3

Bartra i Mathieu- tak powinno to wygladac:)

2

Jak ci Suarez nie pasuje to nie mamy o czym rozmawiac:)

3

Niby tak, ale niewiadomo w jakiej my bedziemy w tym sezonie. Sparingi wygladaly obiecujaco, ale to tylko presezon. Real tez sie dozbroil, wiec walka jak zwykle bedzie zacieta.

1

Zgadzam sie... Jesli juz to Barca kupi tylko jednego z tych zawodnikow, a szczerze mowiac wydaje mi sie to malo prawdopodobne. Cos mi sie wydaje, ze kupimy tylko Douglasa i na tym sie skonczy. Pamietajcie, ze juz jestesmy ok 80mln na minusie, a ci trzej zawodnicy kosztowaliby razem jakies 140-150mln, wiec jest to CALKOWICIE nierealne.

1

Jakim cudem Barca ma kupic Reusa, Koke i Cuadrado, skoro kasy maja tylko na jednego z nich( albo i nie). Mysle, ze zarzad byl swiadomy odwieszenia zakazu i juz wydali cala kase z tego okienka, jak i wiekszosc z przyszlego. Podczas tego okienka wydalismy ok 150mln, odejmujac ponad 70 mln ze sprzedazy zawodnikow wychodzi, ze jestesmy "na minusie" jakies 80mlm.
Druga kwestia to finansowe fair play. Wedlug niektorych zrodel juz po zakupie Cuadrado Barca przekroczylaby limit, a co tu mowic o 2 czy 3 tak drogich zawodnikach. Z pewnoscia po zlamaniu finansowego fair play wizerunek Barcy ucierpialby jeszcze bardziej.

1

Do do Casillasa to chyba lepiej napisac " Iker odejdz, twoj czas sie skonczyl" niz " Iker, krecie jeb**y, wyp***alaj", a wiekszosc " kibicow" ( raczej nie) Realu ma do tego takie podejscie... Nie wspomne juz o obwinianiu Casillasa za kazda stracona bramke... Mam wrazenie, ze na rm.pl wypowiadaja sie sami idioci, a normalni kibice Realu wola sie nie wypowiadac.. Nawet osoby, ktore do tej pory wydawaly sie normalne na tamtej stronie i mialem do nich najwiekszy szacunek okazaly sie psychofanami nienawidzacymi Barcy...
Na rm.pl nie przezywaja meczow Barcy? A dlaczego? Bo Barca wygrywala ostatnie swoje mecze, wiec nie bylo dla nich o czym mowic..
Nie twiedze, ze wszyscy kibice Realu sa jednakowi, bo to jest niemozliwe, ale jestem przekonany, ze zdecydowana wiekszosc kibicow wypowiadajacych sie na rm.pl jest zaburzona i przepelniona nienawiscia do Barcy( widocznie 6:2 i 5:0 nadal maja w pamieci..)

0

Rok... Okienko zimowe+ okienko letnie= 2 okienka.

0

Przyjdzie tylko Douglas...

0

Cuadrado na 90% do nas nie przyjdzie i mamy juz zaklepanego Douglasa, wiec przestancie marzyc:)

0

Przeciez ten zakaz jest tylko na rok... a dwa okienka- zimowe i letnie...

0

Mamy szkolke i mlodych zawodnikow, wiec zbytnio nie ucierpimy:)

0

Widze, ze to Ty masz kompleksy:) Dolacz do " swoich" to dostarczysz nam jeszcze wiekszej dawki humoru
P.S. James kosztowal 70mln + 10mln zmiennych i nie bede wliczal do tego wynagrodzenia tak jak Ty to robisz w przypadku naszego gwiazdora( nawet nie wiem o kogo Ci chodzi)

0

Nadal nie wiem jak ten strzal Jamesa wpadl do bramki:) Drugi raz by tego nie strzelil:)

1

Niestety, ale przeciwko Barcelonie chyba kazda druzyna oprocz Realu stawia autobus... Marze o tym, zeby wszyscy stawiali autobus przeciwko Realowi, bo Ronaldo czy Bale potrzebuja przestrzeni jak powietrza...

0

Real sam jest sobie winien... Ile oddali strzalow w swiatlo bramki? 3, moze 4... To juz defensywne atletico grajace caly mecz autobusem oddalo wiecej strzalow w swiatlo bramki...

4

Ja w ogole zapomnialem o Ronaldo:) Ostatni raz to go chyba w 20 minucie widzialem:)

0

Ale udalo nam sie ich dogonic:)

0

Gimnazjalny???:)

7

Troche nudny ten mecz:) Szkoda, ze to nie Barca gra, bo wtedy by sie dzialo:)

0

Gorzej jak ktos zacznie grac gorzej od Alvesa, ktory bedzie gral na dotychczasowym poziomie:)

0

Dlaczego nie ma Thiago Silvy? Kontuzja jakas?

0

"Dani Alves poza składem"- przypadek?:)

0

Tylko zeby potrafil panowac nad emocjami:)

0

Jestes tego pewny???:)

1

A ty bys powiedzial, ze wolisz Real??? Kibice by nie byli zadowoleni...

0

I to wszystko po to, by bronic Alvesa???

2

Z tymi serwerem to masakra:/ Ostatni aspekt do poprawy na tej stronie.

0

A nie, bo Leo, Ney, Ney:)

0

Jak padla bramka na 3:0??Niestety nie mam mozliwosci obejrzenia meczu. Z gory dzieki:)

0

Ale gra moze sie podobac..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?