LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moglby zagrac, ale Luisowi zmarl dziadek i raczej bedzie w tym czasie z rodzina.
17
Czy Pedro jest gorszy od Deulofeu? Chyba nie... Chciabym zeby Deulofeu mial takie statystyki w tym sezonie, jakie Pedro mial w ubieglym...
0
Barca ma wypuscic taki talen??? Deulofeu " ma papiery" na swietnego zawodnika, ale musi nauczyc sie gry zespolowej i widocznie Lucho uwaza, ze wypozyczenie to najlepszy pomysl. Proponuje poczekac na rozwoj wydarzen, bo jak narazie to tylko plotki.
2
Messi znal umiar.. Potrafil i minac dwoch, trzech rywali i swietnie wypatrzec kolege... Nie ma co porownywac Messiego i Deulofeu, bo to dwa odmienne style.
1
Munir, Adama, Iniesta(lewe skrzydlo), Rafinha( falszywa dziewiatka)
2
Moze Lucho chcial, aby teraz Deulofeu ogrywal sie w lidze hiszpanskiej, albo po prostu Enrique myslal, ze Gerarda stac na wiecej:)
0
Tak, ale ile bedziesz mial sparingow? Mecz o Puchar Gampera, w ktorym Luis nie zagra..
0
A wiec nie zagra w poniedzialek, wiec z debiutem poczeka do El Clasico... Ciekawe kiedy odbedzie sie prezentacja.
0
A moze Lucho wieksze nadzieje poklada w Munirze i chce zeby Deulofeu ogral sie w La Lige i nauczyl sie gry druzynowej? W Sevilli sie tego nauczy, bo nie pozwola mu na ciagle tracenie pilki po dryblingach.
0
Kto zapowiedzial? SPORT, Mundo czy Marca?:)
0
Wlasnie... Przed rozpoczeciem okienka myslalem, ze Suarez zagra w Realu, a on jest u nas. Do tej pory dawalismy sobie rade bez Suareza, to i teraz damy rade. Owszem, odszedl genialny Alexis, ale mamy Pedro, Deulofeu czy Munira, a i Iniesta moze zagrac na lewym skrzydle. Jesli bedziemy w pelni zmotywowani, a licze, ze pod okiem Lucho bedziemy zawsze w pelni skoncentrowani, to zadne Elche czy Villarreal nie powinno byc nam straszne...
1
Rozwiniesz to jakos, bo nie wiem o co Ci chodzi...
0
Mamy to, o co nam chodzilo:) Wszystkiego miec nie mozna:)
0
Haha:)
2
Hahaha.. Smieszne:)
1
Munir:)
3
Troche to dziwne. Przeciez liczyl na niego, bo w innym przypadku zostawilby go w Evertonie...
0
To dlaczego James jest w dziesiatce skoro MŚ sie nie licza??? Jakim cudem James wyprzedzil zdobywce Zlotego Buta ???
0
Mowilem, ze sie doczekacie:)
0
Eee tam:) Pedro to dobry zawodnik tyle, ze aktualnie jest bez formy:) Ale kto wie? Moze forma wroci :)
0
W LM wroci na grupowe rewanze.
0
Nie ma takiej opcji. Krysztiano wygra.
0
Juz w poniedzialek zobaczysz go na boisku:)
3
Akurat Messi i Suarez powinni byc w pierwszej piatce, a Jamesa nie powinno tam byc, a on jeszcze wyprzedzil Suareza... Smiech na sali...
0
Moze wykonywac czynnosci zwiazane z pilka nozna, a jedynie ma zakaz gry w oficjalnych spotkaniach:)
0
W sumie racja... Tyle czasu zastanawiali sie nad oczywista sprawa, bo nikt nie moze mu zabronic trenowania:)
0
Moze pracowac na treningach.. Po drugim ugryzieniu tez nke mogl grac na poczatku sezonu i forma mu nie spadla.
1
Tak..
0
12,13lat?
0
Rafinha na skrzydle??? To juz predzej Pedro, Deulofeu czy Munir.