0

Mam rozumiec, ze wychodzisz i juz nie wracasz?

0

Przeciez masz na swojej stronie relacje...

0

W koncu to Portugalczyk...

0

No tak, Real zazwyczaj lubil przegrywac na Camp Nou w ostatnich latach.

1

Dokladnie:) W Madrycie na sile chca uznac wyzszosc Cristiano nad Messim. Podobnie sam Ronaldo probuje swoimi wypowiedziamy przekojac innych, ze to on jest najlepszy, ale z marnym skutkiem. Prawdziwy mistrz i geniusz nie musi slownie przekonywac innych, ze jest najlepszy, bo pokazuje to na boisku tak jak Leo.

2

Widocznie boli go, ze historia na zawsze umiesci Leo przed Cristiano... Niech sie wyplacze jesli musi, chociaz rzeczywiscie moglby robic to gdzies indziej.

1

„Cristiano to najlepszy zawodnik w historii"

Nawet gdybym darzyl Cristiano szacunkiem, to niemoglbym powiedziec, ze jest chociazby jednym z pieciu najlepszych zawodnikow w historii... Na to trzeba sobie zasluzyc i same bramki chwaly mu nie przyniosa, bo pilka to nie tylko to.
Popatrzmy na Messiego- jest dwa lata mlodszy od Cristiano, a juz kilka lat temu przez wiele waznych osobowosci pilkarskich uwazany byl za jednego z najlepszych w historii, a niektorzy nawet umieszczali go na samym szczycie tego sportu.

2

Srednia zakomita ale "zawyza" ją pierwsze 8 kolejek. Zeby pobic rekord Bravo musialby nadal swietnie bronic i liczyc na solidna gre naszych obroncow.

1

Liga hiszpanska raczej nie chcialaby, aby Barca grala w innej lidze, bo bez Barcy liga hiszpanska stalaby sie mniej emocjonujaca i w zasadzie zwyciezca ligi znany by byl jeszcze przed pierwsza kolejka... Wygladaloby to podobnie jak w Niemczech, tyle ze i tak La Liga bylaby mocniejsza od Bundesligi.

10

Nic sie nie dzieje... Posiadanie pilki w normie- 60%

1

Niestety Barca B juz przegrywa... Las Palmas to lider Segunda, ale i tak mam nadzieje na jakies punkty.

0

Munir zasluzyl na szanse, ale jej niestety nie wykorzystal. Chyba Lucho powinien jednak cofnac Munira do Barcy B i przetestowac tym razem chociazby Adame lub dac wiecej minut Sandro.

3

Niestety na wypowiedziach i obietnicach sie skonczylo...

0

Tylko szkoda, ze oddajemy go za darmo...

0

Jesli Masche zagra na stoperze to z pewnoscia tak...

2

Z jednej strony tak, ale mnie nawet nie martwia wyniki naszych spotkan, a styl jaki pokazujemy na boisku... Rozumiem, ze mozna zremisowac lub przegrac mecz, bo zdarza sie to kazdej druzynie, bl tak jak napisales czesto decyduja detale, np. strzaly w poprzeczke czy nieuznane gole, ale trener odpowiedzialny jest za styl naszej gry, z ktorej wynikaja nasze sytuacje bramkowe i jakosc spotkania. Gdy obserwuje gre naszej druzyny mam wrazenie, ze jedyna nasza taktyka to utrzymywanie sie przy pilce, ale co dalej? Lucho liczy na geniusz Messiego? To troche malo...

0

Jednak najwazniejsze jest to co zawodnik pokazuje na boisku w trakcie meczu, i kazdy kibic ogladajacy mecze moze wyciagnac wnioski.

2

Szczerze to obecnie wole Xaviego od Iniesty... Xavi to chyba obecnie nasz najlepszy pomocnik:)

0

Bo Lucho jest zadowolony z Alvesa:)

0

Sa rozni ludzie i wiadomo, ze wiekszosc po wygranym meczu widzi powody do radosci, ale sa tez tacy ktorym nadal nieodpowiada postawa naszej druzyny( tak jak w tym sezonie). I tak jest zarowno tu jak i na blaugranie i na kazdej innej stronie...

0

Dobra, juz wiem:)Milo ze strony Luisa, ze pamieta o bylych kolegach z Liverpoolu.

1

Bo doczepic sie to trzeba umiec...

2

A napisal trzech ludzi czy MVP?

1

Przydalby sie nam Gerrard...

2

Postrasz ich, ze zglosisz ta sprawe na policje albo juz zglosiles... Wtedy powinni zareagowac:)

0

I nie miala nic przeciwko?:) Przeciez musiala o tym wiedziec.

2

Przeczytalem caly artykul i nurtuje mnie jedna sprawa... Skoro Kubala mial zone to jak bezustannie zabawial sie z innymi kobietami?

1

Wygramy;D W nowym roku nasza druzyna bedzie grala z wieksza checia, wiec mysle ze bedzie dobrze;)

3

Georg out!

0

Eee tam... W tej chwili mamy 4 stoperow w druzynie i jednego w szpitalu, wiec nie jest zle i moglibysmy grac 3 stoperow( o ile Vermaelen wyleczy sie do nastepnego sezonu)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?