0

Cuadrado jest swietny ale skrzydlowy w obronie to ryzyko:)

0

Ale bez Suareza sa bezradni w ataku:) Nie maja jak zaskoczyc przeciwnika.

0

Kolumbia jest w stanie pokonac Brazylie.

1

Niestety Mathieu jest juz raczej nasz:)

3

Chile lepsze w drugiej polowie.

7

Nasi zawodnicy narazie super graja:)

1

Klauzula o " niegryzieniu" bylaby dobra:)

0

A widziales jak sie Ronaldo wczoraj w polu karnym kladl??? Jak panienka, a Crisowi masy i budowy ciala nie mozna odmowic...

0

Czyzby marna prowokacja??:)

0

Chcieli kogos z nazwiskiem to maja:)

3

Referendum w sprawie przylaczenia Algieri do Rosji pewnie juz zaplanowane?:)

0

Oj Putin bedzie zly;)

2

Chcialbym tego transferu, ale tylko wtedy jesli Alexis zostaje z nami.:]

0

Nie wydaje mi sie. On chyba najlepsze lata ma juz za soba:)

6

Najwiekszym "czarnym koniem" jest chyba Kostaryka:) Kto by sie spodziewal, ze Kostaryka zajmie pierwsze miejsce w grupie smierci?:)

0

Beda, beda:) Mathieu jest juz praktycznie dogadany, a na drugiego stopera Zubi ma jeszcze czas:D

0

A co zrobi Suarez z autobusem?? Za wiele nie zdziala:) Same dosrodkowania problemu nie rozwiaza:)

0

Heh, kolejnego zawodnika podbierzemy Realowi:)

0

Moze Zubi cos tam kombinuje po cichu:)

0

Ale skad na nich wszystkich brac kase? Chociaz mam nadzieje, ze zarzad ma cos odlozone na obronce:)

0

Cos duzo tych czarnych koni mamy na tym mundialu:)

0

A moze to Pedro pojdzie do Liverpoolu? Oby:)

0

Liverpool na pewno jest przygotowany na odejscie Suareza. Wiedza, ze jesli sam zawodnik chce odejsc, to predzej czy pozniej odejdzie, a teraz maja mozliwosc wyciagniecia wielkich pieniedzy. Pewnie Alexis bedzie czescia tego transferu, a wiadomo jak dobry to zawodnik, wiec Liverpool powinien byc zadowolony. Mam nadzieje, ze my rowniez:)

0

Ale tylko na El Clasico:) Nacodzien bylby "wolny":)

0

Rozumiem, ze to forma zartu?:)

0

Moze i hymn ladny, ale rzady kiepskie, a do tego te ciagle konflikty:)

0

Za Songa duzo nie dostanieny, ale jesli ma u nas siedziec wiecznie na lawce to chyba lepiej sprzedac go za 10-15mln. Wyjdzie to z korzyscia i dla Barcy i dla niego.:)

0

Nie ma co kombinowac. Lepiej kupic rasowego stopera i miec spokoj:)

0

Kibic nie kibic, ale zwyciestwo Barcy zawsze cieszy, a w szczegolnosci zwyciestwo odniesione przeciwko najwiekszemu konkurentowi:)

0

Wygralismy wkosza???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?