LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I nie wiadomo za ile:) Jesli Perez chce placic 70mln za Jamesa to prosze bardzo, ale chyba lepiej zatrzymac Di Marie:)
0
Ale chyba zgodzisz sie, ze jednak on sie rozni od tego " hala dziecka" i jesli chce to niech wkleja te cytaty, bo posmiac sie mozna. Niestety, ale na rm.pl jest coraz wiecej takich osob i mam wrazenie, ze to po czesci zasluga redaktorow tamtej strony.
Mowcie co chcecie , ale.na tej stronie w co drugim komentarsu dotyczacym Realu nie obraza sie Cristiano i innych pilkarzy. Owszem, kilka osob pewnie tutaj tez jest podobna do tych z bialej, ale na rm.pl co drugi komentarz jest wlasnie w tym stylu, doslownie!
2
Pewnie James zgarnie nagrode.
1
I trzeba przyznac, ze mieli do tego powody...
1
Pierwsze dwa sezony mial srednio udane( szczegolnie ten drugi, w ktorym byl tragiczny), ale w swoim ostatnim sezonie pokazal klase. Szkoda, ze odszedl, ale skoro to byl jego wybor...
0
Cos mi sie wydaje, ze Arsenal znowu zostanie bez trofeów:)
3
David Luiz bez Silvy u boku juz pokazal jaki jest silny...
0
I to komentarz jednego z moderatorow tej strony:) "Bol dupy" na calego. Biedne dzieciaszki:)
0
W ciagu tych 20 lat Barca chyba miala ciezsze kryzysy niz teraz.
0
Suarez to rzeczywiscie crack i tylko zawistne "hala dziecko" moze mowic, ze tak nie jest...
0
Zarzad nie zamiaru sprowadzac juz zadnego pomocnika i slusznie. Zajmijmy sie wreszcie obrona.
0
Najlepszy zawodnik ligi angielskiej to dla Ciebie kot w worku??
1
Zaraz zleca sie na nasza strone:)
0
Nikt nie wierzyl wtedy Mundo Deportivo a jednak mieli racje:)
1
Kto by sie spodziewal przed zakonczeniem sezonu, ze kupimy najlepszego napastnika na swiecie. Obawialem sie, ze trafi do Realu, a trafil do nas:D
0
Podobno Jamesa za 75mln kupi:)
0
Bedzie, bedzie.
1
A kto by plakal za najlepszym zawodnikiem Barcy w ubieglym sezonie??
0
Nie, wielka podróba!!!
0
Ogolnie milo jest zobaczyc Carlesa:)
1
Jak kibic Barcelony moze byc przeciw uhonorowaniu w szczegolny sposob Puyola - wielkiej legendy Barcy, ale i swiatowej pilki???
0
Yyy...??? Czy on sie podnieca wzrostem??? Napisal tylko ciekawostke, a Ty wyjezdzasz z takim czyms...
0
Ja sobie wyobrazam niemiecką maszyne i wiem, ze bedzie ciezko, bardzo ciezko:)
0
Rakitic, Bravo i Ter Stegen to ponad 40mln, wiec chyba duzo nam juz nie zostalo:)
0
Mysle, ze Enrique widzi w Masche przyszlosc Barcy. Sam nalegal, zeby Javier byl jednym z kapitanow i to on zadecydowal o pozostaniu Javiera w Barcie, wiec mysle, ze wykorzysta jego potencjal jako defensywnego pomocnika.
0
Ile Zubi wycisnalby za Pedro??? 15-20mln??? Niestety, ale jesli Lucho chcial miec w zespole Suareza to musial pogodzic sie ze strata Alexisa. Oczywiscie odejsie Alexisa to dla nas wielka strata, bo to wielki pilkarz, ale czy bedziemy tego zalowac dowiemy sie za rok. Z pewnoscia Alexis marnowalby sie na lawce, wiec dla niego to lepiej, ze przeniosl sie do klubu w ktorym ma.zagwarantowany pierwszy sklad.
1
Watpie, czy Lucho nie chcial Alexisa w druzynie, bo bylby chyba slepy, zeby pozbywac sie takiego pilkarza, ktory zostawia serce na boisku. Wiedzial jednak, ze nie mozna miec wszystkiego i wiedzial, ze Zubi musi sie pozbyc Alexisa, jesli na Camp Nou ma trafic Suarez. Z cala pewnoscia Lucho wolalby Alexisa niz Pedro, ale wyszlo jak wyszlo...
1
Jesli Suarez bedzie grac na skrzydle to lepszy od Alexisa nie bedzie, gwarantuje. Mam jednak nadzieje, ze bedzie gral jako srodkowy napastnik, a Messi zostanie przesuniety na skrzydlo. Czy to da lepsze efekty? Zobaczymy.
0
Niby masz racje, ale troche szkoda Alexisa:) Mam tylko nadzieje, ze to nam sie bedzie oplacac
2
Czy to dobra decyzja okaze sie za rok.