0

O czym Ty piszesz??? Jedno jest pewne... Barcelonie sprzedaz Messiego nie oplacala by sie nawet jak by dawali za niego 300 mln.. Bo po co Barcelonie kasa na kilku klasowych zawodnikow na innych pozycjach skoro Barcelona juz ma takich zawodnikow? A majac Messiego Barcelona ma kogos wyjatkowego... Najlepszego zawodnika na swiecie, ktory byc moze juz jest pilkarzem wszechczasow.Barcelona celuje tylko w najlepszych wiec nigdy nie pozbedzie sie najlepszego pilkarza w historii..

0

To niech nie strzela z dystansu skoro nie moze trafic :-) Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje ale ronaldo strzela gole tylko w sytualcji sam na sam lub na pusta bramke. Pamietam jak kibice Realu wjezdzali na Messiego, ze strzela tylko na pusta bramke :-) Tyle, ze Messi potrafil minac kilku zawodnikow i zdobyc bramke. W tym sezonie Ronaldo bardziej zachowuje sie jak typowa"9" ... Czeka na swietne podanie partnera a on dostawia noge:-) Mam wrazenie ze wszystkie pilk Realu grane sa na Ronaldo.
Takie jest moje wrazenie byc moze mylne. Oczywiscie nie zmienia to tego ze Ronaldo jest jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie ale moim zdaniem nie jest takim murowanym faworytem do zdohycia zlotej pilki

0

CzyimTy jestes kibicem i co robisz na stronie przeznaczonej dla kibicow Barcelony???

0

Za rok Neymar wygra i mysle, ze bedzie mial sporą pprzewage:-) Mam tylko nadzieje, ze nie dopadnie go zadna kontuzja, bo o jego talent i umienetnosci jestem spokojny.

0

Rowniez zycze wesolych świąt i samych sukcesow naszej druzynie:)

0

"Będzie gwiazdą światowego formatu" I wnioskuja to po bramce strzelonej po bledzie bramkarza... Nie wiem dlaczego oni sie nim tak jarają :-)

0

Brawo Pedro! Terazgdy wroci Messi to bedzie prawdziwa walka o miejsce na prawym skrzydle. I Pedro i Alexis prezentuja ostatnio wysoka forme i to mnie bardzo cieszy. A patrzac na gre Iniesty i Cesca to juz nie moge doczekac sie powrotu Messiego:-)

0

Czlowieku... Pedro strzelil 4 prawidlowe bramki( 1 niestety nie uznana przez blad sedziego), zaliczul asyste i to po faulu na Pedro zostal podyktowany rzut karny... Czego Ty wiecej chcesz??? Da sie zrobic wiecej w jednym meczu???

0

No do gry Alexisa w tym sezonie nie mozna sie czepiac.. Owszem poprzedni sezon mial kiepski ale w tym calkiem dobrze...

0

W jakim sensie Messi nie gra pod kibicow??? Mysle, ze kazdym swoim wystepem daje kibicom mnostwo radosci, bo to po prostu najlepszy pilkarz na swiecie i gra niesamowicie efwktownie i zarazem efektywnie

0

Messi mial dobry poczatek roku ale kontuzje wykluczyly go z gry. Cristiano natomiast ma bardzo dobry poczatek tego sezonu. Mysle, ze gdyby nie te kontuzje to Messi zdobyl by kolejna Zlota Pilke a tak to watpie w to bo on po prostu gral za malo i malo kto bedzie sugerowal sie calym rokiem bo wiekszosc bedzie pamietala tylko obecny sezon

0

Tata daje szanse mlodym zawodnikom( Sergi, Dongou) wiec nie pisz, ze Martino postepuje tak samo jak Tito...

0

Ronaldo moze to Cesc nie moze???:)

0

Wspanialy mecz Barcelony!!!

P.S. Jaki wynik Real- Valencja???

0

Po kilounastu minutach meczu myslalem, ze Barcelona nie wywoezie z Madrytu nawet 1 punktu. Jednak po raz kolejny ta druzyna pokazuje ze potrafi sie podniesc i rozbic rywala. Barca jest wielka!!!

0

Oczywiscie pod koniec kolejki. W koncu dlaczego rekord mialby byc przerwany skoro Barcelona nie grala jeszcze swojego meczu???

0

Iniesta wraca do formy wiec jesli on i Cesc beda posylac te swoje pilki w pole karne to pare bramek z pewnoscia padnie. Wolalbym Sancheza na srodku a Pedro na prawej stronie.

0

Niezle porownanie:)

0

Pique jest nam potrzebny w obronie. Wolalbym juz postawic na Dongou.

0

Barcelona nie mialaby po co sprzedawac Messiego, bo lepszego zawodnika nie da sie kupic a takiemu klubowi jak Barca chyba zalezy aby miec najlepszych graczy w skladzie a nie miliony na koncie... Zarowno zarzad Barcelony jak i Messi mowili juz , ze Messi zostanie w Barcelonie jeszcze przez wiele lat wiec nie ma o co sie martwic .

0

Chyba juz go nie uznaja za Brazylijskiego pilkarzarza a raczej za Hiszpanskiego:-)

0

Mozemy byc dumni, ze mamy w skladzie najwartosciowszego i najlepszego zawodnika reprezentacji Brazylii, ktora jest chyba glownym faworytem do zdobycia mistrzostwa swiata w 2014 roku. Mysle, ze juz niedlugo bedzie walczyl z Messim o Zlota Pilke:)

0

Jak narazie to graja z Getafe a nie Atletico:)

0

Mysle, ze lepiej aby wypoczeli, bo w nadchodzacym roku beda mieli sporo meczy.

0

Cesca na 9??? To nie jest dobry pomysl.... Juz nie raz w tym sezonie gral na " falszywej 9" i nie wygladalo to najlepiej. Na pozycji pomocnika jest chyba w chwili obecnej najlepszym zawodnikiem na swiecie, wiec mysle ze powinien grac u boku Iniesty a nie jako napastnik. Jesli Fabregas i Iniesta zagraia na swoim poziomie to o wynik spotkania jeetem spokojny. A wykorzystanie tych podan zostawmy lepiej Sanchezowi, Pedro i Tello

0

Powtorka meczu Barcelona- Getafe bedzie rowniez na Polsat Sport News bodajze jutro.

0

No musze powiedziec, ze Atletico bardzo zadziwilo mnie w tym roku. W poprzednim sezonie do konca walczyli o drugie miejsce w lidze a w tym sezonie pokazuja, ze moga liczyc sie nawet w walce o mistrza Hiszpani. Na poczatku sezonu myslalem ze to tylko chwilowy zryw, ize juz niedlugo beda walczyc tylko o 3 miejsce ale jesli beda grac tak dalej to Barca nie bedzie miala spokoju do konca sezonu.:)

0

A gdzie to wyczytales??? W Marce czy na wp.pl??? Bo tam nawet Messi odchodzil juz kilka razy...

0

Nie tu, sorki. Tak to iest jak sie pisze z telefonu:)

0

Moim zdaniem rzuty wolne wykonywane przez Ronaldo sa troche " przereklamowane". Sa efektowne??? Bo korzysci juz tak duzo nie daja... Mi o wiele bardziej podobaja sie techniczne strzaly Messiego lecące w kierunku " okienka" bramki. Po prostu gdy strzela Messi mam pewnosc, ze pilka nie poleci 10metrow nad bramka i 10 metrow obok bramki. Moim zdaniem Messi przewyzsza Ronaldo w rzutach wolnych, bo Ronaldo iuz nie ma takiej skutecznosci jak dawniej.
Oczywiscie to jest tylko moje zdanie i nie pisze tego aby umniejszyc Ronaldo bo to tez wspanialy pilkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?