LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wierzysz w klatwy?:)
0
A moze to Bartra bedzie podstawowym stoperem?:)
0
Szkoda jego kariery, ale zycze mu powodzenia.
2
Czy lepszych to nie wiem. Neymar potrzebuje wiecej swobody na boisku i czesciej musi brac odpowiedzialnosc za gre na swoje barki tak, jak robi to w reprezentacji. W wieku zaledwie 22 lat zagral 54 mecze w reprezentacji Brazylii i strzeliz az 35 goli. W Barcelonie gra powinna bardziej opierac sie na Neymarze czy Suarezie, a nie na samym Leo, ale to juz jest kwestia dla Lucho:)
1
Neymar ma zaledwie 22 lata, a juz jest niekwestionowanym liderem reprezentacji Brazylii i jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie. Umiejetnosci ma ogromny i teraz Lucho musi zlozyc nasz atak w calosc tak, zeby kazdy mogl pokazac pelnie swoich umiejetnosci.
0
Jakby nie patrzec to Neymar dal nam jeden puchar w ubieglym sezonie. Strzelil decydujacą bramke w Superpucharze z Atletilco:) Strzelal tez w meczu z Realem i z Atletico w LM, ktora przedluzala nasze szanse:) Jak na pierwszy sezon w Europie spisal sie nienajgorzej:D Teraz bedzie jeszcze lepiej.
1
Wazne, ze w ataku mamy 3 supernapastnikow, a ktory z nich bedzie najlepszy jest bez znaczenia:) Potencjal w ataku mamy niewyobrazalny:)
0
Wielu narzekako na nasza gre w w poprzednich meczach, ale trzeba pamietac, ze mamy jeszcze supertrio. Z nimi nasz atak bedzie magiczny. W koncu to najlepsi napastnicy na swiecie:)
0
Mamy piekne koszulki, a reklamami nie ma co sie przejmowac, bo kto teraz nie ma sponsorow?:) A nie kazdy ma takie koszulki jak my:)
1
A jeszcze Suareza nie ma:)On tez potrafi " przymierzyc" z glowki:) Do tego te stale fragmenty gry bite przez Rakiticia:D Juz w powietrzu nie bedziemy bezradni.
8
Cieszy mnie to, ze Bartra dostaje tak wiele minut. Po raz kolejny gra caly mecz, wiec byc moze Lucho widzi w nim gracza do pierwszej jedenastki:) Wreszcie Pique usiadzie na lawce i mam nadzieje, ze da mu to do myslenia. Wazne, ze wreszcie jest rywalizacja.
1
To sie posmialismy...
2
Posiadanie pilki:
Barcelona-81%
HJK- 19%
0
Z tym zwalnianiem to przesadziles, a bramki naszych zawodnikow zawsze ciesza. Wiadomo, ze nikt tego meczu nie bierze jakos powaznie, tak jak i tych poprzednich mniej udanych spotkan, ale cyba lepiej wygrac niz przegrac.:)
0
5:0:)
0
Dzisiaj czuje swobode, bo i przeciwnik nie ten co ostatnio.:)
0
Plan wykonany.
0
Przyjdzie pax i Ci powie, ze Alves za kazdym razem sie cofa i jest lepszy od Alby:)
0
Moze i trzyma poziom, ale trzeba przyznac, ze caly poprzedni sezon mial niezbyt udany, zreszta tak jak cala druzyna. Mial przeblyski, ale caly sezon mial przecietny.
0
Po litrze moga nie przetrzymac:)
0
Przeciez to ironia..chyba:)
0
Przegrywaja zle, gromia przeciwnika po 20 minutach tez zle:) Przyda sie taki mecz na przelamanie i wreszcie nie bedzie dzieci placzacych o przegrany mecz w sparingu:)
0
Kto strzelil te bramki?
0
Lucho daje szanse kazdemu:) Mam nadzieje, ze w trakcie sezonu bedzie gral najlepszy.Masip raczej wiecej niz 45 min nie zagra skoro Lucho wzial ze soba az 3 bramkarzy:)
0
Dlaczego?
1
A wiec to juz pewne:) Nie jestem wielkim zwolennikiem tego transferu, ale Lucho i Zubi chyba lepiej sie znaja niz ja.
0
Powodzenia w nowym klubie:)
0
Tego jeszcze nikt nie wie.
0
Pokaz Leo, ze nadal potrafisz poprowadzic druzyne do zwyciestwa!
2
Tez bylem przeciwnikiem transferu Marquinhosa:) Za takie pieniadze mlodego rezerwowego nam nie potrzeba:)