LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z pewnoscia to swietny zawodnik, ale czy nadaje sie na prawego obronce? Juz predzej na skrzydle go wystawiac:)
1
A Casillas wplacil juz 2mln euro? Z tego co czytalem na waszej stronce to Cassilas(wielka legenda Realu) rowniez ma klopoty podatkowe..
0
Oby dotrzymal slowa:)
0
Niestety masz racje. Druga linia strasznie zawiodla w tym sezonie. Iniesta mial przeblyski geniuszu, ale w wiekszosci gral zbyt statycznie, bez pomyslu. Cescowi z kolei brakuje stabilnosci. W pierwszej polowie sezonu potrafi byc najlepszym asystentem w Europie, a po nowym roku nie pokazuje praktycznie nic...
1
Ale czy Mo Farah bedzie 4 strzelcem w lidze?
0
My nawet w 7 nie bronimy a co dopiero mowic o 10 zawodnikach zaangazowanych w obrone..
1
W tym sezonie Alexis, gdyby gral tyle co Costa to strzeliby z 25bramek i poki co to Alexis jest jednym z niewielu zawodnikow w druzynie ktoremu sie chce grac i oddac serce na boisku. Zgoda, w poprzednich sezonach gral slabo i rok temu sam chcialem jego odejscia, ale teraz jest niesamowity. 25mln duzo nam nie pomoze i na pewno za takie pieniadze nie kupimy zawodnika o takich umiejetnosciach jakie ma Alexis. Tylko glupi sprzedalby Alexisa za tak smieszna sume, ale po naszym zarzadzie wszystkiego mozna sie spodziewac..
3
Lepiej niech nie kupuja Liorente i zadnego innego napastnika jesli przez to maja sprzedac Sancheza za 20-25mln... Sprzedarza Alexisa tylko sie osmieszymy w Europie, bo nie mozna jednego z 5 najlepszych zawodnikow w lidze hiszpanskiej sprzedawac za takie pieniadze...
3
Ciekawe jak Gerard bedzie gral w przyszlym sezonie
12
Nie martw sie. Skoro najslabsza Barca od wielu lat pokonala w tym sezonie dwukrotnie mistrza Europy i wyprzedzila ich w lidze, to za w nastepnym sezonie moze byc tylko lepiej:)
1
Ludzie, czy wy jestescie nienormalni??? Placzecie bo nie ma przegladu prasy ani informacji o zwyciestwie Realu... Przeglad prasy nie zawsze sie pojawia szczegolnie, ze mamy niedziele. Chcecie informacji o zwyciestwie Realu? Idzcie na strone Realu( tylko nie wdawajcie sie tam w dyskusje, bo przez sciane "hala dzieci" sie nie przebijecie).
4
Co wy tak placzecie o tego newsa? Chyba kazdy wie, ze final wygral Real, bo pelno bialych na tej stronie...
0
Kibicu Realu co robisz na tej stronie?
8
Mam dla was pocieszenie:) Najslabsza Barca od wielu lat wyprzedzila w lidze zwyciezce Ligi Mistrzow:) Dobre i to:D
0
Coz.. Emocje w tym meczu zaczely sie pod koniec spotkania, wiec ciezko powoedziec zeby ten final byl ciekawy. Real wygral zasluzenie, mimo ze to Atletico oddalo zwyciestwo w koncowce. Stawiania autobusu w 60 minucie nic dobrego nie wrozy.
0
Atletico samo sobie winne... Zasluzyli na ta porazke.. Nie mozna sie caly czas bronic we wlasnym polu karnym
0
No niestety... Ale mam nadzieje, ze Ter Stegen okaze sie solidnym bramkarzem.
0
Ale bym sie usmial, gdyby rzeczywiscie zaplacili za niego 61mln:) Chociaz moze on ni jest taki zly:)
0
Hahaha... Dobre, usmialem sie niezle:)
0
Madrze mowi, ale co z tego wyjdzie to sie okaze:)
1
Nom. Posmiac sie mozna, ale gorzej gdy ktos uwierzy, ze on pisze to na serio:)
3
Nawet nie wiesz jak mnie denerwuja takie dzieci fify..
0
Tak, ale Luiz kosztuje okolo 40mln a Fontas 15-20mln. Oczywiscie Fontas to nie zawodnik do pierwszego skladu, ale Luiza w Barcelonie jakos nie widze.
Jesli chodzi o Aguero to chyba mozemy sobie o nim pomarzyc, bo watpie czy City by go puscila, a nawet jesli to nie za mniej niz 70-80mln.. Chyba, ze sam Aguero chcialby bardzo odejsc,ale w City zle mu raczej nie jest:)
0
Spokojnie... Nawet jak przyjdzie to nie bedzie gral w pierwszym skladzie, tylko bedzie raczej zmiennikiem... Pewnie przyjdzie dwoch obroncow- jeden do pierwszego skladu a drugi bedzie zmiennikiem, wiec Fontas bylby dobrym kandydatem o ile pogodzilby sie z rola zmiennika.
4
Heh... Potrafisz rozbawic ludzi:)
0
Nie odpisywac nierownowazonym!!!
1
Zostawcie tego dzieciaka w spokoju.. Po prostu ma pewne zaburzenia i tyle.
A pewnosc siebie i pycha juz nie raz zgubily Real w waznych momentach.
1
Obysmy sie na nim nie zawiedli:) Poczatki zawsze sa trudne, ale mam nadzieje, ze sobie poradzi. Powodzenia, Luis
0
Fajna:) Chociaz ta z tego sezonu wcale nie byla gorsza:)
0
Widze, ze "kibice" Realu musza sobie odreagowac na tej stronie ta porazke:) Zalosne..
Fajnie, ze zlikwidowano minusy, bo dopiero by sie dzialo:)