1

Luis Enrique nie ma wiele wspolnego z wyborem kapitanow przez druzyne. Co wiecej, to Enrique naciskal na kandydature Mascherano, wiec mysli podobnie jak FCBandOL:)

1

Te zdjecia mowia wszystko... Obecnie tylko Javier przypomina Carlesa, a Busi...no wlasnie... Jednak uwazam, ze ten wybor jest " symboliczny", a to boisko wybkerze prawdziwego kapitana.

0

Trzeci czy czwarty kapitan z opaska tez raczej nie zagra:)

1

Po to sa komentarze, zeby komentowac i przedstawiac swoje zdanie najlepiej uzywajac argumentow:) Niektorzy jednak wola "przyganiac" innym niz zaprezentowac swoje stanowisko na dany temat:)

0

Ha, ha, ha...

1

Bez tego klepania Hiszpania bylaby jedna z wielu reprezentacji i z pewnoscia nie zdobylby tego, czego zdobyla.

20

Chyba zakonczy rowniez kariere w Realu:) Kibice strasznie po nim " jeżdza, a na rm.pl mozna juz mowic o linczu:) Mam nadzieje, ze Xavi bedzie lepiej traktowany do ostatnich dni w klubie.

16

Juz nie bedzie takiego pilkarza jak Xavi. Nie bedzie juz drugiego Iniesty, Puyola czy Messiego.Mielismy Zlote Pokolenie, ktore chyba nam sie nie powtorzy, ale z drugiej strony jesli nie nam to komu?:)

0

Kolejny crack uciekl Perezowi:) Teraz pewnie sprowadzi Falcao:)

0

Dostal gwarancje jakosci?:)

0

Podobno Lucho naciskal na kandydature Mascherano, wiec mozliwe, ze uczyni go chociaz piatym kapitanem:)

0

Na Andresa jeszcze przyjdzie kolej:)

0

To zalezy czy kapitan ma byc tak " dla picu", czy jednak ma cos wniesc do druzyny:)

0

Kapitanem powinien byc zawodnik, ktory zawsze daje z siebie wszystko i uczy tego innych. Bartra z pewnoscia stara sie podczas meczu i podobnie jak Javier przezywa porazke Barcy, a nie przepuszcza ja obojetnie mowiac, ze nic sie nie stalo...

0

Oznaczaloby to zablokowanie miejsca dla ktoregos z zawodnikow pierwszej druzyny.

0

Prawda jest taka, ze Busi rowniez powinien dawac z siebie wiecej. Z pewnosca na meczach nie pracuje na pelnych obrotach w przeciwienstwie do Javiera.

0

Niech chociaz bedzie trzecim lub czwartym kapitanem, ale zasluguje na takie wyroznienie.

0

Tez tak mysle. Sergio to zawodnik, ktory jest najbardziej " chamski" na boisku sposrod naszych zawodnikow. Bez watpienia jest dobrym kolega, ale jakos nie widze go w roli kapitana:)

2

Dokladnie... Kapitanowie byli wybierani " po kolezensku" i pewnie malo kto zastanawial sie nad zdolnosciami przywodczymi swoich kandydatow. Javier nie potrzebuje bycia kapitanem zeby byc prawdziwym przywodca, chociaz byloby to dla niego wyroznienie.

6

A moze Bartra?:)

4

Ale chyba kazdy widzi jak ci zawodnicy reaguja na sytuacje na boisku. Z calym szacunkiem, ale Leo caly mecz "siedzi cicho" i niekiedy wyglada jakby byl zrezygnowany i wszystko mial gdzies. Z kolei Javier stara sie pobudzic druzyne, daje im wskazowki( chociazby na Mundialu, gdzie byl liderem druzy) i zawsze walczy do konca.

0

Z tym, ze Pique przynajmniej regularnie gra i poprzedni sezon mial calkiem, calkiem. Oczywiscie mial gorsze momenty, ale wlasnie wtedy trzeba dac szanse Bartrze lub Mathieu:)

0

Tylko zeby Masche nie musial zastepowac Gerarda:)

2

Sugerujesz, ze wystarczy zabojcze spojrzenie Leo i zawodnicy wykrecaja po 13 km na mecz?? Autorytet jest wazny, ale charyzma rowniez. Trzeba potrafic zmotywowac druzyne i dawac jej przyklad na boisku, bo to ze zawodnicy darza Cie szacunkiem niee oznacza, ze sami z siebie beda zawsze w pelni zmotywowani.

0

W sumie co by mu dalo bycie czwartym kapitanem? Jest to oczywiscie wyroznienie, ale zeby motywowac druzyne nie trzeba byc kapitanem:)

0

Mamy 4 kapitanow, a opaska jest tylko jedna:)

0

Yhym... Szczerze watpie:)

2

To samo z Messim. Jakos u Leo tez nie widze tej charyzmy i chyba chodzi tu o pozycje w zespole. Javier bylby idealnym kapitanem, ale czy musi nim byc aby motywowac druzyne?:)

2

Bo zremisowaliamy 1 mecz sparingowy??? Czyli mam rozumiec, ze Real po 3 sparingowych porazkach ma marne szanse na utrzymanie sie w lidze?

0

" Psy szczekają, a karawana jedzie dalej"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?