0

Mysle, ze w City tez by mial miejsce w podstawowym skladzie. Hart nie broni rewelacyjnie, a Valdes z kazdym sezonem staje sie lepszym bramkarzem

0

A dlaczego maja wszyscy odejsc? Wszyscy pojda za Valdesem i stworza druga Barcelone? Nie:)

0

Mam nadzieje, ze projekt zostanie przeglosowany.

0

Racja. Wine za porazke ponosi zarowno trener jak i cala druzyna. Nawet jesli taktyka nie byla trafiona to nie usprawiedliwia to pilkarzy. Mogli chociaz sprobowac osiagnac pozytywny wynik:)

0

Chyba tak. Sa w swietnej formie, chociaz Schalke moze stawiac opor:)

0

Oczywiscie nie pochwalam zachowania Martino i uwazam, ze powinien opanowac nerwy i ugryzc sie w jezyk. Jednak czasami tak bywa, ze zlosc bierze gore i dochodzi do takich sytuacji.:)

0

Nawet jesli Tata powiedzial troche za duzo to i tak do Mourinho nie ma go co porownywac. Tez do konca nie wiadomo jak bylo na prawde i co Tata powiedzial.

0

A w zasadzie co cie obchodza jakies plusy czy minusy? Jesli jakis mądry "kibic" chce to niech minusuje. Ja tez sie nie ograniczam do pisania tylko tego czego chca czytac inni. Kazdy ma prawo do wlasnej opini i zadne plusy czy minusy nie powinny miec na to wplywu.

0

Zupelnie niepotrzebne zachowanie:/ Przeciez to i tak nic nie dalo, a konsekwencje są. Rozumiem, ze byl zdenerwowany i byc moze mial powody, ale obrazanie sedziego to glupota. Dobrze, ze skonczylo sie na jednym meczu:)

0

Wlasnie! My Puyola szejkom nie oddamy:)

0

Mam nadzieje, ze to tylko plotki, bo tak bardzo bym chcial aby Puyol zakonczyl kariere w Barcelonie.

0

Kamieniolom to lekka przesada:) Mi wystarczy, aby to sie juz nie powtorzylo i zeby grali z pasja, a nie tak jak teraz tak jakby z przymusu.

0

A ja bym chcial aby ta porazka wplynela na zespol. W koncu musza pamietac o takiej porazce, zeby to sie wiecej nie powtorzylo. Z takich meczy trzeba wyciagac wnioski:)

0

A jak Barca wygrywala to byl dobrym trenerem tak? Juz nie pamietasz zwyciestwa z Realem? Owszem, teraz troche druzynie nie idzie, ale kryzysy sie zdarzaja kazdej druzynie. Juz niedlugo zlapiemy wiatr w zagle, cierpliwosci neszcze Barca bedzie wielka.

0

Juz chcesz trenera zmieniac?:) Poczekajmy do konca sezonu i wtedy ocenmy prace Martino.

0

Miejmy nadzieje, ze to nie zaszkodzi a pomoze:) Mam tez nadzieje, ze nie dochodzi tam do jakis powaznych zgrzytow

0

Yyy... Przeciez on nie pisze, ze to wina Ancelottiego:)

0

Trzeba przyznac, ze Ancelotti poukladal Real. Idą jak burza, ale mam nadziene, ze nie odbiora nam mistrzostwa.

0

Dokladnie. Po wczesniejszych wpadkach bylo to samo. Tu nie ma co obiecywac tylko trzeba brac sie do roboty i pokazac na boisku, ze jest sie wielka druzyna. Ostatnio mam wrazenie, ze nasi zawodnicy sa zbyt pewni siebie i myslą ze mecz sie sam wygra... Niestety, zadna druzyna za darmo pilki nie odda i trzeba grac na 100% przec 90minut.

0

Krytyka jest potrzebna, szczegolnie jesli zawodnicy sobie na to zasluzyli. Moze to ich zmotywuje do dawania z siebie wszystkiego. Ze zmianami tez sie zgadzam, bo chyba kazdy widzial co wyprawiali Song i Busi.

0

Ehh.. I co im to dalo? Lepiej nastepnym razem sie powstrzymac, bo moga byc konsekwencje.

0

Ilez w tych mediach jest specjalistow. Kazdy znajduje inna sume a tak na prawde nie maja pojecia jak to wygladalo i jaka jest rzeczywista kwota. Poczekajmy na koniec tej sprawy, bo sami wiecie jak jest z mediami...

0

Poczekamy, zobaczymy, ale ja bys sie nie sugerowal madryckimi gazetami.:)

0

Nie obraza wszystkich, tylko tych ktorzy tu sie wypowiadaja. Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

0

Heh.. Madryckie dzienniki nigdy nie przestana zadziwiac:)

0

Dokladnie:) Co on by mial za statystyki gdyby biegal:]

0

Chyba kazdego to denerwuje i mnie tez. Brakuje troche presingu z jego strony i wyjsc na pozycje. Owszem, teraz rowniez strzela mnostwo bramke, ale gdyby mial wiecej ruchu z pewnowcia strzelalby wiecej. Mam nadzieje, ze Martino pobudzi Messiego i reszte druzyny, bo Messi to nie wyjatek.Zbyt czesto gramy na stojaco, a tak jak wiadomo na stojaco jest ciezko wygrac mecz.

0

Jesli nie w tym sezonie to w nastepnym:) Wazne, ze juz niedlugo bedzie rekordzosta i bedzie mogl srubowac swoj wynik, ktorego pewnie nikt nie pobije.:)

0

Niskie oceny, niskie... Ale zasluzone.

0

A jak wygral z City to byl najlepszy???
Dlaczego wy za porazke obarczacie tylko Martino? Przeciez to zawodnikom nie chcialo sie grac, a jak wiadomo trener nie biega po boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?