dyskutowac, o tyle o karnym za faul przed polem karnym juz nie...

0

Tfu, tfu, tfu!!!

0

Mallenco nie zna zadnych zasad...

1

Dlaczego nasi zawodnicy mobilizuje sie tylko na wielkie i prestizowe mecze? Przeciez w lidze kazdy mecz jest tak samo wazny... Tego im wybaczyc nie moge;D

0

Dożywotnie...

1

This is Neymaaaaaaaaaar!

7

A jak pisałem, ze Mallenco to za przeproszeniem idiota i madrycka wtyczka to mi nikt nie wierzyl... ;D

0

Zagra, zagra;D

3

Merci, ze byłeś tu!

2

Trochę kultury...

3

Dlaczego zakladasz, ze Barca chciala go sprzedac? Podobno sam Alexis nalegal na odejscie, wiec Barca nie naciskala na pozostanie Chilijczyka... Podobnie w przypadku Fabregasa. Naprawde wierzysz, ze Barca chciala go jak najszybciej sprzedac?

2

Alexis w Barcelonie pewnie nie pokazywalby tego co pokazuje teraz w Arsenalu, chociaz ostatni sezon w Barcelonie mial swietny. My mamy Suareza, ktory z kazdym meczem prezentuje sie coraz lepiej, wiec mysle, ze gdy Luis osiagnie forme z Liverpoolu to nie bedzie czego zalowac;)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?