LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przeczytaj jego komentarz ponownie...
4
Newdivide to "hala dzieciak" ze hej:)
7
Nie ma co osadzac Pique po jednym sparingowym meczu... Ewidentnie nie jest w formie, ale nie mozna go teraz przekreslac.
0
Spokojnie, Lucho jeszcze go ustawi i reszte druzyny tez. To dopiero drugi mecz w presezonie. Zobaczycie, ze bedzie dobrze:)
3
A co w tym remisie nadzwyczajnego?:)
0
Tez tak mi sie wydaje:) Dobrze, ze mamy Bartre:)
1
Skad wiesz??? Obrony nie mielismy zlej oprocz tego karnego po bledzie Pique..
0
Mogl w Chelsea dograc do stycznia i przeniesc sie do USA, ale chyba chce jeszcze dorobic do emerytury:)
1
Widze, ze juz nawet teorie spiskowe macie:)
0
Jaki szosty tytul??
0
Co to sie w tej Anglii wyrabia...
4
W prawdzie klasy przeciwnikow nie ma co porownywac, ale nie zagralismy tak tragicznie:)
0
Rozumiem, ze z Balem jestescie gorsi od wloskiego klubu?
1
Pique powinien byc szefem lawki:) Nie no zartuje, ale byl najgorszym obroncą:)
0
Duzo slabsi od Interu nie byli..
1
W koncowce wszedl.
4
Smutne jest to, ze Casillas moze liczyc na wiekszy szacunek wsrod kibicow Barcy niz wsrod kibicow Realu...
2
Haha.. Chcialbys:)
3
Lepszy remis niz porazka...
0
Jak bys wrocil do " swoich" to komentarzy byloby wiecej...
0
Tam nawet z moderatorow mozna sie posmiac:) Chociaz trzeba przyznac, ze u nas w trakcie meczu tez nie jest dobrze, ale chociaz w dni powszednie mamy w miare spokoj( chociaz madryckich napinaczy tez robi sie coraz wiecej)
0
Na rm.pl pisali, ze Bale przepieknie z wolnego strzelil i okreslili go krolem przyszlego sezonu, wiec myslalem , ze strzelil drugiego gola:)
0
Dzieci zanizaja poziom kazdej strony.
0
Ile jest w meczu Realu??? 3:1 czy 3:2 dla MU??
14
2014.08.02, godz. 23:51, New_Divide
Pan "puste przeloty" skompletował hat-tricka :D
Komentarz moderatora z rm.pl Dzieki Ci redakcjo naszej strony za Wasz profesjonalizm. Z takimi moderatorami na naszej stronie bym nie wytrzymal..
0
A nie 3;2???
3
Hahaha :) Real pokazuje swoja sile... W ostatnich latach to Barca rzadzila w Hiszpani... A nie... Przepraszam, Real 1 mistrzostwo w ciagu 5 lat zdobyl:)
1
Szczerze to liczylem na cos wiecej ale to TYLKO sparing bez 3 kluczowych zawodnikow w ofensywie i do tego nie ogladalem meczu, wiec wiele nie moge powiedziec:) Mam tylko prosbe, nie placzcie po zremisowanym meczu w presezonie. W przyszlym tygodniu Barce czekaja 2 mecze i pojdzie nam lepiej, a nawet jesli nie to nic sie nie stanie...
0
*wierzę:)
0
Jak to nie? Przeciez slyszalem, ze Xavi strzelal...