LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak... Sezon we Francji bardzo udany...
0
A kto w Europie nie jest od nas lepszy?
0
Tyle, ze u nich prawie pelne stadiony a u nas czasami polowy nie bylo:)
0
Nie on pierwszy, i nie ostatni.
1
Nasze stroje strasznie zmieniaja kolor w wiekszym swietle:)
5
S. Roberto ma chyba jakas blokade. Okrzyknieto go wielkim talentem, a na meczach jest zupelnie niewidoczny i gra zbyt asekuracyjnie.. Z cala pewnoscia nie pokazuje pelni swoich mozliwosci. Chyba najlepiej wypozyczyc go do jakiegos hiszpanskiego zespolu i ocenic czy rzeczywiscie moze byc nastepca Xaviego.
8
Spokojnie moglbys Ty zagrac na bramce przez caly mecz:)
2
Juz po meczu...
0
Co tam ściah??? Ola oceni naszych mlodzikow, pawda?:)
1
Z tego co wiadomo, to Halilovic ma dolaczyc do pierwszego skladu za rok, a teraz ma sie ogrywac w Barcie B
0
Jestes pewien tych danych???
0
Z jednej strony jest granatowy, a z drugiej bordowy.
0
Messi i Modric poruszaja sie podobnie?:)
0
I jak??? Jakie zmiany byly?
0
Hehe, dzieki:) Nie musisz tak szczegolowo:) Minuta po minucie wystarczy.
0
Szkoda, ze nie mam jak obejrzec. Moze ktos chce mi relacjonowac?:)
1
A Halilovic?:)
0
Ktory byl Majka?:)
0
A co tam pisze?
0
Pomarzyc zawsze mozecie...
0
Mozecie pisac o tym w prywatnych wiadomosciach?:)
0
Nie:)
0
Legi juz nic nie pomoze...
1
Gratuluje " geniuszu"... Szkoda, ze takich inteligentow jest coraz wiecej:)
0
Przeciez Marca i As sa swiete, a katalonski Sport i MD maja "bol dupy" ze Real kupil Kroosa. "Jakie to katalonskie"
1
Co on bredzi??? Przeciez biali Messiego nawet w pierwszej 5 nie umiescili:)
A tak na serio to trudno sie nie zgodzic z tym uzasadnieniem. Bez Leo Argentyna nie wyszlaby z tak latwej grupy. To Messi poprowadzil Argentyne do finalu, w ktorym o malo nie zwyciezyli.
0
No niestety redakcja czasami przysypia. Poranny przeglad prasy czasami pojawia sie kolo poludnia i inne informacje tez sa opoznione, ale to i tak najlepsza strona o Fc Barcelonie w Polsce.
0
Na mundialu powinni zrobic to samo:)
0
Pokonal Real to i Valencie pokona:)
0
Skoro sie tym interesujesz to mozesz mi przyblizyc jego statystyki??? I na jakiej pozycji on tam w ogole gra?