LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka piosenka?:) O co Wam chodzi?:)
1
Wybacz, ale Cie nie rozumiem:)
0
Albo nauczyc Alvesa dosrodkowywac po ziemi. To w Barcie zawsze przynosilo najwieksze efekty.
0
Chyba, ze to pierwsza rata:) Mysle jednak, ze to tylko plotki i az nie chce mi sie wierzyc, ze pochodza z tego zrodla.
2
Myslalem, ze RAC 1 to dobre i w miare wiarygodne zrodlo, ale teraz to pojechali po bandzie:) Czy Ty sobie po prostu jaja robisz?:)
0
Kibice Realu jak by nie kupili koszulek Jamesa to kupiliby koszulki Ronaldo czy Bale... Watpie czy dzieki Jamesowi liczba sprzedanych koszulek znaczaco wzrosnie, a to czy sprzedane koszulki beda z nazwiskiem Jamesa czy Ronaldo to bez roznocy:)
7
TAS musi mu ta kare zlagodzic. Nie ma innej opcji.
0
Zunigi jednak nie ukarali...
0
To kupia rownie dobrego obronce za 10-15 mln, a Barcie opchną Marquinhosa za 40...
0
Widze, ze mamy identyczne zdania:) Jesli PSG tak bardzo chce to niech go sobie zatrzyma, bo 40mln za takiego mlokosa, ktory w lidze francuskiej nawet duzo nie gral to przesada... Juz bym wolal zaplacic klauzula 42 mln + podatek za Laporte niz dawac 40 mln za Marquinhosa... Do 40 mln sa dziesiatki lepszych stoperow... Takich, ktorzy graja w swoich druzynach, a nie siedza na lawce...
0
Ale czy jest wart 40mln??
0
Ciezko mi uwierzyc, ze zostalo nam jeszcze 56,5 mln, ale jesli to prawda to mozemy sie jeszcze dobrze wzmocnic. Pewnie odejdzie Song za -/+ 10mln, wiec powinno wystarczyc na stopera i prawego obronce. Tylko mam nadzieje, ze majac taka kase nie kupimy Vermaelena ani nawet Marquinhosa( chyba nie jest wart takich pieniedzy jakie chce PSG) Jesli mielibysmy sprowadzic Vermaelena i Cuadrado, to juz lepiej kupic stopera klasy swiatowej kosztem Cuadrado, chyba ze Alves odejdzie, ale na to sie nie zanosi... Mam jednak nadzieje, ze majac 56-66mln nasz zarzad dokona porzadnych transferow, ktore wzmocnia nasza druzyne. Zobaczymy, ale z Zubim moze byc roznie:)
0
Oficjalnie???
0
Barca to nie Roma.
4
Po czym to wnioskujesz??? Po fragmencie tego artykulu z jakze zacnego zrodla???
1
Po prostu nikt o tym nie pisze... Ta informcja pochodzi z madryckich zrodel , a poki co katalonskie "zrodla" nie pisza, ze Real chce sprzedac Ronaldo... Podejrzewam, ze to tylko madrycka plotka jakich wiele juz bylo... Jak wiadomo wojna ciagle trwa
0
Media z Madrytu rozpowszechniają informację, że w Barcelonie Leo stracił motywację, lecz nie w tym tkwi problem
Nie mam pytan:)
0
30lat= podeszly wiek...
0
Tego nie wiadomo.
0
Oczywiscie, ze nie...
0
Ja jestem na telefonie i daje rade:D
0
To mialo byc smieszne?:)
0
Z transferu Jamesa to akurat wiecej osob sie smialo niz im go zazdroscilo:)
4
Znajdz mi tam 1 normalnego pod artykulem z terminarzem...
0
Hmm, a Ty co tam pisales w poprzednim komentarzu o kibicach na rm.pl?:)
4
A jam Was mamy okreslac??? Na zdrowe to te dzieciaki tam nie wygladaja...
1
Chyba Twoj:)
0
Naucz sie czytac ze zrozumieniem...
0
Data rewanzu zalezy od pierwszego meczu z Realem.
0
Skad wiesz, ze on wogole ogladal???:)