0

Moze trenowac!

0

Hehe:) James przed Suarezem:) Nie mam wiecej pytan... To rozwiewamoje watpliwosci co do tego rankingu:)

0

Tak.:)

1

Chociaz codziennie zobaczymy go na treningu i wreszcie pokaze sie w koszulce Barcy na Camp Nou:)

0

Robben? Dobre, dobre...

0

Chyba dla.kazdego mozliwosc trenowania byla najwazniejsza, wiec nie jest zle:)

0

Najwazniejsza byla mozliwosc trenowania:) Bedzie mial czas na zgranie sie.z druzyna, a jak wroci pod koniec pazdziernika to pokaze pelnie swoich mozliwosci:)

1

A my to nie?:)

0

Krazyly juz plotki o rzekomym zainteresowaniu Bayernu, ale mam nadzieje, ze Kolumbijczyk trafi do nas:) Poki co wszystko na to wskazuje:)

0

Czyli pol roku przerwy.. Niewatpliwie wielkie oslabienie Bayernu i Pep moze miec problem.

0

Z Haliloviciem Barca B bedzie jeszcze lepsza. Oby powtorzyli wynik z poprzedniego sezonu:)

0

Juz "bol dupy" Ci sie uruchamia? Wracaj do siebie, na rm.pl, bo tam masz rownorzednych partnerow do "dyskusji"...

0

Ile jest w meczu Bayern-Borussia?

0

Proponuje wlaczenie komentarzy dla osob z kilkumiesiecznym stazem na stronie:) Malo ktore " hala dziecko" ma takie konto, bo wiekszosc zostala wybanowana:)

0

Przeciez nie musisz nic placic... Jutro o godzinie 15.00- rm.pl.

18

Tak, tak... Szkoda, ze FIFA nie ma nic wspolnego ze zmniejszeniem kary... Typowy (hala) dzieciak...

1

A co sie bedzie dzialo na rm.pl jak zmniejsza kare Suarezowi?:) 95% dzieciakow z tamtej strony bedzie miala " bol" przez pare ladnych dni, a 9 na 10 komentarzy bedzie zawierala teksty typu "TASelona", "UEFAlona", "Farca" i "ciekawe ile dali". Cos czuje, ze ta dzieciarnia zrobi show i radze Wam sie przygotowac na solidna dawke humoru:)

0

Mial sie kiedy wykazac:) Mam nadzieje, ze u nas bedzie mial mniej racy:)

0

I to wszystko Kroos pokazal w ostatnim meczu? Nie zauwazylem... Moim zdaniem Rakiticiowi niczego do Kroosa nie brakuje i nie wymienilbym sie z Realem.

0

Nie po to wydawali 80mln na najlepsza dziewiatke na swiecie, zeby ustawic ja na skrzydle... Lucho chcial prawdziwa dziewiatke i teraz ja ma. W innym przypadku w klubie zostalby Alexis, ktory na skrzydle radzil sobie swietnie.

0

Chyba, ze zaczną wczesniej:)

28

Czyli jutro masowy "bol dupy" na rm.pl?:)

0

Alves na 90% zostanie... Swoja droga dziwi mnie postawa Lucho.. Teraz mialby 3 prawych obroncow, ale Cuadrado to rowniez skrzydlowy i pomocnik, a za rok Alves odchodzi, tyle ze wtedy na Cuadrado moze juz byc za pozno.

0

Nic;)

1

Beda z niego ludzie:)

0

Oni zyja z kontry:)

1

Ciemne.

2

Jego fryzura i tak najlepsza:) Tak, wiem, nie powinienem sie z niego smiac, ale trzeba przyznac, ze wyglada troche komicznie:)

0

Nie troluj juz...

8

Denis Suarez juz teraz jest wspanialy, a za dwa lata, gdy juz ogra sie w La Liga i wroci do nas to bedzie mozgiem naszej druzyny:) Sporo mamy tych mlodych talentow, a to dobrze wrozy na przyszlosc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?