0

Pedro wyceniany jest na jakies 20mln, a moim zdaniem Marquinhos nie jest wart 45mln... Przeciez to rezerwowy w PSG... Za taka kase mozna kupic Mirande z Atletico i jeszcze starczy na prawego obronce:)

3

Dziwie sie strasznie Zubiemu, ze nie bierze pod uwage Mirandy( a moze bierze?:) za 20-25mln mozemy miec doswiadczonego stopera, ktory byl czescia najlepszej obrony w lidze...

0

Wlasnie dla mnie to paranoja... Chca za rezerwowego obronce 35mln i podstawowego zawodnika Barcy wartego 10-15mln... Jesli Barca na to pojdzie to popelnia kolejny blad..

0

.To niech sie pocaluja w d... W sumie to mozna bylo sie tego spodziewac, im na kasie nie zalezy a maja dobrego zmiennika. Za grosze na pewno nie odejdzie..

2

Sieja propagande:) O sukcesach pisza zawsze, ale o porazce praktycznie cisza:)

0

Chyba w nastepnym spotkaniu wszystko sie roztrzygnie:)

0

Dzwon do Zubiego.

0

"Sezonowiec" i tyle:)

0

Smieja sie tylko ci z Madrytu, bo inni nie maja powodu nam zazdroscic. Mam nadzieje, ze po zdobyciu Decimy wiekszosc pozbedzie sie kompleksow:)

1

No i masz

0

Twoje klimaty?;)

1

On ma po prostu taki odruch:) Mysle, ze da sie to leczyc:)

0

Podobaja Wam sie dzisiejsze mecze??:)

1

Oj tam:) Mysle, ze w nastepnym sezonie pokaze swoje wszystkie atuty w Barcie:)

0

Bardzo solidny wystep Ivana. 3 podania kluczowe, 7 odbiorow i tylko 3 straty. A do tego jeszcze piekna asysta:) Moze byc najlepszym pomocnikiem na swiecie.

3

Haha:) Nie pij tyle:D

1

Bartomeu mowil, ze Alexis zostanie w klubie, chociaz roznie to moze byc. Jednak sprzedarz Alexisa bylaby glupotą.

2

W zasadzie tylko Alexis stwarzal zagrozenie dla Holendrow, wiec nie ma co sie dziwic, ze nie zostawiali go bez opieki.Mimo wszystko pare razy udalo mu sie "wkrecic obronce w murawe" :)

1

Iniesta rowniez sie wyroznial w bezbarwnej reprezentacji Hiszpanii:)

3

To raczej nie bylo o redakcji, a raczej o uzytkownikach, ktorzy uwazaja sie za ekspertow, ktorzy niby wszystko wiedza najlepiej:)

0

Ile jest???

3

Przeciez Mundo Deportivo zawsze wszystko wie...

0

Ja juz wole spokojnego Alexisa:) I zawsze 50mln do przodu... Suarez w Barcelonie lepszych statystyk od Alexisa by nie mial, bo tu nie bylby glowna gwiazda.

0

Chyba mu w nie Chiellini przywalil:)

0

Pewnie z czasem by powstala:)

0

Myslisz, ze hiszpanska federacja nie chcialaby Barcy w La Liga??

0

A dlaczego tak uwazasz??? To dlaczego teraz nie tworza sie takie potegi( oprocz Atletico) ??? Czy Barcelona w tym im przeszkadza??

4

Dlaczego?? A kto tu pisze, ze chcialby autonomi Katalonii??

0

Wyobrazasz sobie te pojedynki z Legia czy Cracovia??? To bylyby dopiero Derby Europy:)

0

No ale co zrobisz???:) Kazdy w Madrycie jest przeciwko Kataloni:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?