0

Przeciez juz przeprowadzana ofensywe po Vermaelena... Ten to dopiero jest stoperem z najwyzszej swiatowej polki:) Dodatkowo Zubiemu 40 mln zostanie w kieszeni..

0

Nie, oni tylko Barcy nie nawidzą:) Za dlugo dominowalismy:)

0

Skoro odpuszczaja sobie Cuadrado, to za te ponad 50mln chyba mozna kupic lepszego stopera niz Vermaelen??? Skoro jest kasa to zainwestujmy raz a porzadnke, a nie bedziemy sie rozgladac za stoperem za 2 lata...

6

Moze jak go Lucho wezmie w obroty i pomoze Daniemu w paru kwestiach to jeszcze Dani bedzie swietnym zawodnikiem:)

0

Cos sugerujesz?:)

1

Suarez jeszcze nie zeznawal, a on juz wie jaka bedzie decyzja?

0

Nie wszyscy sa tak rozgarnieci...

1

Troche Cie ponioslo... 4 lata temu to on dopiero zaczynal symulowac:)

0

To samo pisalem:)

0

Bydlo znajdzie sie wszedzie:)

0

Co???

0

Tak to juz jest, ze Leo opiera sie na kolegach, a jego koledzy na nim. Wszystko musi funkcjonowac.

3

Taki juz urok Leo... Moze sie " opierdzielac" na boisku, a i tak jest najlepszym pilkarzem na swiecie:)

0

W jakim klubie bedzie gral Pinto? Chyba jeszcze nie zakonczyl kariery, prawda?

0

Ciezko sie nie zgodzic:)

0

Nie mozemy...

9

Mam nadzieje, ze Lucho nie bedzie taki ciekawski:)

1

A wolisz z defensywą po ofensora?

1

Bedzie gral zle to bedzie grzal lawe i tyle:)

1

Vermaelen tez dobry, prawda?..

1

I o to chodzi! Kazdy ma pracowac w defensywie, chociaz Leo pewnie bedzie zwolniony z tego obowiazku...
Co do Rakiticia to juz teraz pokazuje, ze dokonalismy wspanialego transferu:) Rakitic-Masche- Iniesta, wspaniale to wyglada:) Wreszcie bedzie walka w srodku pola. Mam jednak przeczucie, ze to Busi bedzie podstawowym DM-em, a Javier obecnie w KAZDYM aspekcie jest lepszy od niego...

0

Serio?

0

A w internecie poszukac nie mozesz??? Ciezko wpisac pare slowek na Youtube? Wszystko chcesz pod nos?

0

Bravo popelnil dosc powazny blad, jednak bledy zdarzaja sie kazdemu i nie mozna go skreslac po jednej nieudanej interwencji. Jest wielkim bramkarzem i z pewnoscia nie raz uratuje nam wynik..

0

Suarez te setki, ktore mial Munir wykorzysta z zamknietymi oczami:)

2

Hahaha- slabe..

0

Sznur juz mozesz sobie latwic chyba, ze zaszalejesz i wymyslisz cos bardziej kreatywnego:)

0

Pewnie, ze tak:)

0

Powinno to wygladac tak: Iniesta, Masche, Rakitic. Javier bije na glowe Busiego jesli chodzi o defensywe, a bardziej od Busiego gry sie nie da spowalniac...

3

Sarkazm... Przeciez nie jest idiotą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?