2

Po raz kolejny Messi ratuje nam tylek:)

0

Troche dziwi mnie brak Neymara. Czyzby nie byl w stanie zagrac 90minut? A moze Lucho chce go wpuscic na podmeczonych rywali?:)

1

Swoja droga Xavi moze se wkurzyc, ze nie jest nawet pierwsza opcja, a Lucho woli postawic na "zoltodzioba":) Ciesze sie, ze Lucho nie boi sie stawiac na mlodych:)

0

Dziwne, ze najlepszy asystent ligi francuskiej wyprzedzil najlepszego strzelca ligi angielskiej, ktory mial wiecej asyst od Jamesa( Suarez)....

2

Blagam, nie badz zalosny...

0

Niech sobie porowna ostatni Mundial...

0

Zgadzam sie w 100%:)

1

0

1

Aktualnie? Chodzi Ci o zdobyta Zlota Pilke? Bo chyba nie porownujesz obecnego stanu:)

1

Juz kiedys pisalem, Messi jest najlepszy pod kazdym wzgledem...

3

Dlaczego? To cytaty Ronaldo, ktore wypowiadal publicznie i kazdy kibic moze sie o nich dowiedziec.

1

Prawda w oczy kole?:)

0

Zdecydowana wiekszosc kibicow pilki noznej wie kto jest najlepszy( oczywiscie oprocz kibicow Realu i pojedynczych osobnikow):)

1

Arykul jak kazdy inny, a nawet jest ciekawy, wiec nie rozumiem. Redakcja cos zmyslila???

4

Smutne, ze na sile chce ludzia wmawiac, ze to on jest najlepszy. Niestety kibicow pilki noznej nie oszuka, bo wszyscy dobrze wiedza kto jest najlepszy. Messi nikogo nie musi przekonywac:)

10

2

A skrzydlowy dla wielu kibicow Realu jest pomocnikiem!

18

Cristiano podczas Mistrzostw Europy 2012: „Wiesz, gdzie znajdował się Messi na tym etapie rozgrywek? Wiesz to? Został wyeliminowany z Copa América odbywającym się w jego ojczyźnie. Sądzę, że to gorsze, prawda? Ja jestem szczęśliwy ze znajdowania się na tym etapie turnieju”.

Wiecie gdzie byl Ronaldo podczas gdy Messi gral w finale MS? Wiecie to??? Byl w domu od paru tygodni. To gorsze, prawda?:)

0

Nie wpadlem na to...

2

Moze nauczy sie pokory:) Zawsze cos.

1

Ale o co Ci chodzi? Porownujesz jakby nie patrzec slaby mecz Realu u siebie z beniaminkiem, ktory nie gral w La Liga ponad 40 lat do meczu z Villarealem na wyjezdzie, ktory dopiero sie odbedzie?

2

Nawet jesli transfer to na pewno do nie do Barcy:)

8

Denis Suarez, Deulofeu, Ie, Bartra:)

0

Dla mnie niewiadoma jest tylko w obronie:)

0

A ja 3:0:) Mathieu z Bartra beda na posterunku:)

0

No wiesz... Barca calkiem niedawno pokazala, ze nie potrzeba wielkiej kasy zeby podbic Europe:)

4

Oj tam, oj tam... Pieniadze szczescia nie daja, kibice pewnego klubu cos o tym wiedza:)

0

A nie ma na nc+ darmowych meczow z innych krajow?

0

Wszystkk wskazuje, ze Falcao dolaczy do Realu, ale nie uwazam tego transferu za wielkie wzmocnienie w tym systemie gry... Kto bedzie zagrywal do Ronaldo? Di Maria i Benzema robili to najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?