LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro wyceniany jest na jakies 20mln, a moim zdaniem Marquinhos nie jest wart 45mln... Przeciez to rezerwowy w PSG... Za taka kase mozna kupic Mirande z Atletico i jeszcze starczy na prawego obronce:)
3
Dziwie sie strasznie Zubiemu, ze nie bierze pod uwage Mirandy( a moze bierze?:) za 20-25mln mozemy miec doswiadczonego stopera, ktory byl czescia najlepszej obrony w lidze...
0
Wlasnie dla mnie to paranoja... Chca za rezerwowego obronce 35mln i podstawowego zawodnika Barcy wartego 10-15mln... Jesli Barca na to pojdzie to popelnia kolejny blad..
0
.To niech sie pocaluja w d... W sumie to mozna bylo sie tego spodziewac, im na kasie nie zalezy a maja dobrego zmiennika. Za grosze na pewno nie odejdzie..
2
Sieja propagande:) O sukcesach pisza zawsze, ale o porazce praktycznie cisza:)
0
Chyba w nastepnym spotkaniu wszystko sie roztrzygnie:)
0
Dzwon do Zubiego.
0
"Sezonowiec" i tyle:)
0
Smieja sie tylko ci z Madrytu, bo inni nie maja powodu nam zazdroscic. Mam nadzieje, ze po zdobyciu Decimy wiekszosc pozbedzie sie kompleksow:)
1
No i masz
0
Twoje klimaty?;)
1
On ma po prostu taki odruch:) Mysle, ze da sie to leczyc:)
0
Podobaja Wam sie dzisiejsze mecze??:)
1
Oj tam:) Mysle, ze w nastepnym sezonie pokaze swoje wszystkie atuty w Barcie:)
0
Bardzo solidny wystep Ivana. 3 podania kluczowe, 7 odbiorow i tylko 3 straty. A do tego jeszcze piekna asysta:) Moze byc najlepszym pomocnikiem na swiecie.
3
Haha:) Nie pij tyle:D
1
Bartomeu mowil, ze Alexis zostanie w klubie, chociaz roznie to moze byc. Jednak sprzedarz Alexisa bylaby glupotą.
2
W zasadzie tylko Alexis stwarzal zagrozenie dla Holendrow, wiec nie ma co sie dziwic, ze nie zostawiali go bez opieki.Mimo wszystko pare razy udalo mu sie "wkrecic obronce w murawe" :)
1
Iniesta rowniez sie wyroznial w bezbarwnej reprezentacji Hiszpanii:)
3
To raczej nie bylo o redakcji, a raczej o uzytkownikach, ktorzy uwazaja sie za ekspertow, ktorzy niby wszystko wiedza najlepiej:)
0
Ile jest???
3
Przeciez Mundo Deportivo zawsze wszystko wie...
0
Ja juz wole spokojnego Alexisa:) I zawsze 50mln do przodu... Suarez w Barcelonie lepszych statystyk od Alexisa by nie mial, bo tu nie bylby glowna gwiazda.
0
Chyba mu w nie Chiellini przywalil:)
0
Pewnie z czasem by powstala:)
0
Myslisz, ze hiszpanska federacja nie chcialaby Barcy w La Liga??
0
A dlaczego tak uwazasz??? To dlaczego teraz nie tworza sie takie potegi( oprocz Atletico) ??? Czy Barcelona w tym im przeszkadza??
4
Dlaczego?? A kto tu pisze, ze chcialby autonomi Katalonii??
0
Wyobrazasz sobie te pojedynki z Legia czy Cracovia??? To bylyby dopiero Derby Europy:)
0
No ale co zrobisz???:) Kazdy w Madrycie jest przeciwko Kataloni:)