0

Czo sie stalo?:)

0

Musisz szukac transmisji w internecie.

0

A jak gra Napoli??? Dali sie zdominowac czy graja swoje?:)

0

A wiesz ile sobie Szkoty z reklam zarobia?:)

0

Ma ktos transmisje nie w HD?:)

0

Coraz mniej jestes smieszny, a coraz bardziej zalosny...

0

To zbieraj ekipe i w droge:)

0

Poki co to zbytnio nie ma kto atakowac:)

0

Nie pomyliles okienek?

1

Co robią???

0

Trolluj poki mozesz, bo raport juz przeslany:)

0

Mysle, ze ban za ortografie to dobry pomysl:)

0

Nie przesadzaj:) Chociaz cos glowa wybije:)

1

Ty ze swoja inteligencja do gimnazjum tez nie dotrwasz:)

1

Co za durna odpowiedz...

2

Slaby z Ciebie troll:)

0

Jak nasze stroje sie prezentuja?:)

3

Suarez_barca- gimb..

0

Dokladnie:) Jednak dla mnie zachowanie kibicow wobec Ikera jest zalosne..

2

Komu?

0

Na pierwsza kolejke chyba zdązy:)

2

Aha... Czyli bramki stracone w finale Pucharu Krola to dla niektorych wina Bartry, Masche i Alby( dziwne bo bramki padaly po drugiej stronie boiska), a Dani byl wspanialy i swietnie gral w defensywie, ale to przede wszystkim Alves winny jest tych straconych bramek i nie ma watpliwosci kto jest najslabszym ogniwem naszej defensywy...

0

Moze jednak nie..

0

To rzeby czy żeby?:)

4

A Mathieu to nie?:) Obecnie jest najlepszym naszym stoperem:)

5

Idz sam, tylko mocny sznur wez ze soba...

11

Myslalem, ze w Hiszpanii Real ma lepszych kibicow, ale jednak zbytnio od tych na rm.pl sie nie roznia:)

0

Szalec to szalec:)

3

Obrazali czy krytykowali??? Bo to znaczaca roznica:)

0

Niech juz lepiej zaklepuje Reusa, bo za rok znowu moze sie zdziwic:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?