LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale czy jest wart 40mln??
0
Ciezko mi uwierzyc, ze zostalo nam jeszcze 56,5 mln, ale jesli to prawda to mozemy sie jeszcze dobrze wzmocnic. Pewnie odejdzie Song za -/+ 10mln, wiec powinno wystarczyc na stopera i prawego obronce. Tylko mam nadzieje, ze majac taka kase nie kupimy Vermaelena ani nawet Marquinhosa( chyba nie jest wart takich pieniedzy jakie chce PSG) Jesli mielibysmy sprowadzic Vermaelena i Cuadrado, to juz lepiej kupic stopera klasy swiatowej kosztem Cuadrado, chyba ze Alves odejdzie, ale na to sie nie zanosi... Mam jednak nadzieje, ze majac 56-66mln nasz zarzad dokona porzadnych transferow, ktore wzmocnia nasza druzyne. Zobaczymy, ale z Zubim moze byc roznie:)
0
Oficjalnie???
0
Barca to nie Roma.
4
Po czym to wnioskujesz??? Po fragmencie tego artykulu z jakze zacnego zrodla???
1
Po prostu nikt o tym nie pisze... Ta informcja pochodzi z madryckich zrodel , a poki co katalonskie "zrodla" nie pisza, ze Real chce sprzedac Ronaldo... Podejrzewam, ze to tylko madrycka plotka jakich wiele juz bylo... Jak wiadomo wojna ciagle trwa
0
Media z Madrytu rozpowszechniają informację, że w Barcelonie Leo stracił motywację, lecz nie w tym tkwi problem
Nie mam pytan:)
0
30lat= podeszly wiek...
0
Tego nie wiadomo.
0
Oczywiscie, ze nie...
0
Ja jestem na telefonie i daje rade:D
0
To mialo byc smieszne?:)
0
Z transferu Jamesa to akurat wiecej osob sie smialo niz im go zazdroscilo:)
4
Znajdz mi tam 1 normalnego pod artykulem z terminarzem...
0
Hmm, a Ty co tam pisales w poprzednim komentarzu o kibicach na rm.pl?:)
4
A jam Was mamy okreslac??? Na zdrowe to te dzieciaki tam nie wygladaja...
1
Chyba Twoj:)
0
Naucz sie czytac ze zrozumieniem...
0
Data rewanzu zalezy od pierwszego meczu z Realem.
0
Skad wiesz, ze on wogole ogladal???:)
1
Real by go nam nie puscil.
0
Moze trenowac na wlasna reke i grac w pilke z kolegami pod warunkiem, ze nie na obiekcie sportowym:) W ogrodku albo na podworku moze sobie zagrac.
0
A kto by nie chcial a listopadzie? Chyba tylkp Real;)
0
To samo co rok, dwa i trzy lata temu.
0
Jesli to prawda to Zubi jest idiota... Za taka kase moze miec kazdego, a nie rezerwpwego z PSG....
0
Nie! PSG by sie z nas smialo przez nastepnych 100lat. Nie za taka cene...
0
Przepraszac nie beda... Powiedza, ze zawsze w niego wierzyli.
0
Blind to LO, a od Marquinhosa to juz Bartra jest lepszy.
0
Irlandczycy strzelili sobie 2 samoboje... To chyba najlepiej oddaje ich poziom. Z Celtikiem Legia dostanie 6:0 w dwumeczu, zobaczycie:)
8
Serio?? A James wyceniany jest na 60mlm( przed transferem do Realu wyceniany byl na 36mln) a Real.zaplacil za niego 70 mln+ 10 mln zmiennych.. To straszne, prawda?