0

Ale czy jest wart 40mln??

0

Ciezko mi uwierzyc, ze zostalo nam jeszcze 56,5 mln, ale jesli to prawda to mozemy sie jeszcze dobrze wzmocnic. Pewnie odejdzie Song za -/+ 10mln, wiec powinno wystarczyc na stopera i prawego obronce. Tylko mam nadzieje, ze majac taka kase nie kupimy Vermaelena ani nawet Marquinhosa( chyba nie jest wart takich pieniedzy jakie chce PSG) Jesli mielibysmy sprowadzic Vermaelena i Cuadrado, to juz lepiej kupic stopera klasy swiatowej kosztem Cuadrado, chyba ze Alves odejdzie, ale na to sie nie zanosi... Mam jednak nadzieje, ze majac 56-66mln nasz zarzad dokona porzadnych transferow, ktore wzmocnia nasza druzyne. Zobaczymy, ale z Zubim moze byc roznie:)

0

Oficjalnie???

0

Barca to nie Roma.

4

Po czym to wnioskujesz??? Po fragmencie tego artykulu z jakze zacnego zrodla???

1

Po prostu nikt o tym nie pisze... Ta informcja pochodzi z madryckich zrodel , a poki co katalonskie "zrodla" nie pisza, ze Real chce sprzedac Ronaldo... Podejrzewam, ze to tylko madrycka plotka jakich wiele juz bylo... Jak wiadomo wojna ciagle trwa

0

Media z Madrytu rozpowszechniają informację, że w Barcelonie Leo stracił motywację, lecz nie w tym tkwi problem


Nie mam pytan:)

0

30lat= podeszly wiek...

0

Tego nie wiadomo.

0

Oczywiscie, ze nie...

0

Ja jestem na telefonie i daje rade:D

0

To mialo byc smieszne?:)

0

Z transferu Jamesa to akurat wiecej osob sie smialo niz im go zazdroscilo:)

4

Znajdz mi tam 1 normalnego pod artykulem z terminarzem...

0

Hmm, a Ty co tam pisales w poprzednim komentarzu o kibicach na rm.pl?:)

4

A jam Was mamy okreslac??? Na zdrowe to te dzieciaki tam nie wygladaja...

1

Chyba Twoj:)

0

Naucz sie czytac ze zrozumieniem...

0

Data rewanzu zalezy od pierwszego meczu z Realem.

0

Skad wiesz, ze on wogole ogladal???:)

1

Real by go nam nie puscil.

0

Moze trenowac na wlasna reke i grac w pilke z kolegami pod warunkiem, ze nie na obiekcie sportowym:) W ogrodku albo na podworku moze sobie zagrac.

0

A kto by nie chcial a listopadzie? Chyba tylkp Real;)

0

To samo co rok, dwa i trzy lata temu.

0

Jesli to prawda to Zubi jest idiota... Za taka kase moze miec kazdego, a nie rezerwpwego z PSG....

0

Nie! PSG by sie z nas smialo przez nastepnych 100lat. Nie za taka cene...

0

Przepraszac nie beda... Powiedza, ze zawsze w niego wierzyli.

0

Blind to LO, a od Marquinhosa to juz Bartra jest lepszy.

0

Irlandczycy strzelili sobie 2 samoboje... To chyba najlepiej oddaje ich poziom. Z Celtikiem Legia dostanie 6:0 w dwumeczu, zobaczycie:)

8

Serio?? A James wyceniany jest na 60mlm( przed transferem do Realu wyceniany byl na 36mln) a Real.zaplacil za niego 70 mln+ 10 mln zmiennych.. To straszne, prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?