LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myslalem o Mirandzie od samego poczatku, ale nie slychac zadnych plotek, wiec raczej Zubi i Lucho nie biora go pod uwage.
0
Ciekawe ile prawdy w tej domniemanej kontuzji, bo jesli rzeczywiscie ja ma to transfer wydaje sie przekreslony.
0
Tez mam taka nadzieje. Pilkarze beda glodni sukcesow jak nigdy( mam taka nadzieje) i nowi zawodnicy z pewnoscia beda oddawac serce na boisku zeby zagrac jak najlepiej.:)
0
Zarowno Casillas jak i Diego Lopez to solidni bramkarze. Ciekawi mnie ktory z nich odejdzie z klubu, bo ktorys bedzie musial jesli do klubu dolaczy Navas.
0
Mysle, ze Sergi powinien isc na wypozyczenie do klubu w ktorym mialby zagwarantowane miejsce w wyjsciowej jedenastce. U nas nie bedzie mial zbyt wielu szans, a on potrzebuje ogrania.
0
O moze lepiej nie kupywac Aggera skoro i tak ma byc czwartym stoperem. I tak gralby w co dziesiatym meczu albo nawet nie. W razie koniecznosci mogly zagrac Masche, lub ktos z Barcy B. Oczywiscie chcialbym jakiegos klasowego obronce, ale Agger na takiego nie wyglada, wiec jesli mamy kupywac sredniaka to lepiej dac szanse mlodym.
0
Gorzej od Alvesa bronil nie bedzie, a do ataku moze wniesc sporo dynamiki:)
0
Agger jest bardzo blisko Barcy:) Zadowala Cie ta informacja? Mnie jakos niebardzo:)
0
Trudno. Ja tam bym za Marquinhosa 40 mln nie placil...
0
Robi wrazenie jako skrzydlowy, ale czy poradzi sobie na prawej obronie?? Oczywiscie chcialbym zeby do nas przeszedl, bo to niezwykle dynamiczny i uniwersalny pilkarz, a na klasowego stopera chyba juz nie mamy co liczyc.
0
Nie rozumiem tego:) Mamy zysk 41 mln czyli na czysto zarobilismy tyle?
0
Pewnie tak:)
0
Czyli te 40mln to nie dodatkowa kwota transferu Neymara, a przywlaszczone pieniadze przez Rosela i spolke?
2
0
Transfer Aggera to chyba jakis zart... Mamy juz 30-letniego stopera, wiec nie potrzebujemy o rok mlodszego zawodnika, ktory jest rezerwowym w Liverpoolu... Potrzebujemy kogos lepszego i mlodszego. Zamiast Aggera wole na rezerwe kogos z Barcy B, bo chociaz bedzie z tego jakis pozytek...
0
Mamy lepszego Bartre:)
0
Tylko zeby ich Lucho nie przegrzal:) Niektorzy chyba nie sa przyzwyczajeni do takiego wysilku, ale chyba ich organizmy szybko sie przestawią:)
0
Wracaj do siebie. :)
0
Ja tam sie ciesze, ze mamy Ter Stegena i Bravo. Navas tez dobry, ale wole wlasnie ich:)
0
Wie ktos ile trwa jeden trening?:)
0
Wczesnien Busi byl "swiety", wiec nawet jesli Song bylby lepszy to z pewnoscia i tak siedzialby na lawie. Mam nadzieje, ze Lucho posadzi Busiego na lawie kosztem Javiera( chyba, ze Sergio wezmie sie do roboty)
0
Ja poprostu nie nie widze dla niego miejsca w skladzie. Masche powinien byc naszym podstawowym defensywnym pomocnikiem, a Busi jest nie do ruszenia.
1
Czy ja wiem? Duzo gorszy od Busiego obecnie nie jest. Oczywiacie powinien odejsc z klubu, bo Javier i Busi nam wystarczą:)
0
Tak samo ja:)
0
Swoja droga dziwne, ze nie bylo informacji o urodzinach Leo( chyba, ze pod koniec dnia) a pojawila sie informacja na o urodzinqch Pedro:)
0
Otoż to! Nie potrzeba nam lepszego zmiennika.
2
A pozniej kupimy skrzydlowego za 35 mln, ktory bedzie zmiennikiem dla naszych crackow, tak?
0
Wiadomo dokad teraz idzie???
0
Niepotrzebna ta docinka. Nie znizajmy sie do takiego poziomu:)
0
Oj dzieci, dzieci:) Rozumiem, ze argumentow wam brak? Typowe dla "gosci" odwiedzajacych nasza strone.