22

Takiego trenera nam bylo trzeba, a nie bezbarwnego Martino;)

0

Mam nadzieje, ze Lucho ustawi zespol i nie bedzie zadnych sprzeczek.

0

Nie chce byc zlosliwy, ale moze bys poprawil te bledy, bo ciezko sie to czyta?

0

Rojo tak jak Mathieu gra zarowno na stoperze i lewej obronie. Majac na uwadze wiek i podobna cene zawodnikow Rojo bylby lepszym transferem.

0

Tego jeszcze nie wiadomo.

0

Chyba lepiek dogadac sie z Reusem i kupic go za rok.

0

Ha, ha, ha... Tylko tyle mam do powiedzenia w tym temacie... Na rm.pl pojawila sie dodatkowo informacja, ze Barca sprzeda Messiego i pieniadze wyda na zakup Jamesa:)

0

Oj chyba kazdy klub chcialby miec takiego Messiego w druzynie.

0

Messi w formie czy nie i tak jest obecnie jednym z najlepszych pilkarzy w Europie, bo calosciowo pilkarzem wszechczasow mozna juz go chyba nazwac. W tym roku "wypalony" Leo zdobyl wiecej bramek w lidze niz Cristiano, a to tez o czyms swiadczy... I powiedzcie mi jedno, kto tak na prawde wierzyl, ze Argentyna dojdzie do finalu MŚ??? Niewielu, szczegolnie po grupowych meczach, ale to wlasnie Leo wyprowadzil Argentyne z grupy i razem z Di Maria i Mascherano doprowadzil swoja reprezentacje do finalu:)
Wszelcy krytycy Messiego czy chca czy nie chca, ale musza pogodzic sie z tym, ze Leo jest wielki.

0

Po takim mundialu stawianie Javiera na obrone byloby zbrodnia:)

0

Dokladnie.. Jak rewolucja to rewolucja i trzeba wydac spore pieniadze, zeby w nastepnym sezonie zdobywac tytyluly.

0

Mam nadzieje, ze Leo i Javier ciesza sie z tego wicemistrzostwa, bo zasluzyli na nie. Byli blisko mistrzostwa, bardzo blisko, ale zabraklo troche szczescia, jednak Leo udowodnil tymi mistrzostwami, ze jest najlepszym pilkarzem wszechczasow.:) Chyba kazdy zdaje sobie sprawe, ze gdyby nie geniusz Leo to Argentyna nie wyszlaby z grupy, a ZP Mundialu tylko potwierdza umiejetnosci i kariere Messiego:)


0

Na 100% nie jestes???

0

Powodzenia Leo i cala Argentyno! Zycze Wam tego z calego serca chociaz szczerze mowiac niezbyt wierze w pokonanie.Niemcow. Powodzenia!

1

Niech zostanie lepiej w Valencii:)

0

Haha... Ja na miejscu madryckich dziennikow liczylbym sie z transferem Suareza do Barcy:) No ale wiadomo, ze o sukcesach wroga sie milczy :)

0

I nie wiadomo za ile:) Jesli Perez chce placic 70mln za Jamesa to prosze bardzo, ale chyba lepiej zatrzymac Di Marie:)

0

Ale chyba zgodzisz sie, ze jednak on sie rozni od tego " hala dziecka" i jesli chce to niech wkleja te cytaty, bo posmiac sie mozna. Niestety, ale na rm.pl jest coraz wiecej takich osob i mam wrazenie, ze to po czesci zasluga redaktorow tamtej strony.
Mowcie co chcecie , ale.na tej stronie w co drugim komentarsu dotyczacym Realu nie obraza sie Cristiano i innych pilkarzy. Owszem, kilka osob pewnie tutaj tez jest podobna do tych z bialej, ale na rm.pl co drugi komentarz jest wlasnie w tym stylu, doslownie!

2

Pewnie James zgarnie nagrode.

1

I trzeba przyznac, ze mieli do tego powody...

1

Pierwsze dwa sezony mial srednio udane( szczegolnie ten drugi, w ktorym byl tragiczny), ale w swoim ostatnim sezonie pokazal klase. Szkoda, ze odszedl, ale skoro to byl jego wybor...

0

Cos mi sie wydaje, ze Arsenal znowu zostanie bez trofeów:)

3

David Luiz bez Silvy u boku juz pokazal jaki jest silny...

0

I to komentarz jednego z moderatorow tej strony:) "Bol dupy" na calego. Biedne dzieciaszki:)

0

W ciagu tych 20 lat Barca chyba miala ciezsze kryzysy niz teraz.

0

Suarez to rzeczywiscie crack i tylko zawistne "hala dziecko" moze mowic, ze tak nie jest...

0

Zarzad nie zamiaru sprowadzac juz zadnego pomocnika i slusznie. Zajmijmy sie wreszcie obrona.

0

Najlepszy zawodnik ligi angielskiej to dla Ciebie kot w worku??

1

Zaraz zleca sie na nasza strone:)

0

Nikt nie wierzyl wtedy Mundo Deportivo a jednak mieli racje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?