LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak! Bierzcie go. Blind to swietny zawodnik, ale to nie typowy stoper! Po raz kolejny chcemy ryzykowac w ten sam sposob? Z Javierem nie wyszlo to teraz pora na Blinda? W takim razie lepiej sprowadzic Mathieu, ktory jest typowym stoperem. Moze nie jest zbyt mlody, ale przeciez pare lat jeszcze zagra, a przez ten czas Zubi chyba sprowadzi kogos:)
0
Juz chyba jakis "bialy" cie zglosil i w sumie nie zdziwilbym sie:)
0
Zostaw go.... Nie widzisz, ze to jeszcze dzieciak?
0
Bo mieli Di Marie
1
Jak by chcieli go w Realu to daliby mu podwyzke do 6-7mln, bo jest jednym z najlepszych w druzynie.... James jak przyjdzie to mniej niz 7mln za sezon nie dostanie.
0
P.S. Barca nie kupilaby go za 80mln...
0
No tak... Sezon we Francji bardzo udany...
0
A kto w Europie nie jest od nas lepszy?
0
Tyle, ze u nich prawie pelne stadiony a u nas czasami polowy nie bylo:)
0
Nie on pierwszy, i nie ostatni.
1
Nasze stroje strasznie zmieniaja kolor w wiekszym swietle:)
5
S. Roberto ma chyba jakas blokade. Okrzyknieto go wielkim talentem, a na meczach jest zupelnie niewidoczny i gra zbyt asekuracyjnie.. Z cala pewnoscia nie pokazuje pelni swoich mozliwosci. Chyba najlepiej wypozyczyc go do jakiegos hiszpanskiego zespolu i ocenic czy rzeczywiscie moze byc nastepca Xaviego.
8
Spokojnie moglbys Ty zagrac na bramce przez caly mecz:)
2
Juz po meczu...
0
Co tam ściah??? Ola oceni naszych mlodzikow, pawda?:)
1
Z tego co wiadomo, to Halilovic ma dolaczyc do pierwszego skladu za rok, a teraz ma sie ogrywac w Barcie B
0
Jestes pewien tych danych???
0
Z jednej strony jest granatowy, a z drugiej bordowy.
0
Messi i Modric poruszaja sie podobnie?:)
0
I jak??? Jakie zmiany byly?
0
Hehe, dzieki:) Nie musisz tak szczegolowo:) Minuta po minucie wystarczy.
0
Szkoda, ze nie mam jak obejrzec. Moze ktos chce mi relacjonowac?:)
1
A Halilovic?:)
0
Ktory byl Majka?:)
0
A co tam pisze?
0
Pomarzyc zawsze mozecie...
0
Mozecie pisac o tym w prywatnych wiadomosciach?:)
0
Nie:)
0
Legi juz nic nie pomoze...
1
Gratuluje " geniuszu"... Szkoda, ze takich inteligentow jest coraz wiecej:)