LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czo sie stalo?:)
0
Musisz szukac transmisji w internecie.
0
A jak gra Napoli??? Dali sie zdominowac czy graja swoje?:)
0
A wiesz ile sobie Szkoty z reklam zarobia?:)
0
Ma ktos transmisje nie w HD?:)
0
Coraz mniej jestes smieszny, a coraz bardziej zalosny...
0
To zbieraj ekipe i w droge:)
0
Poki co to zbytnio nie ma kto atakowac:)
0
Nie pomyliles okienek?
1
Co robią???
0
Trolluj poki mozesz, bo raport juz przeslany:)
0
Mysle, ze ban za ortografie to dobry pomysl:)
0
Nie przesadzaj:) Chociaz cos glowa wybije:)
1
Ty ze swoja inteligencja do gimnazjum tez nie dotrwasz:)
1
Co za durna odpowiedz...
2
Slaby z Ciebie troll:)
0
Jak nasze stroje sie prezentuja?:)
3
Suarez_barca- gimb..
0
Dokladnie:) Jednak dla mnie zachowanie kibicow wobec Ikera jest zalosne..
2
Komu?
0
Na pierwsza kolejke chyba zdązy:)
2
Aha... Czyli bramki stracone w finale Pucharu Krola to dla niektorych wina Bartry, Masche i Alby( dziwne bo bramki padaly po drugiej stronie boiska), a Dani byl wspanialy i swietnie gral w defensywie, ale to przede wszystkim Alves winny jest tych straconych bramek i nie ma watpliwosci kto jest najslabszym ogniwem naszej defensywy...
0
Moze jednak nie..
0
To rzeby czy żeby?:)
4
A Mathieu to nie?:) Obecnie jest najlepszym naszym stoperem:)
5
Idz sam, tylko mocny sznur wez ze soba...
11
Myslalem, ze w Hiszpanii Real ma lepszych kibicow, ale jednak zbytnio od tych na rm.pl sie nie roznia:)
0
Szalec to szalec:)
3
Obrazali czy krytykowali??? Bo to znaczaca roznica:)
0
Niech juz lepiej zaklepuje Reusa, bo za rok znowu moze sie zdziwic:)