1

Myslalem o Mirandzie od samego poczatku, ale nie slychac zadnych plotek, wiec raczej Zubi i Lucho nie biora go pod uwage.

0

Ciekawe ile prawdy w tej domniemanej kontuzji, bo jesli rzeczywiscie ja ma to transfer wydaje sie przekreslony.

0

Tez mam taka nadzieje. Pilkarze beda glodni sukcesow jak nigdy( mam taka nadzieje) i nowi zawodnicy z pewnoscia beda oddawac serce na boisku zeby zagrac jak najlepiej.:)

0

Zarowno Casillas jak i Diego Lopez to solidni bramkarze. Ciekawi mnie ktory z nich odejdzie z klubu, bo ktorys bedzie musial jesli do klubu dolaczy Navas.

0

Mysle, ze Sergi powinien isc na wypozyczenie do klubu w ktorym mialby zagwarantowane miejsce w wyjsciowej jedenastce. U nas nie bedzie mial zbyt wielu szans, a on potrzebuje ogrania.

0

O moze lepiej nie kupywac Aggera skoro i tak ma byc czwartym stoperem. I tak gralby w co dziesiatym meczu albo nawet nie. W razie koniecznosci mogly zagrac Masche, lub ktos z Barcy B. Oczywiscie chcialbym jakiegos klasowego obronce, ale Agger na takiego nie wyglada, wiec jesli mamy kupywac sredniaka to lepiej dac szanse mlodym.

0

Gorzej od Alvesa bronil nie bedzie, a do ataku moze wniesc sporo dynamiki:)

0

Agger jest bardzo blisko Barcy:) Zadowala Cie ta informacja? Mnie jakos niebardzo:)

0

Trudno. Ja tam bym za Marquinhosa 40 mln nie placil...

0

Robi wrazenie jako skrzydlowy, ale czy poradzi sobie na prawej obronie?? Oczywiscie chcialbym zeby do nas przeszedl, bo to niezwykle dynamiczny i uniwersalny pilkarz, a na klasowego stopera chyba juz nie mamy co liczyc.

0

Nie rozumiem tego:) Mamy zysk 41 mln czyli na czysto zarobilismy tyle?

0

Pewnie tak:)

0

Czyli te 40mln to nie dodatkowa kwota transferu Neymara, a przywlaszczone pieniadze przez Rosela i spolke?

2

0

Transfer Aggera to chyba jakis zart... Mamy juz 30-letniego stopera, wiec nie potrzebujemy o rok mlodszego zawodnika, ktory jest rezerwowym w Liverpoolu... Potrzebujemy kogos lepszego i mlodszego. Zamiast Aggera wole na rezerwe kogos z Barcy B, bo chociaz bedzie z tego jakis pozytek...

0

Mamy lepszego Bartre:)

0

Tylko zeby ich Lucho nie przegrzal:) Niektorzy chyba nie sa przyzwyczajeni do takiego wysilku, ale chyba ich organizmy szybko sie przestawią:)

0

Wracaj do siebie. :)

0

Ja tam sie ciesze, ze mamy Ter Stegena i Bravo. Navas tez dobry, ale wole wlasnie ich:)

0

Wie ktos ile trwa jeden trening?:)

0

Wczesnien Busi byl "swiety", wiec nawet jesli Song bylby lepszy to z pewnoscia i tak siedzialby na lawie. Mam nadzieje, ze Lucho posadzi Busiego na lawie kosztem Javiera( chyba, ze Sergio wezmie sie do roboty)

0

Ja poprostu nie nie widze dla niego miejsca w skladzie. Masche powinien byc naszym podstawowym defensywnym pomocnikiem, a Busi jest nie do ruszenia.

1

Czy ja wiem? Duzo gorszy od Busiego obecnie nie jest. Oczywiacie powinien odejsc z klubu, bo Javier i Busi nam wystarczą:)

0

Tak samo ja:)

0

Swoja droga dziwne, ze nie bylo informacji o urodzinach Leo( chyba, ze pod koniec dnia) a pojawila sie informacja na o urodzinqch Pedro:)

0

Otoż to! Nie potrzeba nam lepszego zmiennika.

2

A pozniej kupimy skrzydlowego za 35 mln, ktory bedzie zmiennikiem dla naszych crackow, tak?

0

Wiadomo dokad teraz idzie???

0

Niepotrzebna ta docinka. Nie znizajmy sie do takiego poziomu:)

0

Oj dzieci, dzieci:) Rozumiem, ze argumentow wam brak? Typowe dla "gosci" odwiedzajacych nasza strone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?