0

Z pewnoscia to swietny zawodnik, ale czy nadaje sie na prawego obronce? Juz predzej na skrzydle go wystawiac:)

1

A Casillas wplacil juz 2mln euro? Z tego co czytalem na waszej stronce to Cassilas(wielka legenda Realu) rowniez ma klopoty podatkowe..

0

Oby dotrzymal slowa:)

0

Niestety masz racje. Druga linia strasznie zawiodla w tym sezonie. Iniesta mial przeblyski geniuszu, ale w wiekszosci gral zbyt statycznie, bez pomyslu. Cescowi z kolei brakuje stabilnosci. W pierwszej polowie sezonu potrafi byc najlepszym asystentem w Europie, a po nowym roku nie pokazuje praktycznie nic...

1

Ale czy Mo Farah bedzie 4 strzelcem w lidze?

0

My nawet w 7 nie bronimy a co dopiero mowic o 10 zawodnikach zaangazowanych w obrone..

1

W tym sezonie Alexis, gdyby gral tyle co Costa to strzeliby z 25bramek i poki co to Alexis jest jednym z niewielu zawodnikow w druzynie ktoremu sie chce grac i oddac serce na boisku. Zgoda, w poprzednich sezonach gral slabo i rok temu sam chcialem jego odejscia, ale teraz jest niesamowity. 25mln duzo nam nie pomoze i na pewno za takie pieniadze nie kupimy zawodnika o takich umiejetnosciach jakie ma Alexis. Tylko glupi sprzedalby Alexisa za tak smieszna sume, ale po naszym zarzadzie wszystkiego mozna sie spodziewac..

3

Lepiej niech nie kupuja Liorente i zadnego innego napastnika jesli przez to maja sprzedac Sancheza za 20-25mln... Sprzedarza Alexisa tylko sie osmieszymy w Europie, bo nie mozna jednego z 5 najlepszych zawodnikow w lidze hiszpanskiej sprzedawac za takie pieniadze...

3

Ciekawe jak Gerard bedzie gral w przyszlym sezonie

12

Nie martw sie. Skoro najslabsza Barca od wielu lat pokonala w tym sezonie dwukrotnie mistrza Europy i wyprzedzila ich w lidze, to za w nastepnym sezonie moze byc tylko lepiej:)

1

Ludzie, czy wy jestescie nienormalni??? Placzecie bo nie ma przegladu prasy ani informacji o zwyciestwie Realu... Przeglad prasy nie zawsze sie pojawia szczegolnie, ze mamy niedziele. Chcecie informacji o zwyciestwie Realu? Idzcie na strone Realu( tylko nie wdawajcie sie tam w dyskusje, bo przez sciane "hala dzieci" sie nie przebijecie).

4

Co wy tak placzecie o tego newsa? Chyba kazdy wie, ze final wygral Real, bo pelno bialych na tej stronie...

0

Kibicu Realu co robisz na tej stronie?

8

Mam dla was pocieszenie:) Najslabsza Barca od wielu lat wyprzedzila w lidze zwyciezce Ligi Mistrzow:) Dobre i to:D

0

Coz.. Emocje w tym meczu zaczely sie pod koniec spotkania, wiec ciezko powoedziec zeby ten final byl ciekawy. Real wygral zasluzenie, mimo ze to Atletico oddalo zwyciestwo w koncowce. Stawiania autobusu w 60 minucie nic dobrego nie wrozy.

0

Atletico samo sobie winne... Zasluzyli na ta porazke.. Nie mozna sie caly czas bronic we wlasnym polu karnym

0

No niestety... Ale mam nadzieje, ze Ter Stegen okaze sie solidnym bramkarzem.

0

Ale bym sie usmial, gdyby rzeczywiscie zaplacili za niego 61mln:) Chociaz moze on ni jest taki zly:)

0

Hahaha... Dobre, usmialem sie niezle:)

0

Madrze mowi, ale co z tego wyjdzie to sie okaze:)

1

Nom. Posmiac sie mozna, ale gorzej gdy ktos uwierzy, ze on pisze to na serio:)

3

Nawet nie wiesz jak mnie denerwuja takie dzieci fify..

0

Tak, ale Luiz kosztuje okolo 40mln a Fontas 15-20mln. Oczywiscie Fontas to nie zawodnik do pierwszego skladu, ale Luiza w Barcelonie jakos nie widze.
Jesli chodzi o Aguero to chyba mozemy sobie o nim pomarzyc, bo watpie czy City by go puscila, a nawet jesli to nie za mniej niz 70-80mln.. Chyba, ze sam Aguero chcialby bardzo odejsc,ale w City zle mu raczej nie jest:)

0

Spokojnie... Nawet jak przyjdzie to nie bedzie gral w pierwszym skladzie, tylko bedzie raczej zmiennikiem... Pewnie przyjdzie dwoch obroncow- jeden do pierwszego skladu a drugi bedzie zmiennikiem, wiec Fontas bylby dobrym kandydatem o ile pogodzilby sie z rola zmiennika.

4

Heh... Potrafisz rozbawic ludzi:)

0

Nie odpisywac nierownowazonym!!!

1

Zostawcie tego dzieciaka w spokoju.. Po prostu ma pewne zaburzenia i tyle.
A pewnosc siebie i pycha juz nie raz zgubily Real w waznych momentach.

1

Obysmy sie na nim nie zawiedli:) Poczatki zawsze sa trudne, ale mam nadzieje, ze sobie poradzi. Powodzenia, Luis

0

Fajna:) Chociaz ta z tego sezonu wcale nie byla gorsza:)

0

Widze, ze "kibice" Realu musza sobie odreagowac na tej stronie ta porazke:) Zalosne..
Fajnie, ze zlikwidowano minusy, bo dopiero by sie dzialo:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?