0

Serio?? Tak uwazasz?:)

0

A Korea gdzie???

0

Uff... Ucichł:)

0

Marzenia...

2

Algieria to tez Afryka:)

0

Widocznie na boisku sa lepsi zawodnicy.

2

Ty tez masz jakis kompleks na punkcie Barcelony skoro logujesz sie na tej stronie...

0

To bylo dobre:)

1

Tak, tak... I Pique z Bartra na obronie...

1

Widze, ze juz wielu widzi Suareza w koszulce Batcelony.. Jak narazie to nawet nie wiqdomo, czy Barca bierze go pod uwage( w co watpie, bo nas na Luisa po prostu nie stac) Zastanowcie sie ilu to juz pilkarzy mialo przyjsc do Barcelony wedlug "zrodel" MD, a ilu dolaczylo do naszej druzyny..

2

I 18mln poszlo na Ivana:) Tez uwazam, ze nas na Suareza nie stac... Musielibysmy chyba wyplacic Liverpoolowi ta kwote w ratach przez 3 lata...

3

Cale szczescie Alexis zaczyna pokazywac 80% swoich mozliwosci, a w przyszlym sezonie moze byc jeszcze lepszy:)

0

Jesli mielibysmy oddac Sancheza i doplacic 35 mln to mogloby sie olacac, choc uwazam, ze Alexis razem z Messim jest najlepszym zawodnikiem naszej druzyny. Dziwi mnie bardzo, ze Alexis wyceniany jest na marne 25 mln... Dla mnie to smieszna suma za takiego zawodnika.

2

Serio ktos wierzy w transfer Suareza do Barcy??? Moim zdaniem jest to nierealne w tym sezonie... Musimy kupic 2 stoperow, a nie wydac caly budzet na Suareza..

0

Chyba zaden szejk nie wydaje tyle kasy na transfery co Perez:)

0

To dobrze,ze nie marzą:)

4

Dzieciaki na rm.pl juz marza o Suarezie:)

0

Byc moze uwazal, ze w reprezentacji Angli nie bedzie mial latwo, ze w zgledu na wielka konkurencje:) Ale to tylko takie moje domysly. Mozliwe, ze gra w reprezentacji Wali z milosci do ojczyzny:)

2

Iniesta i Alexis zagrali bardzo dobry mecz:)

0

I to bardzo dobry:)

0

Skad?

0

Powinien grac Villa, ktory odnajduje sie w druzynie i wienjak strzelac bramki na mundialu.

0

Casillas formy nie ma juz od dluzszego czasu.

0

Ale jest De Gea!:)

1

Hiszpania jedzie do domu, a Chile walczy o pierwsze miejsce w grupie:)

3

Nie zgodzilbym sie nawet na wymiane Sancheza za Koke... Nie mozemy zaczynac rewolucji pozbywajac sie jednego z najwazniejszych zawodnikow...

0

A to Sergi Robero nie zagral wiecej od Tello??

0

Cuadrado to wrecz skrzydlowy:)

1

Ale zyczy Pedro, Iniescie, Xaviemu, Busiemu, Pique i Albie zwyciestwa:)

0

Xavi raczej odejdzie. Ze wzgledu na to co Xavi zrobil dla.Barcy, zarzad raczej nie bedzie mu robil problemow. Jak juz ktos pisal, konczy sie nasza zlota era i druzyne trzeba budowac od nowa:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?