1

Tak! Bierzcie go. Blind to swietny zawodnik, ale to nie typowy stoper! Po raz kolejny chcemy ryzykowac w ten sam sposob? Z Javierem nie wyszlo to teraz pora na Blinda? W takim razie lepiej sprowadzic Mathieu, ktory jest typowym stoperem. Moze nie jest zbyt mlody, ale przeciez pare lat jeszcze zagra, a przez ten czas Zubi chyba sprowadzi kogos:)

0

Juz chyba jakis "bialy" cie zglosil i w sumie nie zdziwilbym sie:)

0

Zostaw go.... Nie widzisz, ze to jeszcze dzieciak?

0

Bo mieli Di Marie

1

Jak by chcieli go w Realu to daliby mu podwyzke do 6-7mln, bo jest jednym z najlepszych w druzynie.... James jak przyjdzie to mniej niz 7mln za sezon nie dostanie.

0

P.S. Barca nie kupilaby go za 80mln...

0

No tak... Sezon we Francji bardzo udany...

0

A kto w Europie nie jest od nas lepszy?

0

Tyle, ze u nich prawie pelne stadiony a u nas czasami polowy nie bylo:)

0

Nie on pierwszy, i nie ostatni.

1

Nasze stroje strasznie zmieniaja kolor w wiekszym swietle:)

5

S. Roberto ma chyba jakas blokade. Okrzyknieto go wielkim talentem, a na meczach jest zupelnie niewidoczny i gra zbyt asekuracyjnie.. Z cala pewnoscia nie pokazuje pelni swoich mozliwosci. Chyba najlepiej wypozyczyc go do jakiegos hiszpanskiego zespolu i ocenic czy rzeczywiscie moze byc nastepca Xaviego.

8

Spokojnie moglbys Ty zagrac na bramce przez caly mecz:)

2

Juz po meczu...

0

Co tam ściah??? Ola oceni naszych mlodzikow, pawda?:)

1

Z tego co wiadomo, to Halilovic ma dolaczyc do pierwszego skladu za rok, a teraz ma sie ogrywac w Barcie B

0

Jestes pewien tych danych???

0

Z jednej strony jest granatowy, a z drugiej bordowy.

0

Messi i Modric poruszaja sie podobnie?:)

0

I jak??? Jakie zmiany byly?

0

Hehe, dzieki:) Nie musisz tak szczegolowo:) Minuta po minucie wystarczy.

0

Szkoda, ze nie mam jak obejrzec. Moze ktos chce mi relacjonowac?:)

1

A Halilovic?:)

0

Ktory byl Majka?:)

0

A co tam pisze?

0

Pomarzyc zawsze mozecie...

0

Mozecie pisac o tym w prywatnych wiadomosciach?:)

0

Nie:)

0

Legi juz nic nie pomoze...

1

Gratuluje " geniuszu"... Szkoda, ze takich inteligentow jest coraz wiecej:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?