0

Haha:) Marca trabi o tym od wczoraj:)

5

Real i tak juz nie powtorzy rekordu Barcelony:)

1

Pewnie to nic powaznego i mam nadzieje, ze zdazy na pierwsza kolejke. W prawdzie mamy jeszcze Bravo, ale chcialbym sobaczyc Niemca w meczu o stawke.

1

Niby kazdy trening jest podobny do tego poprzedniego, ale oglada sie je z wielka przyjemnoscia:) Ale co tam treningi, juz niedlugo zacznie sie prawdziwa gra;D

2

Gdyby u nas pojawila sie taka wiadomosc na stronie, to Real bylby juz dawno na minusie, a my bysmy mieli z 15tysiecy na plusie:)

0

Dlaczego transfer Vermaelena to 15mlm skoro wiceprezydent mowil, ze koszt transferu to 10+5+3,8mln?:)

0

A co ma byc?:)

0

Niech hala dzieciaki sie pobawia...

0

Dlatego na wypozyczeniu zagralby o wiele wiecej minut i wtedy moznaby ocenic jego gre.

1

Wypozyczenie to najlepszy pomysl.

0

To lepiej od razu brac Munira czy Dongou niz placic Eto'o jakies 8 mln za sezon:)

1

Zostawcie to glosowanie hala dzieciakom... Niech sobie pomarza przez chwile, ze Real znowu przyjedzie...

1

Cale szczescie wiekszosc jeet madrzejsza od Ciebie:)

0

I wszyscy sa w bledzie:)

1

Mi tam sie podoba:) Niech pilkarze wiedza dla kogo graja.

0

A wiec sie zdemasmowes:)

0

Hehe.. Moze zrobimy Real Madryt na " minus"?:) Kazdy odda 5 glosow przeciw i po sprawie:)

5

Haha:) Ale kibice Realu glosuja przeciw Barcelonie i na odwrot:) To dlatego inne zespoly maja po ponad tysiac glosow, a Real i Barca tylko po kilkadziesiat:) Ehh ta zawisc:)

1

Chyba zabiegają :)

1

Moze sie okazac, ze to Pique bedzie czwartym stoperem:)

0

Przed okienkiem liczylem na "glosniejsze" nazwiska, ale teraz wierze, ze Mathieu i Vermaelen to odpowiedni ludzie. Wszystko okaze sie w trakcie sezonu, ale chyba o defensywe mozemy byc w miare spokojni.

0

Wierzysz w klatwy?:)

0

A moze to Bartra bedzie podstawowym stoperem?:)

0

Szkoda jego kariery, ale zycze mu powodzenia.

2

Czy lepszych to nie wiem. Neymar potrzebuje wiecej swobody na boisku i czesciej musi brac odpowiedzialnosc za gre na swoje barki tak, jak robi to w reprezentacji. W wieku zaledwie 22 lat zagral 54 mecze w reprezentacji Brazylii i strzeliz az 35 goli. W Barcelonie gra powinna bardziej opierac sie na Neymarze czy Suarezie, a nie na samym Leo, ale to juz jest kwestia dla Lucho:)

1

Neymar ma zaledwie 22 lata, a juz jest niekwestionowanym liderem reprezentacji Brazylii i jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie. Umiejetnosci ma ogromny i teraz Lucho musi zlozyc nasz atak w calosc tak, zeby kazdy mogl pokazac pelnie swoich umiejetnosci.

0

Jakby nie patrzec to Neymar dal nam jeden puchar w ubieglym sezonie. Strzelil decydujacą bramke w Superpucharze z Atletilco:) Strzelal tez w meczu z Realem i z Atletico w LM, ktora przedluzala nasze szanse:) Jak na pierwszy sezon w Europie spisal sie nienajgorzej:D Teraz bedzie jeszcze lepiej.

1

Wazne, ze w ataku mamy 3 supernapastnikow, a ktory z nich bedzie najlepszy jest bez znaczenia:) Potencjal w ataku mamy niewyobrazalny:)

0

Wielu narzekako na nasza gre w w poprzednich meczach, ale trzeba pamietac, ze mamy jeszcze supertrio. Z nimi nasz atak bedzie magiczny. W koncu to najlepsi napastnicy na swiecie:)

0

Mamy piekne koszulki, a reklamami nie ma co sie przejmowac, bo kto teraz nie ma sponsorow?:) A nie kazdy ma takie koszulki jak my:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?