0

Moglby zagrac, ale Luisowi zmarl dziadek i raczej bedzie w tym czasie z rodzina.

17

Czy Pedro jest gorszy od Deulofeu? Chyba nie... Chciabym zeby Deulofeu mial takie statystyki w tym sezonie, jakie Pedro mial w ubieglym...

0

Barca ma wypuscic taki talen??? Deulofeu " ma papiery" na swietnego zawodnika, ale musi nauczyc sie gry zespolowej i widocznie Lucho uwaza, ze wypozyczenie to najlepszy pomysl. Proponuje poczekac na rozwoj wydarzen, bo jak narazie to tylko plotki.

2

Messi znal umiar.. Potrafil i minac dwoch, trzech rywali i swietnie wypatrzec kolege... Nie ma co porownywac Messiego i Deulofeu, bo to dwa odmienne style.

1

Munir, Adama, Iniesta(lewe skrzydlo), Rafinha( falszywa dziewiatka)

2

Moze Lucho chcial, aby teraz Deulofeu ogrywal sie w lidze hiszpanskiej, albo po prostu Enrique myslal, ze Gerarda stac na wiecej:)

0

Tak, ale ile bedziesz mial sparingow? Mecz o Puchar Gampera, w ktorym Luis nie zagra..

0

A wiec nie zagra w poniedzialek, wiec z debiutem poczeka do El Clasico... Ciekawe kiedy odbedzie sie prezentacja.

0

A moze Lucho wieksze nadzieje poklada w Munirze i chce zeby Deulofeu ogral sie w La Lige i nauczyl sie gry druzynowej? W Sevilli sie tego nauczy, bo nie pozwola mu na ciagle tracenie pilki po dryblingach.

0

Kto zapowiedzial? SPORT, Mundo czy Marca?:)

0

Wlasnie... Przed rozpoczeciem okienka myslalem, ze Suarez zagra w Realu, a on jest u nas. Do tej pory dawalismy sobie rade bez Suareza, to i teraz damy rade. Owszem, odszedl genialny Alexis, ale mamy Pedro, Deulofeu czy Munira, a i Iniesta moze zagrac na lewym skrzydle. Jesli bedziemy w pelni zmotywowani, a licze, ze pod okiem Lucho bedziemy zawsze w pelni skoncentrowani, to zadne Elche czy Villarreal nie powinno byc nam straszne...

1

Rozwiniesz to jakos, bo nie wiem o co Ci chodzi...

0

Mamy to, o co nam chodzilo:) Wszystkiego miec nie mozna:)

0

Haha:)

2

Hahaha.. Smieszne:)

1

Munir:)

3

Troche to dziwne. Przeciez liczyl na niego, bo w innym przypadku zostawilby go w Evertonie...

0

To dlaczego James jest w dziesiatce skoro MŚ sie nie licza??? Jakim cudem James wyprzedzil zdobywce Zlotego Buta ???

0

Mowilem, ze sie doczekacie:)

0

Eee tam:) Pedro to dobry zawodnik tyle, ze aktualnie jest bez formy:) Ale kto wie? Moze forma wroci :)

0

W LM wroci na grupowe rewanze.

0

Nie ma takiej opcji. Krysztiano wygra.

0

Juz w poniedzialek zobaczysz go na boisku:)

3

Akurat Messi i Suarez powinni byc w pierwszej piatce, a Jamesa nie powinno tam byc, a on jeszcze wyprzedzil Suareza... Smiech na sali...

0

Moze wykonywac czynnosci zwiazane z pilka nozna, a jedynie ma zakaz gry w oficjalnych spotkaniach:)

0

W sumie racja... Tyle czasu zastanawiali sie nad oczywista sprawa, bo nikt nie moze mu zabronic trenowania:)

0

Moze pracowac na treningach.. Po drugim ugryzieniu tez nke mogl grac na poczatku sezonu i forma mu nie spadla.

1

Tak..

0

12,13lat?

0

Rafinha na skrzydle??? To juz predzej Pedro, Deulofeu czy Munir.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?