LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cuadrado jest swietny ale skrzydlowy w obronie to ryzyko:)
0
Ale bez Suareza sa bezradni w ataku:) Nie maja jak zaskoczyc przeciwnika.
0
Kolumbia jest w stanie pokonac Brazylie.
1
Niestety Mathieu jest juz raczej nasz:)
3
Chile lepsze w drugiej polowie.
7
Nasi zawodnicy narazie super graja:)
1
Klauzula o " niegryzieniu" bylaby dobra:)
0
A widziales jak sie Ronaldo wczoraj w polu karnym kladl??? Jak panienka, a Crisowi masy i budowy ciala nie mozna odmowic...
0
Czyzby marna prowokacja??:)
0
Chcieli kogos z nazwiskiem to maja:)
3
Referendum w sprawie przylaczenia Algieri do Rosji pewnie juz zaplanowane?:)
0
Oj Putin bedzie zly;)
2
Chcialbym tego transferu, ale tylko wtedy jesli Alexis zostaje z nami.:]
0
Nie wydaje mi sie. On chyba najlepsze lata ma juz za soba:)
6
Najwiekszym "czarnym koniem" jest chyba Kostaryka:) Kto by sie spodziewal, ze Kostaryka zajmie pierwsze miejsce w grupie smierci?:)
0
Beda, beda:) Mathieu jest juz praktycznie dogadany, a na drugiego stopera Zubi ma jeszcze czas:D
0
A co zrobi Suarez z autobusem?? Za wiele nie zdziala:) Same dosrodkowania problemu nie rozwiaza:)
0
Heh, kolejnego zawodnika podbierzemy Realowi:)
0
Moze Zubi cos tam kombinuje po cichu:)
0
Ale skad na nich wszystkich brac kase? Chociaz mam nadzieje, ze zarzad ma cos odlozone na obronce:)
0
Cos duzo tych czarnych koni mamy na tym mundialu:)
0
A moze to Pedro pojdzie do Liverpoolu? Oby:)
0
Liverpool na pewno jest przygotowany na odejscie Suareza. Wiedza, ze jesli sam zawodnik chce odejsc, to predzej czy pozniej odejdzie, a teraz maja mozliwosc wyciagniecia wielkich pieniedzy. Pewnie Alexis bedzie czescia tego transferu, a wiadomo jak dobry to zawodnik, wiec Liverpool powinien byc zadowolony. Mam nadzieje, ze my rowniez:)
0
Ale tylko na El Clasico:) Nacodzien bylby "wolny":)
0
Rozumiem, ze to forma zartu?:)
0
Moze i hymn ladny, ale rzady kiepskie, a do tego te ciagle konflikty:)
0
Za Songa duzo nie dostanieny, ale jesli ma u nas siedziec wiecznie na lawce to chyba lepiej sprzedac go za 10-15mln. Wyjdzie to z korzyscia i dla Barcy i dla niego.:)
0
Nie ma co kombinowac. Lepiej kupic rasowego stopera i miec spokoj:)
0
Kibic nie kibic, ale zwyciestwo Barcy zawsze cieszy, a w szczegolnosci zwyciestwo odniesione przeciwko najwiekszemu konkurentowi:)
0
Wygralismy wkosza???