3

Przeczytaj jego komentarz ponownie...

4

Newdivide to "hala dzieciak" ze hej:)

7

Nie ma co osadzac Pique po jednym sparingowym meczu... Ewidentnie nie jest w formie, ale nie mozna go teraz przekreslac.

0

Spokojnie, Lucho jeszcze go ustawi i reszte druzyny tez. To dopiero drugi mecz w presezonie. Zobaczycie, ze bedzie dobrze:)

3

A co w tym remisie nadzwyczajnego?:)

0

Tez tak mi sie wydaje:) Dobrze, ze mamy Bartre:)

1

Skad wiesz??? Obrony nie mielismy zlej oprocz tego karnego po bledzie Pique..

0

Mogl w Chelsea dograc do stycznia i przeniesc sie do USA, ale chyba chce jeszcze dorobic do emerytury:)

1

Widze, ze juz nawet teorie spiskowe macie:)

0

Jaki szosty tytul??

0

Co to sie w tej Anglii wyrabia...

4

W prawdzie klasy przeciwnikow nie ma co porownywac, ale nie zagralismy tak tragicznie:)

0

Rozumiem, ze z Balem jestescie gorsi od wloskiego klubu?

1

Pique powinien byc szefem lawki:) Nie no zartuje, ale byl najgorszym obroncą:)

0

Duzo slabsi od Interu nie byli..

1

W koncowce wszedl.

4

Smutne jest to, ze Casillas moze liczyc na wiekszy szacunek wsrod kibicow Barcy niz wsrod kibicow Realu...

2

Haha.. Chcialbys:)

3

Lepszy remis niz porazka...

0

Jak bys wrocil do " swoich" to komentarzy byloby wiecej...

0

Tam nawet z moderatorow mozna sie posmiac:) Chociaz trzeba przyznac, ze u nas w trakcie meczu tez nie jest dobrze, ale chociaz w dni powszednie mamy w miare spokoj( chociaz madryckich napinaczy tez robi sie coraz wiecej)

0

Na rm.pl pisali, ze Bale przepieknie z wolnego strzelil i okreslili go krolem przyszlego sezonu, wiec myslalem , ze strzelil drugiego gola:)

0

Dzieci zanizaja poziom kazdej strony.

0

Ile jest w meczu Realu??? 3:1 czy 3:2 dla MU??

14

2014.08.02, godz. 23:51, New_Divide
Pan "puste przeloty" skompletował hat-tricka :D


Komentarz moderatora z rm.pl Dzieki Ci redakcjo naszej strony za Wasz profesjonalizm. Z takimi moderatorami na naszej stronie bym nie wytrzymal..

0

A nie 3;2???

3

Hahaha :) Real pokazuje swoja sile... W ostatnich latach to Barca rzadzila w Hiszpani... A nie... Przepraszam, Real 1 mistrzostwo w ciagu 5 lat zdobyl:)

1

Szczerze to liczylem na cos wiecej ale to TYLKO sparing bez 3 kluczowych zawodnikow w ofensywie i do tego nie ogladalem meczu, wiec wiele nie moge powiedziec:) Mam tylko prosbe, nie placzcie po zremisowanym meczu w presezonie. W przyszlym tygodniu Barce czekaja 2 mecze i pojdzie nam lepiej, a nawet jesli nie to nic sie nie stanie...

0

*wierzę:)

0

Jak to nie? Przeciez slyszalem, ze Xavi strzelal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?