LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za caloksztalt, o!
0
LOLu nie masz zadnego wierszyka na specjalna okazje?:D
2
A tu typowy komentarz
"To jest po prostu śmieszne. Barcelona 0 goli po akcji tylko błędy rywali. "
4
Po raz pierwszy od dawna kibice Realu ciesza sie ze zwyciestwa Barcy;D Atleti dalo im w kość to maja ich dość ;)
0
Jesli bedzie potrafil tak zmotywowac druzyne to moze damy mu szanse?:D
1
Zagrajmy tak do konca sezonu to liga bedzie nasza...
0
Koniec!
0
Ole, Ole, Ole, Leo!!!!
1
Jak ich jezdzi jak za przeproszeniem szmaty to wiesz... ;D
0
Ne wiem jak Wy, ale ja chce tak co tydzien;)
0
Frytki do tego?
2
Ale ogolnie tak maja grac nasi w kazdym meczu;)
1
Powiedz to Mallenco...
0
Pedro za Messiego, blagam! Nie chce czerownej dla Messiego;)
1
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/fc-barcelona-atletico-madryt-relacja-na-zywo/w27ps
0
Szkoda, ze na dzisiejszym meczu sie skonczy... Kolejny taki mecz dopiero w lutym podczas spotkania z City:D
1
Pomagal szczegolnie Realowi... O ile o faulu w polu karnym mozna dyskutowac, o tyle o karnym za faul przed polem karnym juz nie...
0
Tfu, tfu, tfu!!!
0
Mallenco nie zna zadnych zasad...
1
Dlaczego nasi zawodnicy mobilizuje sie tylko na wielkie i prestizowe mecze? Przeciez w lidze kazdy mecz jest tak samo wazny... Tego im wybaczyc nie moge;D
0
Dożywotnie...
1
This is Neymaaaaaaaaaar!
7
A jak pisałem, ze Mallenco to za przeproszeniem idiota i madrycka wtyczka to mi nikt nie wierzyl... ;D
0
Zagra, zagra;D
3
Merci, ze byłeś tu!
2
Trochę kultury...
3
Dlaczego zakladasz, ze Barca chciala go sprzedac? Podobno sam Alexis nalegal na odejscie, wiec Barca nie naciskala na pozostanie Chilijczyka... Podobnie w przypadku Fabregasa. Naprawde wierzysz, ze Barca chciala go jak najszybciej sprzedac?
2
Alexis w Barcelonie pewnie nie pokazywalby tego co pokazuje teraz w Arsenalu, chociaz ostatni sezon w Barcelonie mial swietny. My mamy Suareza, ktory z kazdym meczem prezentuje sie coraz lepiej, wiec mysle, ze gdy Luis osiagnie forme z Liverpoolu to nie bedzie czego zalowac;)
0
http://static.fangol.pl/content/9/8/6/9863a3c8f01b604c02c78982a03f19a1-554.png
Z Javierem i Rakiticiem mecz mamy wygrany;)
1
Lucho kontra Simeone;D
http://static.fangol.pl/content/7/a/5/7a573483c7d3ad95e5509f510b3aaeb4-554.jpg