LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio?? Tak uwazasz?:)
0
A Korea gdzie???
0
Uff... Ucichł:)
0
Marzenia...
2
Algieria to tez Afryka:)
0
Widocznie na boisku sa lepsi zawodnicy.
2
Ty tez masz jakis kompleks na punkcie Barcelony skoro logujesz sie na tej stronie...
0
To bylo dobre:)
1
Tak, tak... I Pique z Bartra na obronie...
1
Widze, ze juz wielu widzi Suareza w koszulce Batcelony.. Jak narazie to nawet nie wiqdomo, czy Barca bierze go pod uwage( w co watpie, bo nas na Luisa po prostu nie stac) Zastanowcie sie ilu to juz pilkarzy mialo przyjsc do Barcelony wedlug "zrodel" MD, a ilu dolaczylo do naszej druzyny..
2
I 18mln poszlo na Ivana:) Tez uwazam, ze nas na Suareza nie stac... Musielibysmy chyba wyplacic Liverpoolowi ta kwote w ratach przez 3 lata...
3
Cale szczescie Alexis zaczyna pokazywac 80% swoich mozliwosci, a w przyszlym sezonie moze byc jeszcze lepszy:)
0
Jesli mielibysmy oddac Sancheza i doplacic 35 mln to mogloby sie olacac, choc uwazam, ze Alexis razem z Messim jest najlepszym zawodnikiem naszej druzyny. Dziwi mnie bardzo, ze Alexis wyceniany jest na marne 25 mln... Dla mnie to smieszna suma za takiego zawodnika.
2
Serio ktos wierzy w transfer Suareza do Barcy??? Moim zdaniem jest to nierealne w tym sezonie... Musimy kupic 2 stoperow, a nie wydac caly budzet na Suareza..
0
Chyba zaden szejk nie wydaje tyle kasy na transfery co Perez:)
0
To dobrze,ze nie marzą:)
4
Dzieciaki na rm.pl juz marza o Suarezie:)
0
Byc moze uwazal, ze w reprezentacji Angli nie bedzie mial latwo, ze w zgledu na wielka konkurencje:) Ale to tylko takie moje domysly. Mozliwe, ze gra w reprezentacji Wali z milosci do ojczyzny:)
2
Iniesta i Alexis zagrali bardzo dobry mecz:)
0
I to bardzo dobry:)
0
Skad?
0
Powinien grac Villa, ktory odnajduje sie w druzynie i wienjak strzelac bramki na mundialu.
0
Casillas formy nie ma juz od dluzszego czasu.
0
Ale jest De Gea!:)
1
Hiszpania jedzie do domu, a Chile walczy o pierwsze miejsce w grupie:)
3
Nie zgodzilbym sie nawet na wymiane Sancheza za Koke... Nie mozemy zaczynac rewolucji pozbywajac sie jednego z najwazniejszych zawodnikow...
0
A to Sergi Robero nie zagral wiecej od Tello??
0
Cuadrado to wrecz skrzydlowy:)
1
Ale zyczy Pedro, Iniescie, Xaviemu, Busiemu, Pique i Albie zwyciestwa:)
0
Xavi raczej odejdzie. Ze wzgledu na to co Xavi zrobil dla.Barcy, zarzad raczej nie bedzie mu robil problemow. Jak juz ktos pisal, konczy sie nasza zlota era i druzyne trzeba budowac od nowa:)