1

Nie marnuj na nich alkoholu:)

0

Tak bywa:)

0

Real przegral 2 dotychczasowe mecze i nikt tragedi z tego nie robi..

0

Spokojnie, bedzie dobrze!:)

0

W jakim ustawieniu gramy?

0

Co Cie w tym prowokuje??? Niech oglada co chce.

1

Cbyba nie bedzie na zadnym.

0

Teraz to ja sobie dzieki Tobie humor poprawiam.:) Nurtuje mnie tylko pytanie, co tytu robisz??? Kompleksy?

0

Jak sie za to Bartomeu nie wezmie to nici z transferu:)

0

Bez aplikacji tez sie da:)

0

Jak mamy nie kupic prawego obroncy i kupic sredniego stopera, to chyba lepiej zdecydowac sie na wylozenie calej kasy na jednego klasowego zawodnika. Jesli Zubi planuje transfer Aggera, to lepiej przeniesc do pierwszego skladu Bagnacka lub Edgara Ie i skoncentrowac sie tylko na Cuadrado.

0

A Manchester gra w LE?

3

Rozumiem, ze mecz Barcy to glowne danie?:)

3

I tak sie ciesz, bo niewielu smieje sie z Realu... A wyobraazasz sobie co by bylo na rm.pl, jakby Barca grala w rozowych koszulkach??? Bydlo z tamtej strony razem z ich pseudomoderatorami szydziloby przez pol sezonu...

1

Nie wydaje mi się:)

0

Mam przeczucie, ze jedynie w czym sie moga wykazac w dzisiejszym meczu to gra nogami, bo interwencji pewnie zbyt wiele nie bedzie:)

0

Chyba na zadnym.

0

No ciekawe jak to Lucho pouklada:)

2

Zbroimy sie we wszystkich sekcjach:) Europa bedzie znowo nasza:)

1

Dziwnym zbiegiem okolicznosci na rm.pl nie ma dzisiaj przegladu prasy:)

0

Jak śmiesz! Marca jest świeta!;)

0

Onet?

0

A drugi juz zdecydowal,ze zostaje w klubie...

0

Wy obaj jestescie pozytywnie poj***ni..:)

0

A ja mysle, ze nadal nie zlozylismy oficjalnej oferty...

0

To on nie mial grac w USA?

1

Zalezy ile wart jest smartphon:)

0

Vertonghen przedluzyl umowe i mowil, ze nie zamierza odchodzic, wiec jego mozesz juz skreslic, a Hummelsa skreslil zarzad.:)

0

Oby Ivan zachowal forme z poprzedniego sezonu:)

1

A Bartra zasluzyl??? W przyszlosci moze zasluzy, ale teraz nie. Busquets jest w klubie od dawna i wiele wniosl do druzyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?