0

Najwazniejsze 3pkt, ale licze na popis naszej druzyny:)

0

O nie... I co teraz zrobia "hala dzieci"?? Przeciez sprawialo im to tak wiele radosci:)

A tak na powaznie, to uwazam, ze to bardzo dobry pomysl..Fajnie, ze strona caly czas sie rozwija. Tak trzymac!:)

0

Dobrze,ze to tylko plotki

0

Dokladnie. Jesli by zagrali tak jak we wtorek, to nie mialbym do nich zalu, nawet gdybysmy odpadli z rozgrywek. Jednak wierze w koncowy sukces, bo nic nie jest roztrzygniete.:)

0

Tylko troche dziwne, ze zabrali sie akurat za Barcelone, bo w podobny sposob postepuja inne europejskie kluby. Mam wielka nadzieje, ze odwolanie przyniesie jakies skutki...

0

Jeszcze tego nam bylo malo..
Trzymaj sie Gerard!

0

No wlasnie, potrzebujemy geniuszu Andresa i Leo. O dyspozycje Iniesty jestem spokojny, ale czy Leo nie zostanie osaczony przez defensorow Atletico? Mysle, ze bedzie ciezko dograc jakas pilke do Messiego, chyba ze Leo rozwali ich jakas indywidualna akcja:)

0

1:1 to korzystny wynik dla Atletico i z pewnoscia za wszelka cene beda chcieli zachowac czyste konto na Calderon. Bedzie niezwykle ciezko i w tej chwili to Atletico ma wieksze szanse na awans, ale przeciez nie mozemy sie poddawac.
Mysle, ze trzeba zaryzykowac i oddac wiecej strzalow na bramke, bo Atletico zostawi nam jeszcze mniej miejsca niz dzisiaj. Jedno jest pewne- beda emocje:)

0

Wolalbys trafic na Chelsea albo Bayern? Prawda jest taka, ze na tym etapie juz nie.ma.latwych przeciwnikow i z kazdym trzeba sie liczyc.

0

Dzisiaj pokaza mecz Real-BVB.

0

Mysle, ze cala nasza obrona zagrala swietnie. Chyba nie mozna nikogo obwiniac za stracona bramke.

0

Szkoda, ze ten "gatunek" opusza swoje naturalne srodowisko (rm.pl) w ktorym panuje pseudomoderator New divide:) Strasznie szybko to dziadostwo sie rozprzestrzenia:D

0

No niestety, ale taka jest pilka. To my dominowalismy, ale to Atletico dzieki cudownemu strzalowi wywozi z Camp Nou lepszy rezultat. Mam nadzieje, ze pilkarze zdaja sobie sprawe, ze na Calderon bedzie bardzo ciezko i wloza cale serce w ten mecz.

0

Andrés bezsprzecznie zawodnikiem meczu! To niewiarygodne co on dzisiaj wyprawial. Szkoda, ze Messi byl troche malo aktywny, bo ten mecz potoczylby sie inaczej:)

0

Zgadzam sie w 100 procentach, ale niestety bedzie mu bardzo ciezko zdobyc ZP a powod jest oczywisty- Leo i Cristiano:)

0

Geniusz! Bo jakze inaczej mozna nazwac Inieste?? Strasznie mi sie marzy Zlota Pilka dla naszego mistrza, bo na prawde na nia zasluguje. Andrés za kazdym razem czaruje swoja gra. Mam nadzieje, ze w rewanzu poprowadzi nas do polfinalu LM. Wielki szacunek!

0

Ale Pinto chyba nie mial prawa tego obronic:)

0

Nr 10:) haha:D

0

Placze madrycka prasa, placza kibice Realu... Czyzby juz wiedzieli,ze jak zwykle nic nie zdobedą?? Rozumiem, szukaja juz usprawiedliwienia, ale to troche zalosne..

0

Ciesze sie z jakze cennych 3pkt,bo w sumie to jest najwazniejsze, ale trzeba przyznac, ze nie zagralismy na swoim poziomie. Pressing Espanyolu powodowal, ze ciezko nam bylo utrzymac sie przy pilce przez dluzszy czas i gra wygladala troche chaotycznie. Cale szczecie 3pkt sa nasze i mozemy ze spokojem obserwowac poczynania naszych rywali:)

0

Martino czeka ze zmianami do 85minuty... Dopoki nie zaczniemy grac w naszym stylu to gola nie strzelimy.

0

Niestety ale nie mamy kontroli nad tym meczem. Musimy zdominowac srodek boiska i troche zmeczyc rywala, bo jak na razie graja dobrze presingiem.

0

O nie, nie... Mascherano za 10 mln? Chyba sobie zartują... Z reszta ja nadal widze miejsce dla niego w Barcelonie, nawet po przyjsciu srodkowego obroncy. Chcialbym, zeby Javier w koncu gral na swojej pozycji i rywalizowal z Busim o miejsce w skladzie

0

Moze w sobote poprawia im sie humory:) Chociaz mam nadzieje, ze Real nadal bedzie podazac ta drogą i nie zdobedzie trzech punktow:)

0

Mysle, ze odejscie Songa byloby najlepszym rozwiazaniem.. Song chyba nie do konca pasuje do Barcelony. Chcialbym aby to Mascherano stal sie rywalem Busquetsa na pozycji defensywnego pomocnika. Jestem przekonany, ze Mascherano bylby swietny jako defensywny pomocnik i kto wie, moze nawet "wygryzlby" Busiego z pierwszego skladu

0

Kibice Realu jeszcze niedawno modlili sie o podpisanie kontraktu przez Alonso, a teraz juz go skreslaja po ostatnich dwoch meczach:)
Co do Songa, to watpie zeby Real byl nim zainteresowany:)

0

Niestety, ale chyba zaden klub nie da za Songa 25mln. Mysle, ze 15mln to maksimum.

0

Mam nadzieje ze transfer bramkarza nie bedzie konieczny.

0

Co?? To juz koniec.. Juz wiecej nie zobacze Valdesa w koszulce Barcelony. Nie tak tak to sobie wyobrazalem. Nie wierze, ze Valdes nie bedzie juz z nami walczyl o mistrzostwo i ze nie pojedzie do Brazyli. Przeciez to mogl byc jego ostatni mundial..
Trzymaj sie Victor!

0

No no... Ladnie Leo odpowiedzial temu rzeznikowi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?