1

Mobilna wersja bedzie dostepna po wejsciu na strone tak jak teraz. Od razu Cie przekieruje jesli bedziesz korzystal na urzadzeniu mobilnym.

0

Pewnie dostales nowego tableta i chcesz go przetestowac?:)

0

To na co czekasz?:)

0

Jeszcze przed? Gwiazdka juz dawno na niebie:)

1

Wesolych Swiat wszystkim zycze.
Zupelnie niespodziewany prezent ze strony redakcji, nowa wersja mobilna. Dlugo czekalem na drobne zmiany w wersji mobilnej, a tu juz niedlugo zupelnie nowa wersja. Tak trzymac redakcjo.

5

Pedro jest swietnym zmiennikiem i wrecz lepiej gra, gdy wchodzi z lawki niz gra od pierwszej minuty. Nasze trio czasami bedzie potrzebowalo odpoczac i Pedro bedzie swietnym zmiennikiem( z pewnoscia lepszym niz Munir).

0

Pedrito... Nawet sobie nie zartuj...

0

Dziekuje, nie mam pytan:)

0

W takim razie gratuluje tworczosci.

0

A nie z Realem Madryt? Przeciez to niennasz zawodnik:)

0

Neymar jeszcze nie ma 23 lat, a cos czuje, ze bramek ma wiecej( tyle, ze strzelonych w Brazylii)

1

Jak dla mnie moze tam isc nawet dzisiaj...

0

Predzej my kupimy mlodego, solidnego obronce, niz MU Bale'a... Transfer nierealny...

1

Widzisz LOL LOLu? Bedziesz przeklety na wieki!:)

0

Fajne. Z jakiej strony?

2

Teraz tylko trzeba czekac, az Suarez i nasi pokocnicy beda w formie, bo bez tego daleko nie zajedziemy...

1

Za pare milionow rocznie moge byc Vermaelenem...

2

Po pierwsze to plotki, po drugie Bale jest wart conajwyzej pooowe tego, po trzecie Bale w tym sezonie to cien gracza z poprzedniego sezonu, po czwarte nie wiem czy Real by stracil, ale Ronaldo na pewno, po piate dlaczego piszesz to tutaj, a nie na stronie Realu?

0

Z uwagi na zalosne symulowanie proponuje nie brac go pod uwage... Na boisku trzeba umiec sie zachowac:)

0

No za te pieniadze...:D

1

Marynarz- w koncu to sam kapitan.

0

Gdzie Mandzukiciowi do Aguero?:) Chyba, ze to dla ciebie nie klasyczna dziewiatka.

3

Na swojej stronie nie znalazles odpowiedzi?:)

0

Gdyby wystapil w meczu z Huesca to kto wie...:)

3

A jak myslisz? No, porusz troche glowka...

1

To sie ciesz, ze Ronaldo nie bylo...

0

Powiem wiecej- nawet Dani Alves nie dalby sie nabrac!:)

13

Geniusz z naszego Leo. 91 bramek to rekord nie do pobicia:)

1

Typowy "gimnazjalista z Madrytu"..

5

Dwukrotnie wiecej niz wszyscy nasi pomocnicy lacznie( albo i wiecej)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?