LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I za chwile sie dowiemy:)
2
Marc ma szanse stac sie glownym filarem defensywy. Ma talent i oby dostawal swoje szanse i je w pelni wykorzystywal
2
Bardzo mi sie to podoba. W pelni sie zgadzam, z tymi wszystkimi kibicami, bo dla mnie kara jest troche niezrozumiala.:)
0
A moze tak na te wszystkie pytania odpowiedzial Ci w prywatnej wiadomosci, a nie tutaj w komentarzach?
0
Jesli podejdziemy do meczu z Athletic Bilbao na pelnym zaangazowaniu to raczej damy rade.
0
To, ze my przegralismy z Sociedad to przede wszystkim nasza"zasluga".. Owszem, Real Sociedad zagral bardzo dobry mecz, ale dlatego, ze my im na to pozwolilismy. To oni przejeli inicjatywe, a my bylismy bezradni. Barca musi dominowac, to Barca ma rozdawac karty i to my mamy miec kontrole nad meczem, a do tego jest potrzebne maksymalne zaangazowanie, ktorego nam brakowalo.
1
Masz racje i najprosciej po prostu miec ich wszystkich w d... Takich ludzi po prostu boli wspanialosc Barcy. Kieruje nimi zawisc. Jak nie mozna wygrac z Barcelona na boisku to trzeba ich zniszczyc w inny sposob.
0
Najwazniejsze 3pkt, ale licze na popis naszej druzyny:)
0
O nie... I co teraz zrobia "hala dzieci"?? Przeciez sprawialo im to tak wiele radosci:)
A tak na powaznie, to uwazam, ze to bardzo dobry pomysl..Fajnie, ze strona caly czas sie rozwija. Tak trzymac!:)
0
Dobrze,ze to tylko plotki
0
Dokladnie. Jesli by zagrali tak jak we wtorek, to nie mialbym do nich zalu, nawet gdybysmy odpadli z rozgrywek. Jednak wierze w koncowy sukces, bo nic nie jest roztrzygniete.:)
0
Tylko troche dziwne, ze zabrali sie akurat za Barcelone, bo w podobny sposob postepuja inne europejskie kluby. Mam wielka nadzieje, ze odwolanie przyniesie jakies skutki...
0
Jeszcze tego nam bylo malo..
Trzymaj sie Gerard!
0
No wlasnie, potrzebujemy geniuszu Andresa i Leo. O dyspozycje Iniesty jestem spokojny, ale czy Leo nie zostanie osaczony przez defensorow Atletico? Mysle, ze bedzie ciezko dograc jakas pilke do Messiego, chyba ze Leo rozwali ich jakas indywidualna akcja:)
0
1:1 to korzystny wynik dla Atletico i z pewnoscia za wszelka cene beda chcieli zachowac czyste konto na Calderon. Bedzie niezwykle ciezko i w tej chwili to Atletico ma wieksze szanse na awans, ale przeciez nie mozemy sie poddawac.
Mysle, ze trzeba zaryzykowac i oddac wiecej strzalow na bramke, bo Atletico zostawi nam jeszcze mniej miejsca niz dzisiaj. Jedno jest pewne- beda emocje:)
0
Wolalbys trafic na Chelsea albo Bayern? Prawda jest taka, ze na tym etapie juz nie.ma.latwych przeciwnikow i z kazdym trzeba sie liczyc.
0
Dzisiaj pokaza mecz Real-BVB.
0
Mysle, ze cala nasza obrona zagrala swietnie. Chyba nie mozna nikogo obwiniac za stracona bramke.
0
Szkoda, ze ten "gatunek" opusza swoje naturalne srodowisko (rm.pl) w ktorym panuje pseudomoderator New divide:) Strasznie szybko to dziadostwo sie rozprzestrzenia:D
0
No niestety, ale taka jest pilka. To my dominowalismy, ale to Atletico dzieki cudownemu strzalowi wywozi z Camp Nou lepszy rezultat. Mam nadzieje, ze pilkarze zdaja sobie sprawe, ze na Calderon bedzie bardzo ciezko i wloza cale serce w ten mecz.
0
Andrés bezsprzecznie zawodnikiem meczu! To niewiarygodne co on dzisiaj wyprawial. Szkoda, ze Messi byl troche malo aktywny, bo ten mecz potoczylby sie inaczej:)
0
Zgadzam sie w 100 procentach, ale niestety bedzie mu bardzo ciezko zdobyc ZP a powod jest oczywisty- Leo i Cristiano:)
0
Geniusz! Bo jakze inaczej mozna nazwac Inieste?? Strasznie mi sie marzy Zlota Pilka dla naszego mistrza, bo na prawde na nia zasluguje. Andrés za kazdym razem czaruje swoja gra. Mam nadzieje, ze w rewanzu poprowadzi nas do polfinalu LM. Wielki szacunek!
0
Ale Pinto chyba nie mial prawa tego obronic:)
0
Nr 10:) haha:D
0
Placze madrycka prasa, placza kibice Realu... Czyzby juz wiedzieli,ze jak zwykle nic nie zdobedą?? Rozumiem, szukaja juz usprawiedliwienia, ale to troche zalosne..
0
Ciesze sie z jakze cennych 3pkt,bo w sumie to jest najwazniejsze, ale trzeba przyznac, ze nie zagralismy na swoim poziomie. Pressing Espanyolu powodowal, ze ciezko nam bylo utrzymac sie przy pilce przez dluzszy czas i gra wygladala troche chaotycznie. Cale szczecie 3pkt sa nasze i mozemy ze spokojem obserwowac poczynania naszych rywali:)
0
Martino czeka ze zmianami do 85minuty... Dopoki nie zaczniemy grac w naszym stylu to gola nie strzelimy.
0
Niestety ale nie mamy kontroli nad tym meczem. Musimy zdominowac srodek boiska i troche zmeczyc rywala, bo jak na razie graja dobrze presingiem.
0
O nie, nie... Mascherano za 10 mln? Chyba sobie zartują... Z reszta ja nadal widze miejsce dla niego w Barcelonie, nawet po przyjsciu srodkowego obroncy. Chcialbym, zeby Javier w koncu gral na swojej pozycji i rywalizowal z Busim o miejsce w skladzie