0

Jaka piosenka?:) O co Wam chodzi?:)

1

Wybacz, ale Cie nie rozumiem:)

0

Albo nauczyc Alvesa dosrodkowywac po ziemi. To w Barcie zawsze przynosilo najwieksze efekty.

0

Chyba, ze to pierwsza rata:) Mysle jednak, ze to tylko plotki i az nie chce mi sie wierzyc, ze pochodza z tego zrodla.

2

Myslalem, ze RAC 1 to dobre i w miare wiarygodne zrodlo, ale teraz to pojechali po bandzie:) Czy Ty sobie po prostu jaja robisz?:)

0

Kibice Realu jak by nie kupili koszulek Jamesa to kupiliby koszulki Ronaldo czy Bale... Watpie czy dzieki Jamesowi liczba sprzedanych koszulek znaczaco wzrosnie, a to czy sprzedane koszulki beda z nazwiskiem Jamesa czy Ronaldo to bez roznocy:)

7

TAS musi mu ta kare zlagodzic. Nie ma innej opcji.

0

Zunigi jednak nie ukarali...

0

To kupia rownie dobrego obronce za 10-15 mln, a Barcie opchną Marquinhosa za 40...

0

Widze, ze mamy identyczne zdania:) Jesli PSG tak bardzo chce to niech go sobie zatrzyma, bo 40mln za takiego mlokosa, ktory w lidze francuskiej nawet duzo nie gral to przesada... Juz bym wolal zaplacic klauzula 42 mln + podatek za Laporte niz dawac 40 mln za Marquinhosa... Do 40 mln sa dziesiatki lepszych stoperow... Takich, ktorzy graja w swoich druzynach, a nie siedza na lawce...

0

Ale czy jest wart 40mln??

0

Ciezko mi uwierzyc, ze zostalo nam jeszcze 56,5 mln, ale jesli to prawda to mozemy sie jeszcze dobrze wzmocnic. Pewnie odejdzie Song za -/+ 10mln, wiec powinno wystarczyc na stopera i prawego obronce. Tylko mam nadzieje, ze majac taka kase nie kupimy Vermaelena ani nawet Marquinhosa( chyba nie jest wart takich pieniedzy jakie chce PSG) Jesli mielibysmy sprowadzic Vermaelena i Cuadrado, to juz lepiej kupic stopera klasy swiatowej kosztem Cuadrado, chyba ze Alves odejdzie, ale na to sie nie zanosi... Mam jednak nadzieje, ze majac 56-66mln nasz zarzad dokona porzadnych transferow, ktore wzmocnia nasza druzyne. Zobaczymy, ale z Zubim moze byc roznie:)

0

Oficjalnie???

0

Barca to nie Roma.

4

Po czym to wnioskujesz??? Po fragmencie tego artykulu z jakze zacnego zrodla???

1

Po prostu nikt o tym nie pisze... Ta informcja pochodzi z madryckich zrodel , a poki co katalonskie "zrodla" nie pisza, ze Real chce sprzedac Ronaldo... Podejrzewam, ze to tylko madrycka plotka jakich wiele juz bylo... Jak wiadomo wojna ciagle trwa

0

Media z Madrytu rozpowszechniają informację, że w Barcelonie Leo stracił motywację, lecz nie w tym tkwi problem


Nie mam pytan:)

0

30lat= podeszly wiek...

0

Tego nie wiadomo.

0

Oczywiscie, ze nie...

0

Ja jestem na telefonie i daje rade:D

0

To mialo byc smieszne?:)

0

Z transferu Jamesa to akurat wiecej osob sie smialo niz im go zazdroscilo:)

4

Znajdz mi tam 1 normalnego pod artykulem z terminarzem...

0

Hmm, a Ty co tam pisales w poprzednim komentarzu o kibicach na rm.pl?:)

4

A jam Was mamy okreslac??? Na zdrowe to te dzieciaki tam nie wygladaja...

1

Chyba Twoj:)

0

Naucz sie czytac ze zrozumieniem...

0

Data rewanzu zalezy od pierwszego meczu z Realem.

0

Skad wiesz, ze on wogole ogladal???:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?