LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po raz kolejny Messi ratuje nam tylek:)
0
Troche dziwi mnie brak Neymara. Czyzby nie byl w stanie zagrac 90minut? A moze Lucho chce go wpuscic na podmeczonych rywali?:)
1
Swoja droga Xavi moze se wkurzyc, ze nie jest nawet pierwsza opcja, a Lucho woli postawic na "zoltodzioba":) Ciesze sie, ze Lucho nie boi sie stawiac na mlodych:)
0
Dziwne, ze najlepszy asystent ligi francuskiej wyprzedzil najlepszego strzelca ligi angielskiej, ktory mial wiecej asyst od Jamesa( Suarez)....
2
Blagam, nie badz zalosny...
0
Niech sobie porowna ostatni Mundial...
0
Zgadzam sie w 100%:)
1
0
1
Aktualnie? Chodzi Ci o zdobyta Zlota Pilke? Bo chyba nie porownujesz obecnego stanu:)
1
Juz kiedys pisalem, Messi jest najlepszy pod kazdym wzgledem...
3
Dlaczego? To cytaty Ronaldo, ktore wypowiadal publicznie i kazdy kibic moze sie o nich dowiedziec.
1
Prawda w oczy kole?:)
0
Zdecydowana wiekszosc kibicow pilki noznej wie kto jest najlepszy( oczywiscie oprocz kibicow Realu i pojedynczych osobnikow):)
1
Arykul jak kazdy inny, a nawet jest ciekawy, wiec nie rozumiem. Redakcja cos zmyslila???
4
Smutne, ze na sile chce ludzia wmawiac, ze to on jest najlepszy. Niestety kibicow pilki noznej nie oszuka, bo wszyscy dobrze wiedza kto jest najlepszy. Messi nikogo nie musi przekonywac:)
10
2
A skrzydlowy dla wielu kibicow Realu jest pomocnikiem!
18
Cristiano podczas Mistrzostw Europy 2012: „Wiesz, gdzie znajdował się Messi na tym etapie rozgrywek? Wiesz to? Został wyeliminowany z Copa América odbywającym się w jego ojczyźnie. Sądzę, że to gorsze, prawda? Ja jestem szczęśliwy ze znajdowania się na tym etapie turnieju”.
Wiecie gdzie byl Ronaldo podczas gdy Messi gral w finale MS? Wiecie to??? Byl w domu od paru tygodni. To gorsze, prawda?:)
0
Nie wpadlem na to...
2
Moze nauczy sie pokory:) Zawsze cos.
1
Ale o co Ci chodzi? Porownujesz jakby nie patrzec slaby mecz Realu u siebie z beniaminkiem, ktory nie gral w La Liga ponad 40 lat do meczu z Villarealem na wyjezdzie, ktory dopiero sie odbedzie?
2
Nawet jesli transfer to na pewno do nie do Barcy:)
8
Denis Suarez, Deulofeu, Ie, Bartra:)
0
Dla mnie niewiadoma jest tylko w obronie:)
0
A ja 3:0:) Mathieu z Bartra beda na posterunku:)
0
No wiesz... Barca calkiem niedawno pokazala, ze nie potrzeba wielkiej kasy zeby podbic Europe:)
4
Oj tam, oj tam... Pieniadze szczescia nie daja, kibice pewnego klubu cos o tym wiedza:)
0
A nie ma na nc+ darmowych meczow z innych krajow?
0
Wszystkk wskazuje, ze Falcao dolaczy do Realu, ale nie uwazam tego transferu za wielkie wzmocnienie w tym systemie gry... Kto bedzie zagrywal do Ronaldo? Di Maria i Benzema robili to najlepiej.