2

Pewnie to, ze boi sie zaryzykowac, bo moze stracic pilke, a przeciez posiadanie jest najwazniejsze... Brutalne, ale prawdziwe...

0

Rakitic, pokaz wreszcie na co cie stac...

0

No,no... Gratulacje... Zgasiliscie wyjatkowo "agresywnego" "hala dzieciaka".

0

Na poczatku sezonu tez tak mowiono...

1

Jest ankieta, ale widoczna tylko w pelnej wersji serwisu. Niestety w wersji mobilnej glosowanie jest niemozliwe. Mam nadzieje, ze w nowej wersji sie to zmieni.

1

Mysle, ze Lucho powinien zabrac sie za naszych pomocnikow. Przede wszystkim powinien zmodyfikowac nasz styl. Zauwazylem, ze z kazdym sezonem rozgrywamy pilke coraz dalej pola karnego przeciwnika. Niestety, ale rozgrywajac pilke na 50-40 metrze od bramki ciezko otworzyc partnerowi droge do bramki. Druga kwestia to intensywnosc i ruch zawodnikow zarowno w ataku jak i w drugiej lini, bo obecnie gramy zbyt statycznie.

1

Dla mnie najlepszym zawodnikiem BPL jest Alexis. Wspaniale ciagnie swoj zespol i ogladanie go na boisku to czysta przyjemnosc. Ze tez musial odejsc...

1

No tak, w koncu tylko on stara sie ciagnac nasza gre i jest naszym zarowno najlepszym pomocnikiem jak i napastnikiem. Szkoda, ze nasza pomoc nie wyglada tak jak w Realu, bo Leo stalby sobie tylko zrelaksowany w polu karnym i dokladalby noge:)
Coz... Pozostaje tylko liczyc na Rafinhe, Halilovicia i Denisa Suareza w przyszlosci, bo nie wierze, ze Iniesta czy Xavi odzyskaja forme sprzed lat, a tymbardziej nie wierze, ze nasz zarzad sprowadzi nam klasowego pomocnika.

0

Gdyby, gdyby, gdyby...

0

Di Maria po kontuzji, a Aguero w trakcie:)

1

To w kategorii " najlepszy pomocnik" musialbys dac naszych obroncow, ktorzy maja wiecej asyst od Iniesty czy Rakiticia:)

0

Osoby glosujace na Masipa raczej nie kierowaly sie wzgledami sportowymi:)

1

Moim zdaniem Marc powinien grac w niektorych meczach ligowych( chociazby ze slabszymi druzynami), bo jak ma nabrac doswiadczenia w inny sposob? Treningi to nie to samo co mecz. Przed nim wielka kariera, ale nie moze siedziec w wiekszosci meczow na lawce.

1

Szczerze mowiac to sam mialem ochote na uhonorowanie w ten sposob Victora, ale jednak postanowilem oddac glos na Bravo. Chilijczyk mial swietny caly rok, bo jak pisalem nieprzypadkowo jest naszym zawodnikiem. W dodatku rozegral swietny Mundial i pobil trzydziestoletni rekord. To byl trudny wybor, ale moim zdaniem Bravo w pelni zasluzyl na miano najlepszego bramkarza. Valdes mial cudowny poczatek roku, ale mozemy tylko przypuszczac jak bronilby przez pozostale 9 miesiecy.

0

Przeciez ten gosc ma zamazana twarz... Po czym wiec porownujesz go do Figo?:)

0

A ja bym wolal przesunac Maschs wreszcie na jego pozycje i kupic jakiegos solidnego stopera.

0

Jakos nie chce mi sie w to wierzyc i dla mnie cale to zainteresowanie to tylko plotki. Najgorsze jest jednak to, ze nawet gdyby to byla prawda, to Lucho, Zubi i reszta zarzadu i tak nie pozwola Busiemu odejsc.

8

Byle na stadion sie nie wdzieralo:)

3

Z jednej strony tak, ale tu chodzi tylko o 2014 rok, w ktorym niestety Valdes wiele nie zagral. Wiem, ze do momentu kontuzji VV byl najlepszym bramkarzem na swiecie, ale czy niecale 3 miesoace wystarcza na uznanie go najlepszym bramkarzem roku? Mysle, ze to juz kwestia indywidualna i kazdy na swoj sposob musi do tego podejsc.

1

To zalezy jak na to spojrzymy i czy bierzemy tylko jego wystepy a Barcelonie, bo pamietaj, ze Bravo ma za soba wspanialy sezon w RSSS( nie bez powodu jest teraz bramkarzem Barcelony) i jeszcze lepszy Mundial. To chyba rowniez powinnismy brac pod uwage, bo Claudio od poczatku roku prezentuje wysoki poziom.

23

A po co nam morze w druzynie?

4

Myslalem, ze najwazniejsze jest dobro calej druzyny, a nie rekordy jednego zawodnika...

0

Nie dla kazdego najlepszym bramkarzem roku musi byc bramkarz, ktory przez 3/4 roku byl kontuzjowanym. Wiek, ze poczatek roku w wykonaniu Valdesa byl wspanialy, ale niecale 3 miesiace to chyba troche zamalo...

0

W sumie to Ter Stegen nie pokazal nic lepszego V.V, ktory mimo iz wiele w tym roku nie gral to byl bohaterem wielu spotkan. Ja umiescilbym V.V. na drugim miejscu, ale to przecie indywidualna decyzja kazdego z nas.

0

Niestety, ale tu wybieramy najlepszego bramkarza roku w ktorym Victor zagral jedynie 15 spotkan.

0

Pewnie tak, ale chyba nie tylko oni sobie robia jaja:)

0

Poki co Masip ma wiecej glosow od Ter Stegena:) Alez tu trolli:)

2

Ahh te jego interwencje w meczu z trzecioligowa Huesca... Bez watpienia bohater spotkania. Dac sie tylko raz pokonac takim gigantom... Geniusz.

2

Rowniez mam do Pinto pretensje o stracone bramki w finale PK. Chyba mogl sie wykazac lepszymi interwencjami.

1

Kandydatow jest dwoch- Valdes albo Bravo. Valdes do momentu kontuzji byl w tamtym okresie najlepszym bramkarzem na swiecie i bardzo czesto ratowal nam mecze genialnymi interwencjami. Bravo raczej nie mial wielu efektownych interwencji, ale pobil niezwykly rekord, chociaz trzeba przyznac, ze duzy udzial miala w tym nasza defensywa.
Trudny wybor, ale chyba postawie na Bravo. Chilijczyk w dodatku mial wspanialy wystep na mundialu i o tym trzeba pamietac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?