LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, ze nie zagra juz na tym mundialu;/
0
Rzetelnym zrodlem jest tylko i wylacznie oficjalna strona Barcelona.. Inni pisza co chca..
0
Albo glowa.. Mozliwosci jest wiele, tylko trzeba chciec...
3
James pewnie zostanie krolem.strzelcow, wiec tak szybko nie przestana o nim mowic.
1
To twoje zrodlo jeszcze nie wie co zrobi Barca??
0
W tej chwili Brazylia ma po swojej stronie tylko kibicow... Reszta atutow posiadaja Niemcy. Awans Brazylii bylby spora niespodzianka.
0
Bez Neymara i Silvy Brazylia zostanie pozarta przez Niemcow... Nie ma co sie oszukiwac... Nawet jesli Neymar zdazy na polfinal to nic wielkiego.raczej nie pokaze zaraz po kontuzji... Juz dzisiaj zagral wyjatkowo slabo i chyba byl to najslabszy jego wystep na tych mistrzostwach.
0
Niestety nie i to jest dla mnie zalosne... Przez glupie 2 kartki, ktore dosc latwo dostac nie mozna zagrac w polfinale... Na final pewnie tez sie nie wykasuja..
8
Z Robbenem??? Haha.. Dobre:)
0
Isco tez mial byc hitem... Z reszta na jakies 80% James zostaje w Monaco.
1
Albo jestes"trolem", albo kims nie do konca rozwinietym...
0
Serio??? Musze sprawdzic moje opakowanie..
0
Komentarz ma znaczenie ale bez przesady.. W koncu to mecz jest najwazniejszy, a nie komentator. Chociaz mecz komentowany przez Laskowskiego lepiej sie oglada, to fakt:)
2
Ile tych nowych Messich juz bylo???:)
0
Sam doszedles do tak glebokich przemyslen???
0
Nudniejszy na pewno nie bedzie;)
5
A, i uwazaj na podrobki Mikiego:) Niektorzy staraja sie podrobic jego "legendarna"postac:D
3
Zbanowany
1
Jak dadza Szpaka do komentowania finalu to sie zastrzele:)
0
Zartujesz sobie??? Za Jamesa 75mln??? Ja bym za nieho 45 mln nie dal...Za taka kase mozna kupic najlepszych obroncow na swiecie...
0
Juve ma nasz zarzad za kompletnych frajerow:)
0
Po La Decimie zrobil sie troche inny:) W nastepnym sezonie znowu sie zacznie, jak Barca bedzie gromic jego Real:) Nie cierpie typa
1
To Liverpool ma kibicow w Polsce?:) Chyba tylko dzieki Suarezowi, wiec dlatego tak sie zloszcza:)
0
I to pod koniec pazdziernika:) Ale kto wie, moze kara bedzie krotsza:)
0
Dobrze, ze chociaz moze trenowac i zmieniac klub:)
0
Jesli sa oferty to trzeba go sprzedac. U nas nie ma szans na gre, wiec lepiej niech sie rozwija w innym klubie.
1
Nie udaly im sie transfery Isco i Illaramendiego to probuja z Jamesem:)
0
Podobno Monaco wycenia Jamesa na 75mln, a Real sklonny jest zaplacic 60mln. Ile w tym prawdy nie wiem, ale takich pieniedzy nikt oprocz Realu nie wylozy za Rodrigueza.
0
Jaki Busi?? Chyba Mascherano chciales napisac:)
0
Cos mi sie wydaje, ze nie maja chetnych na ten "szrot".