LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha:) Marca trabi o tym od wczoraj:)
5
Real i tak juz nie powtorzy rekordu Barcelony:)
1
Pewnie to nic powaznego i mam nadzieje, ze zdazy na pierwsza kolejke. W prawdzie mamy jeszcze Bravo, ale chcialbym sobaczyc Niemca w meczu o stawke.
1
Niby kazdy trening jest podobny do tego poprzedniego, ale oglada sie je z wielka przyjemnoscia:) Ale co tam treningi, juz niedlugo zacznie sie prawdziwa gra;D
2
Gdyby u nas pojawila sie taka wiadomosc na stronie, to Real bylby juz dawno na minusie, a my bysmy mieli z 15tysiecy na plusie:)
0
Dlaczego transfer Vermaelena to 15mlm skoro wiceprezydent mowil, ze koszt transferu to 10+5+3,8mln?:)
0
A co ma byc?:)
0
Niech hala dzieciaki sie pobawia...
0
Dlatego na wypozyczeniu zagralby o wiele wiecej minut i wtedy moznaby ocenic jego gre.
1
Wypozyczenie to najlepszy pomysl.
0
To lepiej od razu brac Munira czy Dongou niz placic Eto'o jakies 8 mln za sezon:)
1
Zostawcie to glosowanie hala dzieciakom... Niech sobie pomarza przez chwile, ze Real znowu przyjedzie...
1
Cale szczescie wiekszosc jeet madrzejsza od Ciebie:)
0
I wszyscy sa w bledzie:)
1
Mi tam sie podoba:) Niech pilkarze wiedza dla kogo graja.
0
A wiec sie zdemasmowes:)
0
Hehe.. Moze zrobimy Real Madryt na " minus"?:) Kazdy odda 5 glosow przeciw i po sprawie:)
5
Haha:) Ale kibice Realu glosuja przeciw Barcelonie i na odwrot:) To dlatego inne zespoly maja po ponad tysiac glosow, a Real i Barca tylko po kilkadziesiat:) Ehh ta zawisc:)
1
Chyba zabiegają :)
1
Moze sie okazac, ze to Pique bedzie czwartym stoperem:)
0
Przed okienkiem liczylem na "glosniejsze" nazwiska, ale teraz wierze, ze Mathieu i Vermaelen to odpowiedni ludzie. Wszystko okaze sie w trakcie sezonu, ale chyba o defensywe mozemy byc w miare spokojni.
0
Wierzysz w klatwy?:)
0
A moze to Bartra bedzie podstawowym stoperem?:)
0
Szkoda jego kariery, ale zycze mu powodzenia.
2
Czy lepszych to nie wiem. Neymar potrzebuje wiecej swobody na boisku i czesciej musi brac odpowiedzialnosc za gre na swoje barki tak, jak robi to w reprezentacji. W wieku zaledwie 22 lat zagral 54 mecze w reprezentacji Brazylii i strzeliz az 35 goli. W Barcelonie gra powinna bardziej opierac sie na Neymarze czy Suarezie, a nie na samym Leo, ale to juz jest kwestia dla Lucho:)
1
Neymar ma zaledwie 22 lata, a juz jest niekwestionowanym liderem reprezentacji Brazylii i jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie. Umiejetnosci ma ogromny i teraz Lucho musi zlozyc nasz atak w calosc tak, zeby kazdy mogl pokazac pelnie swoich umiejetnosci.
0
Jakby nie patrzec to Neymar dal nam jeden puchar w ubieglym sezonie. Strzelil decydujacą bramke w Superpucharze z Atletilco:) Strzelal tez w meczu z Realem i z Atletico w LM, ktora przedluzala nasze szanse:) Jak na pierwszy sezon w Europie spisal sie nienajgorzej:D Teraz bedzie jeszcze lepiej.
1
Wazne, ze w ataku mamy 3 supernapastnikow, a ktory z nich bedzie najlepszy jest bez znaczenia:) Potencjal w ataku mamy niewyobrazalny:)
0
Wielu narzekako na nasza gre w w poprzednich meczach, ale trzeba pamietac, ze mamy jeszcze supertrio. Z nimi nasz atak bedzie magiczny. W koncu to najlepsi napastnicy na swiecie:)
0
Mamy piekne koszulki, a reklamami nie ma co sie przejmowac, bo kto teraz nie ma sponsorow?:) A nie kazdy ma takie koszulki jak my:)