1

Szkoda, ze nie zagra juz na tym mundialu;/

0

Rzetelnym zrodlem jest tylko i wylacznie oficjalna strona Barcelona.. Inni pisza co chca..

0

Albo glowa.. Mozliwosci jest wiele, tylko trzeba chciec...

3

James pewnie zostanie krolem.strzelcow, wiec tak szybko nie przestana o nim mowic.

1

To twoje zrodlo jeszcze nie wie co zrobi Barca??

0

W tej chwili Brazylia ma po swojej stronie tylko kibicow... Reszta atutow posiadaja Niemcy. Awans Brazylii bylby spora niespodzianka.

0

Bez Neymara i Silvy Brazylia zostanie pozarta przez Niemcow... Nie ma co sie oszukiwac... Nawet jesli Neymar zdazy na polfinal to nic wielkiego.raczej nie pokaze zaraz po kontuzji... Juz dzisiaj zagral wyjatkowo slabo i chyba byl to najslabszy jego wystep na tych mistrzostwach.

0

Niestety nie i to jest dla mnie zalosne... Przez glupie 2 kartki, ktore dosc latwo dostac nie mozna zagrac w polfinale... Na final pewnie tez sie nie wykasuja..

8

Z Robbenem??? Haha.. Dobre:)

0

Isco tez mial byc hitem... Z reszta na jakies 80% James zostaje w Monaco.

1

Albo jestes"trolem", albo kims nie do konca rozwinietym...

0

Serio??? Musze sprawdzic moje opakowanie..

0

Komentarz ma znaczenie ale bez przesady.. W koncu to mecz jest najwazniejszy, a nie komentator. Chociaz mecz komentowany przez Laskowskiego lepiej sie oglada, to fakt:)

2

Ile tych nowych Messich juz bylo???:)

0

Sam doszedles do tak glebokich przemyslen???

0

Nudniejszy na pewno nie bedzie;)

5

A, i uwazaj na podrobki Mikiego:) Niektorzy staraja sie podrobic jego "legendarna"postac:D

3

Zbanowany

1

Jak dadza Szpaka do komentowania finalu to sie zastrzele:)

0

Zartujesz sobie??? Za Jamesa 75mln??? Ja bym za nieho 45 mln nie dal...Za taka kase mozna kupic najlepszych obroncow na swiecie...

0

Juve ma nasz zarzad za kompletnych frajerow:)

0

Po La Decimie zrobil sie troche inny:) W nastepnym sezonie znowu sie zacznie, jak Barca bedzie gromic jego Real:) Nie cierpie typa

1

To Liverpool ma kibicow w Polsce?:) Chyba tylko dzieki Suarezowi, wiec dlatego tak sie zloszcza:)

0

I to pod koniec pazdziernika:) Ale kto wie, moze kara bedzie krotsza:)

0

Dobrze, ze chociaz moze trenowac i zmieniac klub:)

0

Jesli sa oferty to trzeba go sprzedac. U nas nie ma szans na gre, wiec lepiej niech sie rozwija w innym klubie.

1

Nie udaly im sie transfery Isco i Illaramendiego to probuja z Jamesem:)

0

Podobno Monaco wycenia Jamesa na 75mln, a Real sklonny jest zaplacic 60mln. Ile w tym prawdy nie wiem, ale takich pieniedzy nikt oprocz Realu nie wylozy za Rodrigueza.

0

Jaki Busi?? Chyba Mascherano chciales napisac:)

0

Cos mi sie wydaje, ze nie maja chetnych na ten "szrot".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?