LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech chociaz bedzie trzecim lub czwartym kapitanem, ale zasluguje na takie wyroznienie.
0
Tez tak mysle. Sergio to zawodnik, ktory jest najbardziej " chamski" na boisku sposrod naszych zawodnikow. Bez watpienia jest dobrym kolega, ale jakos nie widze go w roli kapitana:)
2
Dokladnie... Kapitanowie byli wybierani " po kolezensku" i pewnie malo kto zastanawial sie nad zdolnosciami przywodczymi swoich kandydatow. Javier nie potrzebuje bycia kapitanem zeby byc prawdziwym przywodca, chociaz byloby to dla niego wyroznienie.
6
A moze Bartra?:)
4
Ale chyba kazdy widzi jak ci zawodnicy reaguja na sytuacje na boisku. Z calym szacunkiem, ale Leo caly mecz "siedzi cicho" i niekiedy wyglada jakby byl zrezygnowany i wszystko mial gdzies. Z kolei Javier stara sie pobudzic druzyne, daje im wskazowki( chociazby na Mundialu, gdzie byl liderem druzy) i zawsze walczy do konca.
0
Z tym, ze Pique przynajmniej regularnie gra i poprzedni sezon mial calkiem, calkiem. Oczywiscie mial gorsze momenty, ale wlasnie wtedy trzeba dac szanse Bartrze lub Mathieu:)
0
Tylko zeby Masche nie musial zastepowac Gerarda:)
2
Sugerujesz, ze wystarczy zabojcze spojrzenie Leo i zawodnicy wykrecaja po 13 km na mecz?? Autorytet jest wazny, ale charyzma rowniez. Trzeba potrafic zmotywowac druzyne i dawac jej przyklad na boisku, bo to ze zawodnicy darza Cie szacunkiem niee oznacza, ze sami z siebie beda zawsze w pelni zmotywowani.
0
W sumie co by mu dalo bycie czwartym kapitanem? Jest to oczywiscie wyroznienie, ale zeby motywowac druzyne nie trzeba byc kapitanem:)
0
Mamy 4 kapitanow, a opaska jest tylko jedna:)
0
Yhym... Szczerze watpie:)
2
To samo z Messim. Jakos u Leo tez nie widze tej charyzmy i chyba chodzi tu o pozycje w zespole. Javier bylby idealnym kapitanem, ale czy musi nim byc aby motywowac druzyne?:)
2
Bo zremisowaliamy 1 mecz sparingowy??? Czyli mam rozumiec, ze Real po 3 sparingowych porazkach ma marne szanse na utrzymanie sie w lidze?
0
" Psy szczekają, a karawana jedzie dalej"
1
Oj chyba nie, nie, nie, nie:)
0
Vermaelen gra w Anglii, wiec z pewnoscia potrafi walczyc w powietrzu:)
8
A to nie lepiej kupic 28-letniego rezerwowego z Arsenalu?:)
3
Dokladnie:) 40 mln za Marquinhosa to bylo jakies szalenstwo... Wyszlibysmy gorzej od PSG, ktore kupilo Luiza za 50 czy tam 60mln. Luiz to chociaz jakby nie patrzec klasowy obronca, ktory gral w pierwszym skladzie Chelsea, a Marquinhos to mlokos, siedzacy na lawie w PSG... Nie twierdze, ze jest slaby,ale chyba nie jest wart takich pieniedzy. Mamy juz mlodego Bartre, a zamiast wydawac 40mln na Brazylijczyka chyba bym wolal kogos z Barcy B:)
0
W prasie ukazala sie wiadomosc( chyba nawet wywiad), ze Wenger jest pogodzony z odejsciem Belga.
0
Bo zbieramy sie dl transferu obroncy od 2 czy 3 lat, a na koncu wydajemy na napastnika 80mln, a obroncow kupujemy za to co nam zoatalo:) Oczywiscie ciesze sie, ze Suarez jest z nami, ale jakos dziwnie zarzad do tego podchodzi. Podobnie bylo rok temu. Wtedy rowniez najwazniejszy byl stoper, a kupilismy tylko Neymara za niemale pieniadze:) Miejmy jednak nadzieje, ze Mathieu i Vermaelen zalataja nasze dziury w defensywie:)
0
To moze lepiej wyprobowac kogos z Barcy B?:)
0
Ehh... Jeszcze wyjdzie tak, ze wydalismy w tym okienku 80 mln na napastnika, a na dwoch stoperow, ktorzy byli glownym celem transferowym wydamy lacznie 32mln:) O ile z transferu Mathieu jestem zadowolony, o tyle do tranaferu Vermaelena nie jestem przekonany. Mathieu gral w pierwszym skladzie druzyny z ligi hiszpanskiej, a Belg siedzial na lawce w Arsenalu... No ale jesli Lucho ma taki plan, to wierze, ze wie co robi. 12 mln to nie jakas ogromna kwota, ale mam przeczucie, ze Arsenal bedzie chcial od nas pare milionow wiecej:)
0
Mysle, ze Ney musi czesciej uderzac na bramke, bo moim zdaniem potrafi zdobywac bramki nawet zza pola karnego. Chyba czasami zbyt bardzo gra zespolowo, bo moglby zdecydowac sie na indywidualna akcje. Zobaczymy jak to wszystko sie ulozy w tym sezonie, ale Lucho musi w pelni wykorzystac potencjal Neymara.
1
Lekarze z pewnoscia nie pozwola na wystep Brazylijczyka jesli nie bedzie on w pelni gotowy.
1
Dobrze jesli zdazy, ale musi byc gotowy na 100%. W innym przypadku lepiej odpuscic pierwsza kolejke, ale chyba lekarze wiedza co robia:)
0
W samych majtkach najlepiej:) Przewiew ze ho ho:D
0
Chcialbym Cuadrado, ale skoro tranafer 2 stoperow mial byc najwazniejszy w tym okienku to niech tak bedzie, bo wyjdzie na to, ze wydalismy 80 mln na Suareza, 40-50mln na Cuadrado a do obrony kupilismy dwoch przecietnych stoperow( z calym szacunkiem do Mathieu) albo nawet tylko jednego...
1
A wierzysz w Radio Marca??? Bo od tego powinnismy zacząc..
1
5 mln funtow to nie 8,5 mln euro.
2
Chcą to niech marzą:)