0

Juz od wczoraj mozna.

0

Nie ma szans:) Real dzisiaj sobie postrzela na SB:)

0

W kazdym dzienniku cena za Di Marie jest inna:) Fajne okladki Sportu i MD:D

0

Czy tylko mi na moim profilu nie pokazuje ocen z tego meczu tylko z meczu z Realem? To jakis blad czy o prostu to wina mojego slabego internetu i oceny sie nie zapisaly?:)

1

Uwaga! Opcja wystawiania ocen dziala, wiec mozecie juz przestac spamowac:) Dziekuje za uwage:)

0

Zaczekaj na Neymara i Suareza:) Wiadomo, ze z mlodym Munirem i Rafinha w ataku nie jestesmy w pelni efektywni.

0

Niektorzy rodza sie geniuszami:) Munir nie musi byc dosawiadczony by byc lepszy od Pedro:)

1

Chyba mi nie powiesz, ze Javier nie potrafi zagrac pieciometrowego podania na boki... Masche pokazal na mundialu, ze potrafi zagrywac dlugie pilki i szczerze mowiac nie wiem czy obecnie nie robi tego lepiej od Busiego... Dla mnie ta bajeczka o swietnym rozgrywaniu pilki przez Busiego jest smieszna... Co on niby takiego robi??? Podaje na 5-10metrow??? Ja tez tak potrafie. W defensywie Masche jest najlepszy, bo Busi biega jakby od niechcenia popelniajac glupie bledy co na tej pozycji jest niedopuszczalne... Dla mnie Javier jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na swiecie i az zal patrzec jak ciagle laduje na SO...
Taka jest moja opinia..

0

Caly Leo, wyjatkowy pilkarz:)

1

Alves zagral calkiem dobrze. Byl aktywny w ataku i na pewno zagral lepiej od Busiego, ktory obecnie nie zasluguje na pierwsza jedenastke...

0

Bardzo dobry poczatek ligi. Wygralismy 3:0, kontrolujac caly mecz. Nie moge sie doczekac powrotu dwoch naszych crackow- Neya i Suareza:) Dopiero wtedy w ataku zacznie sie zabawa, chocia Munir pokazuje, ze w przyszlosci bedzie swietnym zawodnikiem. Mam nadzieje, ze nie bedzie wiecej koniecznosci wystawiania Rafinhi w ataku, bo to nie jego pozycja..

0

Glupota na zadnej stronie nie zniknie:)

0

Szczerze? Tez tego nie ogarniam... Do tego Javier na SO podczas gdy mamy na lawce Bartre. Nie krytykuje tego, bo widocznie Lucho taki ma plan i zobaczymy co z tego wyniknie.

0

Zaczynamy! Powodzenia Barco:)

P.S. Serwer zaraz padnie:)

0

To byla wina zawodnikow i trenera. Gdyby tylko nasi zawodnicy chcieli to wygraliby lige w poprzednim sezonie, bo zabraklo niewiele, a ile stracilismy punktow przez glupote i obojetnosc pilkarzy?

0

Wreszcie mamy trenera z charyzma... Nie wiem jak Lucho poradzi sobie z elementami taktycznymi, ale wazne ze potrafi zmotywowac druzyne, bo to juz jest polowa sukcesu.

15

A ja jestem ciekaw co bys robil gdybys nie mial czego wypominac innym :D

4

Na pewno nie wina sedziego tak jak u naszych rywali z Madrytu:)

1

To dopiero pierwszy mecz... Wroc tu po piatej kolejce i wtedy mozesz juz cos powiedziec o Lucho.

1

Akurat trenera mamy dobrego... Potrafi rzadzic pilkarzami w przeciwienstwie do Martino.

2

Dobrze, ze mamy Pedro. W tamtym sezonie mimo, ze byl tylko rezerwowym to strzelil ok 15 bramek. Takich zawodnikow nam trzeba.

0

Jesli chodzi o gre to chyba na korzysc Messiego. Nie bez powodow Messi jest przez wielu uwazany za najlepszego zawodnika w histori pilki noznej, a o Ronaldo jeszcze takich glosow nie slyszalem:) Duze znaczenie ma tez to kto komu kibicuje:)

0

Przydalaby sie rowniez mozliwosc zglaszania komentarzy na stronie mobilnej:) Czesto by sie przydala taka opcja:)

0

Byly juz przewidywane sklady na stronie:)

1

Przydalyby sie pewne zmiany administracyjne, ale co zrobic?:) Trzeba sie pilnowac i tyle:)

0

Wazna bedzie konkurencja w druzynie i kierowanie sie aktualna forma. Oby nie bylo gry za zaslugi.

0

Dobrze, ze Pedro dostal zielone swiatlo, bo moze sie dzisiaj przydac. Chcialbym zeby zagral od poczatku w ataku razem z Messim i Munirem.
Zaskoczyl mnie rowniez krotki czas absencji Neymara. W prawdzie jeszcze nie mlze grac, ale pewnie na druga kolejke zdazy, a myslalem ze nie zagra przez kilka tygodni:)Sa powody do optymizmu:)

0

Coste godnie zastepuje Mandzukic, w bramce beda mieli Oblaka, a do tego kupili swietnego Griezmana. Czy sie oslabili w tym okienku? Chyba nie:)

0

A informacji o skandalicznym zachowaniu Ronaldo brak?:)

1

Dokladnie, nawet jesli dzisiaj na obronie zagra Javier, to nie znaczy ze bedzie tak co mecz. Mamy 4 stoperow, wiec Masche na stoperze to bedzie rzadkosc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?