LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Ivan zachowal forme z poprzedniego sezonu:)
1
A Bartra zasluzyl??? W przyszlosci moze zasluzy, ale teraz nie. Busquets jest w klubie od dawna i wiele wniosl do druzyny.
0
Zlamales sobie cos?:)
1
"Xavi odejdz"??? I to jest brak szacunku? Moze ktos uwaza, ze to dla dobra klubu i jesli pisze to kulturalnie to nie mam zastrzezen. Na rm.pl jednak kazdy prowadzi nagonke na Ikera, wlacznie z moderatorem tamtej strony, NewDividem, ktory jest wrecz smieszny.. Rozumiem ludzi, ktorzy chca odejscia Ikera, ale obrazanie go i zapominanie o jego zaslugach nest dla mnie zalosne...
0
Zubi zakontraktowal Shakire?
12
Ehhh.. Wszedlem na strone Realu i nie moge uwierzyc, jak niektorzy " kibice" obrazaja zywa legende klubu. Casillas dla nich jest " kretem" i kazdy po nim jezdzi jak chce... Smutne i mam nadzieje, ze zadna z naszych legend nie bedzie tak traktowana...
Co do Gerarda, to wierze ze ten sezon bedzie dla niego lepszy od poprzedniego i bedzie liderem naszej defensywy. Dla mnie jest jednym z lepszych obroncow na swiecie jesli tylko skupi sie a swoich zadaniach. Zdarzaja mu sie slabsze mecze, ale chyba kazdy ma lepsze i gorsze dni:)
3
Ubiegly sezon Pique mial nie najgorszy, ale mam nadzieje, ze w tym sezonie da z siebie jeszcze wiecej. :) Ogolnie mysle, ze to bedzie dobry sezon dla Barcy:)
0
Pewnie zagramy 5 obroncami z wysunietymi Alba i Cuadrado( oby):)
0
Pomocnikow mamy dobrych.. Iniesta, Rakitic i Xavi to klasa sama w sobie. Do tego Rafinha i Sergi Roberto. Wiecej transferow nam nie potrzeba nawet w przypadku odejscia Xaviego. Mlodzi z Barcy B tez musza dostawac szanse, a Halilovic za rok czy dwa moze byc zawodnikiem do pierwszej jedenastki. Obro e juz mamy mocniejsza niz rok temu, bo Mathieu to solidny zawodnik i wydaje mi sie, ze jeszcze jakis stoper zostanie sprowadzony. :)
0
Wpisz sobie na youtube. Powinno byc. Wczoraj dysponowalem tym filmikiem, ale juz go teraz nie bede szukal. Kamery jednak uchwycily chamstwo Pepe.:)
6
A niech idzie do nich... Ciekawe kto bedzie asystowal Ronaldo i Bale'owi... A jeszcze jak Di Maria odejdzie?? Pozbedą sie dwoch najlepszych asystentow w druzynie, a kazdy z napastnikow bedzie chcial strzelac bramki...
1
Juz nie mii kogo wybrac tylko wybrali Dunge??? Zobaczymy jak daleko on ich zaprowadzi...
2
A gdzie masz tak napisane??? Na rm.pl?
0
Idealne podsumowanie niektorych komentarzy:)
1
Pepe jednak sie nie zmienia... Dziwie sie, ze klub toleruje takie zachowanie, bo Pepe nie jest godzien nosic koszulki Realu... Czekam na reakcje kibicow Realu, ktorzy zarowno tutaj jak i na stronie Realu, obrazali Keite a nawet Barcelone, nazywajac ja chamskim klubem. Chyba zapomnieli , ze 4 razy z rzedu zdobylismy nagrode Fair Play( Barca B zdobyla tą nagrode po raz trzeci) Przypadek?:)
2
Wraca dawny Pepe:) Do tego "czerwony" Ramos. Cos czuje, ze Real polowe meczy bedzie konczyl w 10:)
1
Ilu zawodnikow Celticu pozostalo z tamtego meczu?:)
16
Dowod na oplucie Keity przez Pepego. Co na to specjalisci z Madrytu?:)
0
Pewnie, ze tak. Jak mamy wydawac na Aggera 15 mln to lepiej czwartym niech bedzie Adriano lub ktos z Barcy B. Czwarty obronca i tak duzo nie pogra, wiec lepiej skupic sie na Cuadrado:)
1
I???:)
0
Haha:)
0
A moze wez pod uwage drugi mecz Barcy z Celtikiem??
0
Na zdjeciach kazdy jest usmiechniety:)
11
Bartasie Wielki- odejdz.
1
Jak to towarzyski??:) Przeciez paru kibicow Realu zalilo sie, ze juz stracili szanse na 1 z 6 pucharow, powaznie!:)
0
Ale czy Keita bez powodu rzucil w niego butelką???
0
Ronaldo jak dostanie pilke na wolne pole gdzie ma pas startowy to ciezko go zatrzymac, jednak szczegolnej magi i dryblingow u niego nie widzialem. A Messi? Chyba kazdy pamieta te gole, ktore zawdziecza tylko sobie:) On potrafi zrobic cos z niczego( pamietna bramka na Bernabeu)
0
Marquinhosa za mniej niz 35-40mln nie kupimy!
0
Cos Pepe podczas meczu musial zrobic Keicie, skoro ten rzucil w niego butelką...
0
Marquinhos w jednym ze sparingow zawalil 3 bramki wiec tez sie nienadaje...