LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mobilna wersja bedzie dostepna po wejsciu na strone tak jak teraz. Od razu Cie przekieruje jesli bedziesz korzystal na urzadzeniu mobilnym.
0
Pewnie dostales nowego tableta i chcesz go przetestowac?:)
0
To na co czekasz?:)
0
Jeszcze przed? Gwiazdka juz dawno na niebie:)
1
Wesolych Swiat wszystkim zycze.
Zupelnie niespodziewany prezent ze strony redakcji, nowa wersja mobilna. Dlugo czekalem na drobne zmiany w wersji mobilnej, a tu juz niedlugo zupelnie nowa wersja. Tak trzymac redakcjo.
5
Pedro jest swietnym zmiennikiem i wrecz lepiej gra, gdy wchodzi z lawki niz gra od pierwszej minuty. Nasze trio czasami bedzie potrzebowalo odpoczac i Pedro bedzie swietnym zmiennikiem( z pewnoscia lepszym niz Munir).
0
Pedrito... Nawet sobie nie zartuj...
0
Dziekuje, nie mam pytan:)
0
W takim razie gratuluje tworczosci.
0
A nie z Realem Madryt? Przeciez to niennasz zawodnik:)
0
Neymar jeszcze nie ma 23 lat, a cos czuje, ze bramek ma wiecej( tyle, ze strzelonych w Brazylii)
1
Jak dla mnie moze tam isc nawet dzisiaj...
0
Predzej my kupimy mlodego, solidnego obronce, niz MU Bale'a... Transfer nierealny...
1
Widzisz LOL LOLu? Bedziesz przeklety na wieki!:)
0
Fajne. Z jakiej strony?
2
Teraz tylko trzeba czekac, az Suarez i nasi pokocnicy beda w formie, bo bez tego daleko nie zajedziemy...
1
Za pare milionow rocznie moge byc Vermaelenem...
2
Po pierwsze to plotki, po drugie Bale jest wart conajwyzej pooowe tego, po trzecie Bale w tym sezonie to cien gracza z poprzedniego sezonu, po czwarte nie wiem czy Real by stracil, ale Ronaldo na pewno, po piate dlaczego piszesz to tutaj, a nie na stronie Realu?
0
Z uwagi na zalosne symulowanie proponuje nie brac go pod uwage... Na boisku trzeba umiec sie zachowac:)
0
No za te pieniadze...:D
1
Marynarz- w koncu to sam kapitan.
0
Gdzie Mandzukiciowi do Aguero?:) Chyba, ze to dla ciebie nie klasyczna dziewiatka.
3
Na swojej stronie nie znalazles odpowiedzi?:)
0
Gdyby wystapil w meczu z Huesca to kto wie...:)
3
A jak myslisz? No, porusz troche glowka...
1
To sie ciesz, ze Ronaldo nie bylo...
0
Powiem wiecej- nawet Dani Alves nie dalby sie nabrac!:)
13
Geniusz z naszego Leo. 91 bramek to rekord nie do pobicia:)
1
Typowy "gimnazjalista z Madrytu"..
5
Dwukrotnie wiecej niz wszyscy nasi pomocnicy lacznie( albo i wiecej)