LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wracaj Leo i pokaz w przyszlym roku kto jest najlepszym pilkarzem na swiecie:)
0
Mnie tez denerwuja te nagonki ale co my mozemy zrobic??? Na miejscu Leo pozwalbym te madryckie szmatlawce z Marcą na czele do sądu... Tacy pseudodziennikarze moga zniszczyc mu reputacje chociaz mysle ze prawdziwy kibic nie bedzie sie sugerowal artykulem z tak falszywego zrodla.
0
Z tego co pamietam to wygral pojedynek jeden na jednego w pierwszym meczu z cartagina aw kolejnych meczach to nie wiem bo nie mialem okazji obejrzec:)
0
Cieszy mnie obecnosc w skladzie Sergi Roberto i Tello. Sergi z kazdym meczem nabierze wiecej doswiadczenia a Tello moze pokazac ze bedzie sie liczyl przy wyborze skladu.
Niestety nie moge obejrzec meczu. Jak na razie nam idzie??? Graja zadowalajaco?;)
0
Mocny przeciwnik ale nie ma co sie bać tylko trzeba grac swoje. Tez liczylem na latwiejszego przeciwnika no ale wierze w zwyciestwo przede wszystkim w ladnym stylu
0
Mysle, ze Tata da im pograc ale dopiero przy pewnym wyniku. Ale dobre i to:) Mam nadzieje, ze beda mieli okazje zagrac z 20- 30minut.
0
A Neymar jest zlym napastnikiem??? Chyba nie... A na skrzydlach mamy kogo wystawic. Niepotrzenie Tata kombinuje z tym Fabregasem.
0
W pelni sie z Toba zgadzam. Neymar pod nieobecnosc Messiego powiniem grac na srodku ataku a jesli nie Neymar to chociaz Alexis. Na skrzydle przeciez zamiast Neymara moglby zagrac Pedro lub Tello. Zobaczymy jak to wyjdzie, moze przewidywany skla sie nie sprawdzij.
Chcialbym rowniez zeby Tata przy pewnym wyniku dal pograć mlodym.
0
Bo to zespoly z tego samego kraju a w 1/8 jest to niemozliwe;)
0
Mysle ze najlatwiej byloby wygrac z olimpiakosem lub galatasaray. No ale... Barca moze trafic na kazdego, bo i tak wygra:)
0
No Barca zmiazdzyla Celtow:) bodajze 75% posiadania pilki, to musi robic wrazenie:)
0
Z Bayernem to lepiej zagrac w finale;)
0
A nie ćwiercfinał??
0
To ile w koncu jest?:)
0
Za nerwowo to zrobił;)
0
Zaluje, ze nie moge obejrzeć tego meczu :( Patrzac na wynik i na wasze komentarze wnioskuje, ze nie jest zle;D Oby tak do konca sezonu:)
0
Hmnn.... Ty z Madrytu???
0
Nawet jesli zdecydowali by o budowie nowego stadionu to powstalby on obok starego stadionu i Camp Nou nie zostalo by zburzone
0
No niestety w tym momencie bardzo potrzebujemy srodkowego obroncy. Na chwile obecna w formie jest tylko Bartra ale obrona takiego klubu nie moze opierac sie tylko na jednym bardzo mlodym i niedoswiadczonym jeszcze stoperze
0
Kto tych kandydatow wybieral??? Gdzie jest Iniesta???
0
Mam pytanko:) Czy te gazety sa typowo pilkarskimi gazetami czy ogolnie sa sportowe??? Bo dzien w dzien na okladkach jest tylko pilka nozna nawet jesli zadna z druzyn nie rozgrywa w tym dniu lub nastepnym meczu. Pytam z czystej ciekawosci:)
0
Pedro 40 mln??? Patrzac na jego obecna forme to on nie jest wart 20 mln... No chyba ze sie rozkreci i zacznie pokazywzc na co go stac
0
Sory, nie tutaj:) tak to iest jak sie pisze z telefonu:D
0
Mysle ze mascherano bylby dobry gdyby gral na swojej dawnej pozycji...Mascherano to typowy defensywny pomocnik tak jak Busquets... Potrafi odebrac pilke i twardo grac w defensywie ale jego warunki fizyczne i jego brak umiejetnosci w kryciu sprawiaja ze on nie moze grac jako srodkowy obronca. Mysle, ze zakup klasowego srodkowego obroncy iest nieuchronny....
0
Myslisz, ze planowana byla przegrana w takim stylu??? Mysle, ze zaden trener nie planuje kryzysu swojej druzyny bo kazdy trener i kazdy kazdy zawodnik powinien dac w kazdym meczu z siebie wszystko.
0
No tak, ale nie mozna trzymac na boisku zawodnika za nazwisko.... Szanuje Xaviego, jest dla mnie symbolem Barcelony ale chyba powinien odpoczac przez pare tygodni... Dlaczego Martino nie decyduje sie na zmiany??? Fabregas jest w wysokiej formie a nawet sergi roberto pewnie pokazal by wiecej niz Xavi..
0
Prawie eie z toba zgadzam. Tylko z tym Puyolem przesadziles... Pokazal w meczu Ajaxem na co go obecnie stac... Niestety Barcelona musi jak najszybciej pozyskac jakiegos solidnego obronce bo o ile obrona do tej pory wygladala nienajgorzej to ostatnio obrona to masakra...
0
Zle sie dzieje... Po raz kolejny fabregas gral na napastniku i po raz kolejny byla to totalna porazka... Martino, zrozum... Fabregas to wspanialy pomocnik ale fhyba tylko pomocnik... On musi miec z kim grac, musi miec komu zagrywac te swoje wspaniale pilki... Nie rozumiem dlaczego sanchez nie gra na srodku ataku, pedro na skrzydle a fabregas jako pomocnik.. Xavi poraz kolejny nic ciekaweg nie pokazal.... Barcelona musi grac swoim rytmem bo inaczej jest skazana na porazke... W tym meczu nawet Messi by nic nie pomogl bo Barcelona miala zbyt malo okazji. Nie rozumiem tez dlaczego Bartra nie dostal szansy... Pique i Mascherano nie sa w najwyzszej formie a Bartra pokazuje ze stac go na wiele..
0
No, no Bale sie rozkreca. Mam tylko nadzieje, ze nie przeszkodzi nam w zdobyciu mistrza Hiszpanii:)
0
Hmmm... Ja bym postawil na Bartre zamiast Mascherano i zamiast Xaviego chcialbym zobaczyc Fabregasa na pozycji pomocnika a na pozycji falszywej dziewiatki widzialbym Sancheza o ale wierze, ze Tata wie co robi:)