LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja sie usmialem z ciebie biedny dzieciaczku.. Cale szczescie informatyka ci sie konczy a mama w domu pewnie nie pozwala uzywac komputera.
0
Mam nadzieje, ze dzieki tym 2 bramką Messi nabierze pewnosci siebie i zacznie strzelac regularnie:)
0
Odejdz prowokatorze... Real ile punktow dostal od sedziego??
0
Chyba nie bylo dnia zeby madrycka prasa nie napisala o Realu ani katalonska prasa nie napisala o Barcelonie:)
0
Otoz to! Ale chyba nie spodziewales sie, ze Marca napisze o slabszej formie swojego ulubienca:) Madrycka prasa moze zachwycac sie przewrotkaCristiano umieszczajac ja 4 razy na okladce, ale nigdy zlego slowa nie napisza:)
Niestety zarowno Leo jak i Iniesta nie sa w najwyzszej formie, ale z pewnoscia niedlugo beda grac na swoim poziomie.
0
Heh.. Marca pisze o slabej formie Leo zamiast napisac o formie Cristiano, ktory od poczatku stycznia gra jeszcze gorzej niz Messi:) Cala Marca
0
Chyba czas aby to on gral od pierwszych minut . Czy zagra gorzej d Alvesa? Nie wydaje mi sie :)
0
Dani, Ty lepiej popatrz na swoja gre. Gdzie sie podziala twoja forma sprzed kilku lat?:)
0
2 fartowne bramki? Piszesz o derbach Madrytu??
0
Ale mysle, ze Pedro tez sie dobrze spisal na skrzydle.
0
JA tez widzialem autobus i to jaki...
0
Po raz kolejny madrycka prasa mnie rozwalila:)
0
Ok tylku przenies sie na onna strone
0
Tak jak wielu z was pisze, Messi powinien miec przed soba klasyczna "9". Skoro lubi sie cofac do rozegrania to musi miec komu zagrywac te prostopadle pilki:)
0
Na autobus pomoze Adriano:) Huknie zza pola karnego i po sprawie
0
Dokladnie, tez tak sądze:)
0
Pieknie:)
0
Yhym... Jeszcze z 5min i Bilbao strzeliloby drugiego gola..
0
Przyznam, ze nie widzialem Silvy w akcji prawie dwa lata i nie wiem jak prezentuje sie obecnie, ale zawsze podobala mi sie jego gra. Nastepca Xaviego? Czemu nie:)
Z drugiej strony transfer wydaje sie malo mozliwy, chociazby ze wzgledow finansowych. Watpie, aby Barca byla gotowa zaplacic takie pieniadze szczegolnie, ze naszym glownym celem powinno byc sprowadzenie klasowego obroncy.
0
To zalezy jak na to spojrzec. Styl gry Xaviego rozni sie od stylu Fabregasa. Xavi potrafi kontrolowac srodek pola, a Cesc lubi podlaczac sie do ataku. Chociaz Xavi w swoich najlepszych latach laczyl te dwa style i to sprawilo, ze stal sie legenda Barcelony:)
0
Obecnie nie zanosi sie aby Roberto byl nastepcą Xaviego. Prawda jest taka, ze obecnie nic nie pokazuje, zupelnie nic... Dostaje sporo minut, ktorych nie potrafi wykorzystac. Gra poprawnie ale to za malo... Brakuje ryzyka w jego grze, jakiejs kreatywnosci. Juz to kiedys pisalem ale napisze jeszcze raz, szkoda, ze Tata nie przyszedl do Barcelony wczesniej. Nie pozwolilby Thiago odejsc i to z niego zrobilny nastepce Xaviego.
0
Haha dokladnie:)
0
Katastrofa.. I tak oto Valencjaktora, tak ja pisano wczoraj, nie miala zadnych atutow po swojej stronie ponizyla nas na naszym terenie, na wielkim Camp Nou.
Nie mozemy sobie pozwalac na taka gre... Obecnie nie mozna pochwalic zadnej formacji.. Zarowno obrona, pomoc jak i ofeensywa wyglada zle.. To byl juz kolejny slaby mecz, wiec chyba nie mozemy powiedziec, ze to przypadek i ze nie ma problemu bo jest..
To co mi sie rzuca w oczy( Wam zapewne tez) to brak zaangazowania i ruchu.My zamiast za wszelka cene starac sie zwyciezyc to gralismy jakby nam sie nie chcialo. Juz nie ma tego wyjscia na pozycje tak jak dawniej, juz nie ma tej kreatywnosci w rozegraniu, brakuje tez kapitana, osoby ktora pobudzilaby zespol do dzialania.
Tata musi wyjasnic pewne rzeczy zawodnikom, musi poukladac ten zespol, bo w obecnej dyspozycji nie widze Barcy w Lidze Mistrzow i nie sugeruje sie tylko ostatnim meczem.
Tyle z mojej strony. Dalej wierze w ten zespol, bo kryzysy kazdemu sie zdarzaja, ale Tata musi zaczac dzialac.
0
Cos mi sie wydaje, ze stracimy punkty:) A mialo byc tak pieknie: my wygrywamya Real traci punty... Zeby sie tylko nie odwrocilo:) Cos trzeba w tek druzynie zmienic, bo jie moga zawodzic w takich meczach. To dopiero polmetek ligi, wiec ta porazka moze nic nie znaczyc w walce o Mistrzostwo. Nie ma co panikowac, chociaz rzeczywiscie gra nie zachwyca
0
Gramy! Powodzenia!:)
0
Moim zdaniem czwarte miejsce w lidze zajmie Athletic Bilbao :)
0
Prawie oficjalnie to juz od dawna wiadomo, ze Ter Stegen bedzie zawodnikiem Barcelony:)
0
Trzeba to wygrac i zachowac prowadzenie w lidze. Cale szczescie przeciwnik nie wydaje sie trudny, chociaz kazdego przeciwnika trzeba szanowac. Ponadto Real w tej kolejce zmierzy sie z Athletic Bilbao na wyjezdzie, wiec Krolewscy beda musieli na prawde sie postarac, zeby wywiezc z Bilbao komplet punktow.
Powodzenia Barcelono!:)
0
Dokladnie... Mysle, ze gdyby Thiago zostal na jeszcze jeden sezon, to gralby tyle samo ile gra teraz Roberto i pewnie lepiej wykorzystalby ten czas.
0
Strasznie mnie martwi dyspozycja Sergi Roberto... Dostaje duzo minut i niestety nie potrafi tego wykorzystac. W ostatnim meczu zagral po prostu beznadziejnie...
11 strat to o wiele za duzo jak na jeden mecz, szczegolnie, ze w tym meczu nic nie pokazal w ofensywie co mnie strasznie martwi. Ja rozumiem, ze jest mlody i dopiero oswaja sie z gra w pierwszym skladzie, ale musimy od niego czegos wymagac.
Sergi na zastepce Xaviego sie OBECNIE nie zapowiada, bo brakuje mu tego spokoju w rozgrywaniu pilki i nie wprowadza spokoju w srodku boiska i tak jak juz pisalem, nic nie wnosi do ofensywy.
Troche szkoda, ze Thiago nie zostal w Barcelonie, bo teraz z pewnoscia dostawalby wiecej minut, tak jak dostaje je Sergi, a mysle, ze Thiago bylby lepszym nastepca Generala.
No coz... Pozostaje nam czekac na lepsze wystepy naszego wychowanka. Byc moze jego forma i umiejetnosci w koncu eksploduja i pokaze, ze zasluguje na miejsce na boisku. Wiem,ze jest mlody i dlatego absolutnie go nie przekreslam, ale jestem zawiedziony jego obecna grą.