LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Takiego trenera nam bylo trzeba, a nie bezbarwnego Martino;)
0
Mam nadzieje, ze Lucho ustawi zespol i nie bedzie zadnych sprzeczek.
0
Nie chce byc zlosliwy, ale moze bys poprawil te bledy, bo ciezko sie to czyta?
0
Rojo tak jak Mathieu gra zarowno na stoperze i lewej obronie. Majac na uwadze wiek i podobna cene zawodnikow Rojo bylby lepszym transferem.
0
Tego jeszcze nie wiadomo.
0
Chyba lepiek dogadac sie z Reusem i kupic go za rok.
0
Ha, ha, ha... Tylko tyle mam do powiedzenia w tym temacie... Na rm.pl pojawila sie dodatkowo informacja, ze Barca sprzeda Messiego i pieniadze wyda na zakup Jamesa:)
0
Oj chyba kazdy klub chcialby miec takiego Messiego w druzynie.
0
Messi w formie czy nie i tak jest obecnie jednym z najlepszych pilkarzy w Europie, bo calosciowo pilkarzem wszechczasow mozna juz go chyba nazwac. W tym roku "wypalony" Leo zdobyl wiecej bramek w lidze niz Cristiano, a to tez o czyms swiadczy... I powiedzcie mi jedno, kto tak na prawde wierzyl, ze Argentyna dojdzie do finalu MŚ??? Niewielu, szczegolnie po grupowych meczach, ale to wlasnie Leo wyprowadzil Argentyne z grupy i razem z Di Maria i Mascherano doprowadzil swoja reprezentacje do finalu:)
Wszelcy krytycy Messiego czy chca czy nie chca, ale musza pogodzic sie z tym, ze Leo jest wielki.
0
Po takim mundialu stawianie Javiera na obrone byloby zbrodnia:)
0
Dokladnie.. Jak rewolucja to rewolucja i trzeba wydac spore pieniadze, zeby w nastepnym sezonie zdobywac tytyluly.
0
Mam nadzieje, ze Leo i Javier ciesza sie z tego wicemistrzostwa, bo zasluzyli na nie. Byli blisko mistrzostwa, bardzo blisko, ale zabraklo troche szczescia, jednak Leo udowodnil tymi mistrzostwami, ze jest najlepszym pilkarzem wszechczasow.:) Chyba kazdy zdaje sobie sprawe, ze gdyby nie geniusz Leo to Argentyna nie wyszlaby z grupy, a ZP Mundialu tylko potwierdza umiejetnosci i kariere Messiego:)
0
Na 100% nie jestes???
0
Powodzenia Leo i cala Argentyno! Zycze Wam tego z calego serca chociaz szczerze mowiac niezbyt wierze w pokonanie.Niemcow. Powodzenia!
1
Niech zostanie lepiej w Valencii:)
0
Haha... Ja na miejscu madryckich dziennikow liczylbym sie z transferem Suareza do Barcy:) No ale wiadomo, ze o sukcesach wroga sie milczy :)
0
I nie wiadomo za ile:) Jesli Perez chce placic 70mln za Jamesa to prosze bardzo, ale chyba lepiej zatrzymac Di Marie:)
0
Ale chyba zgodzisz sie, ze jednak on sie rozni od tego " hala dziecka" i jesli chce to niech wkleja te cytaty, bo posmiac sie mozna. Niestety, ale na rm.pl jest coraz wiecej takich osob i mam wrazenie, ze to po czesci zasluga redaktorow tamtej strony.
Mowcie co chcecie , ale.na tej stronie w co drugim komentarsu dotyczacym Realu nie obraza sie Cristiano i innych pilkarzy. Owszem, kilka osob pewnie tutaj tez jest podobna do tych z bialej, ale na rm.pl co drugi komentarz jest wlasnie w tym stylu, doslownie!
2
Pewnie James zgarnie nagrode.
1
I trzeba przyznac, ze mieli do tego powody...
1
Pierwsze dwa sezony mial srednio udane( szczegolnie ten drugi, w ktorym byl tragiczny), ale w swoim ostatnim sezonie pokazal klase. Szkoda, ze odszedl, ale skoro to byl jego wybor...
0
Cos mi sie wydaje, ze Arsenal znowu zostanie bez trofeów:)
3
David Luiz bez Silvy u boku juz pokazal jaki jest silny...
0
I to komentarz jednego z moderatorow tej strony:) "Bol dupy" na calego. Biedne dzieciaszki:)
0
W ciagu tych 20 lat Barca chyba miala ciezsze kryzysy niz teraz.
0
Suarez to rzeczywiscie crack i tylko zawistne "hala dziecko" moze mowic, ze tak nie jest...
0
Zarzad nie zamiaru sprowadzac juz zadnego pomocnika i slusznie. Zajmijmy sie wreszcie obrona.
0
Najlepszy zawodnik ligi angielskiej to dla Ciebie kot w worku??
1
Zaraz zleca sie na nasza strone:)
0
Nikt nie wierzyl wtedy Mundo Deportivo a jednak mieli racje:)