LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luis Enrique nie ma wiele wspolnego z wyborem kapitanow przez druzyne. Co wiecej, to Enrique naciskal na kandydature Mascherano, wiec mysli podobnie jak FCBandOL:)
1
Te zdjecia mowia wszystko... Obecnie tylko Javier przypomina Carlesa, a Busi...no wlasnie... Jednak uwazam, ze ten wybor jest " symboliczny", a to boisko wybkerze prawdziwego kapitana.
0
Trzeci czy czwarty kapitan z opaska tez raczej nie zagra:)
1
Po to sa komentarze, zeby komentowac i przedstawiac swoje zdanie najlepiej uzywajac argumentow:) Niektorzy jednak wola "przyganiac" innym niz zaprezentowac swoje stanowisko na dany temat:)
0
Ha, ha, ha...
1
Bez tego klepania Hiszpania bylaby jedna z wielu reprezentacji i z pewnoscia nie zdobylby tego, czego zdobyla.
20
Chyba zakonczy rowniez kariere w Realu:) Kibice strasznie po nim " jeżdza, a na rm.pl mozna juz mowic o linczu:) Mam nadzieje, ze Xavi bedzie lepiej traktowany do ostatnich dni w klubie.
16
Juz nie bedzie takiego pilkarza jak Xavi. Nie bedzie juz drugiego Iniesty, Puyola czy Messiego.Mielismy Zlote Pokolenie, ktore chyba nam sie nie powtorzy, ale z drugiej strony jesli nie nam to komu?:)
0
Kolejny crack uciekl Perezowi:) Teraz pewnie sprowadzi Falcao:)
0
Dostal gwarancje jakosci?:)
0
Podobno Lucho naciskal na kandydature Mascherano, wiec mozliwe, ze uczyni go chociaz piatym kapitanem:)
0
Na Andresa jeszcze przyjdzie kolej:)
0
To zalezy czy kapitan ma byc tak " dla picu", czy jednak ma cos wniesc do druzyny:)
0
Kapitanem powinien byc zawodnik, ktory zawsze daje z siebie wszystko i uczy tego innych. Bartra z pewnoscia stara sie podczas meczu i podobnie jak Javier przezywa porazke Barcy, a nie przepuszcza ja obojetnie mowiac, ze nic sie nie stalo...
0
Oznaczaloby to zablokowanie miejsca dla ktoregos z zawodnikow pierwszej druzyny.
0
Prawda jest taka, ze Busi rowniez powinien dawac z siebie wiecej. Z pewnosca na meczach nie pracuje na pelnych obrotach w przeciwienstwie do Javiera.
0
Niech chociaz bedzie trzecim lub czwartym kapitanem, ale zasluguje na takie wyroznienie.
0
Tez tak mysle. Sergio to zawodnik, ktory jest najbardziej " chamski" na boisku sposrod naszych zawodnikow. Bez watpienia jest dobrym kolega, ale jakos nie widze go w roli kapitana:)
2
Dokladnie... Kapitanowie byli wybierani " po kolezensku" i pewnie malo kto zastanawial sie nad zdolnosciami przywodczymi swoich kandydatow. Javier nie potrzebuje bycia kapitanem zeby byc prawdziwym przywodca, chociaz byloby to dla niego wyroznienie.
6
A moze Bartra?:)
4
Ale chyba kazdy widzi jak ci zawodnicy reaguja na sytuacje na boisku. Z calym szacunkiem, ale Leo caly mecz "siedzi cicho" i niekiedy wyglada jakby byl zrezygnowany i wszystko mial gdzies. Z kolei Javier stara sie pobudzic druzyne, daje im wskazowki( chociazby na Mundialu, gdzie byl liderem druzy) i zawsze walczy do konca.
0
Z tym, ze Pique przynajmniej regularnie gra i poprzedni sezon mial calkiem, calkiem. Oczywiscie mial gorsze momenty, ale wlasnie wtedy trzeba dac szanse Bartrze lub Mathieu:)
0
Tylko zeby Masche nie musial zastepowac Gerarda:)
2
Sugerujesz, ze wystarczy zabojcze spojrzenie Leo i zawodnicy wykrecaja po 13 km na mecz?? Autorytet jest wazny, ale charyzma rowniez. Trzeba potrafic zmotywowac druzyne i dawac jej przyklad na boisku, bo to ze zawodnicy darza Cie szacunkiem niee oznacza, ze sami z siebie beda zawsze w pelni zmotywowani.
0
W sumie co by mu dalo bycie czwartym kapitanem? Jest to oczywiscie wyroznienie, ale zeby motywowac druzyne nie trzeba byc kapitanem:)
0
Mamy 4 kapitanow, a opaska jest tylko jedna:)
0
Yhym... Szczerze watpie:)
2
To samo z Messim. Jakos u Leo tez nie widze tej charyzmy i chyba chodzi tu o pozycje w zespole. Javier bylby idealnym kapitanem, ale czy musi nim byc aby motywowac druzyne?:)
2
Bo zremisowaliamy 1 mecz sparingowy??? Czyli mam rozumiec, ze Real po 3 sparingowych porazkach ma marne szanse na utrzymanie sie w lidze?
0
" Psy szczekają, a karawana jedzie dalej"