0

A ja mysle, ze zagra. Moze nie 90 minut, ale z pewnoscia zadebiutuje w El Clasico:)

0

Zarowno Messi, Neymar i Suarez najlepiej sobie radza jako" wolne elektrony" i najlepiej jakby kazdy mogl robic co chce na boisku, tylko czy nie wprowadziloby to zamieszani?:)

1

A prezentacja nie bedzie zaraz przed meczem o Puchar Gampera? Mysle, ze sporo ludzi przyjdzie na ten mecz, chcac obejrzec na zywo nowe nabytki Barcy, w tym Suareza:)

2

A co ma Xavi do Reusa??? Przeciez to dwie zupelnie odmienne pozycje.. Xavi to typowy rozgrywajacy w srodku pola, a Reus to ofensywny zawodnik wchodzacy w pole karne. Nie rozumiem co ma skrzydlowy do Xaviego...

0

A Mundo pisze, ze Cuadrado bedzie pilkarzem Barcy:) Z Suarezem trafili to i moze tym razem sie nie pomyla:)

1

Reus??? Ha, ha, ha... Nie wierze w te brednie i nawet nie wiem jakby to wygladalo... Reus siedzialby na lawce czy Neymar??? A moze Leo lub Iniesta?:)

2

Nie mialbym nic przeciwko, gdyby Leo dostal w sezonie ze 2-3 kartki za agresywna postawe w presingu( nie chamska):D

0

Mundo juz informuje o przeprowadzonym transferze, a agent zaznacza, ze nie bylo jeszcze oficjalnej oferty:) Komu tu wierzyc?:)

0

Jesli bilety nie beda za drogie to rekord powinien pasc:)

1

Tez tak mi sie wydaje:)

1

Az mnie korci zeby to zglosic..:)

7

To juz sie robi nudne...

4

Lucho nie jest glupi i z pewnoscia wie co robi. Z pewnoscia wie wiecej od nas i podjal sluszna decyzje. Osobiscie mam przeczucie, ze Cuadrado jednak do nas trafi:)

2

Spokojnie, Lucho chyba wie co robi.. A moze juz wie, ze Cuadrado do nas trafi lub wierzy w nasza mlodziez? Najgorzej bedzie do momentu powrotu Suareza, ale skoro do tej pory dawalismy rade bez niego to i te 2 miesiace wytrzymamy..

1

W przypadku przyjscia Cuadrado nasz atak do momentu powrotu Suareza wygladalby tak: Neymar, Messi, Cuadrado.

2

Podobno to wielki talent, wiec Barca popelnilaby ogromny blad oddajac go teraz praktycznie za darmo. Jest egoistą, ale mysle ze wlasnie nad tym teraz pracuje i wroci lepszy:)
Co do nowego ofensywnego gracza to mysle, ze kupimy Cuadrado, ktory bedzie gral w ataku do powrotu Suareza, a pozniej jako prawy obronca i pewnie w razie potrzeby Lucho skorzysta z pomocy Munira lub Dongou:D

0

Odpowiedz do Kacperowski20 :)

1

I nad gra w obronie tez niech popracuje:) Mysle, ze Lucho dal mu wskazowki i teraz bedzie sie uczyc w Sevilli:)

0

Jakby nie patrzec, to Sevilla jest zwyciezca Ligi Europejskiej, wiec nie wiem czy mozna nazwac ich sredniakami :)

1

Bardzo zaskoczyla mnie ta wiadomosc. Myslalem, ze Gerard bedzie dostawal sporo minut, a tu taka wiadomosc. Mysle jednak, ze to dobra decyzja, bo Deulofeu potrzebuje gry i musi jednak jeszcze sie nauczyc kilku aspektow gry...

0

Z pewnoscia bedzie:)

0

Za to podwojenie komentarza daja bany... Ale to chyba tylko New Divide, ktory moim zdaniem jest lekko psychiczny:)

0

Obecnie Pedro jest lepszy od Deulofeu...

0

Jak to oficjalnie? Skad wiesz???

0

Kara finansowa.

0

Bedzie mogl, ale nie zagra(smierc dziadka)

0

Nie przesadzaj...

0

Serio myslicie, ze Reus do nas trafi??? Teraz potrzebujemy tylko prawego obroncy, a nie kolejnego napastnika. Mysle, ze albo sprowadzimy Cuadrado, albo juz nikogo.

0

Moglby zagrac, ale Luisowi zmarl dziadek i raczej bedzie w tym czasie z rodzina.

17

Czy Pedro jest gorszy od Deulofeu? Chyba nie... Chciabym zeby Deulofeu mial takie statystyki w tym sezonie, jakie Pedro mial w ubieglym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?