0

Chyba MSN:)

0

To, ze jest dobry, nawet bardzo dobry to wiadomo, bo w wieku 22 lat strzelil ok. 35 bramek w reprezentacji i jest liderem BRAZYLII... Po prostu w Barcelonie nie do konca sie odnalazl i nie pokazal pelni swoich umiejetnosci, ale nie mozemy go przekreslac po pierwszym sezonie w Europie. Pamietajmy tez, ze poprzedni sezon byl najslabszy od wielu lat dla Barcy.

13

A duzo? Na 38 mozliwych???

31

W tym sezonie Ney pokaze na co go stac. W tamtym sezonie mial troche pecha.

0

Haha:) Dobre Stasiu:) Zgasiles dzieciaka, zanim dobrze sie rozkrecil:)

0

Za 6500tys?? No to FIFA powinna Ci dzialac za takie pieniadze:)

0

Rozumiem, ze to uklon dla Azjatow?

0

Chcialbym zobaczyc go od pierwszej minuty na boisku.

0

I znow Neymar mial wielki wplyw na zwyciestwo swojej reprezentacji. Prawdziwy lider Brazylii,mimo zaledwie 22lat! Czuje, ze w tym sezonie pokaze pelnie swoich umiejetnosci:)

0

Nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy, ale bardzo sie ciesze, ze tak sie stalo. Te wyniki pokazuja jaka zawisc siedzi w wielu dzieciakach z pewnej strony:)

2

Albo Duma CANALoni:)

7

Mam pytanie do uzytkownikow wawrzyniak15 i adriano( iles tam). Nadal uwazacie, ze kazda osoba niebedaca kibicem Barcelony woli obejrzec Rome niz Barce i kibkce Realu nie brali udzialu w glosowaniu? W takim razie kibice Barcy pokonali "reszte swiata" o ok.20 punktow procentowych? Prawda jest taka, ze bez pomocy kibicow Realu, Roma mialaby moze 20% glosow, a moze nawet mniej... Widzicie, mialem racje, ze sie osmieszacie swoimi komentarzami:)

0

Roma bez pomocy "bialych ludzikow" mialaby moze 15-20%...

0


http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Sorki, ze poza tematem, ale jak to sie stalo, ze Barca i Atletico prowadza w glosowaniu? Glosy z tego samego IP licza sie tylko raz???W takim razie trud "hala dzieci" na nic?:)

0

Czas umierac...
A tak na powaznie to mam nadzieje, ze Iniesta zagra w nastepnym meczu, bo bedzie bardzo potrzebny

0

Zalosne towarzystwo:)

3

A mi sie bardzo Alba podobal w dzisiejszym meczu. Oczywiscie Macedonia to nie przeciwnik z "najwyzszej polki", ale Jordi przez caly mecz byl bardzo aktywny w ofensywie i nie bawil sie w glupie dosrodkowania gora. Wolal popatrzec i zagrac dolem do wbiegajacych partnerow. Szkoda, ze w Barcie Alba pelni role bardziej defensywnego bocznego obroncy, a Dani idzie caly czas do przodu. Mysle, ze powinni sie wymieniac i raz Jordi powinien isc do przodu, a raz Alves.

0

Dokladnie... Drugiego takiego pilkarza chyba nigdy nie bylo i nie bedzie... Szczerze to nie rozumiem jak niektorzy moga miec watpliwosci kto jest najlepszy na swiecie. Z szacunkiem do Ronaldo, ale do Messiego mu daleko. Conajwyzej w poszczegolnych miesiacach moze byc lepszy od Leo, ale caloksztaltem kariery i stylem gry przez cala kariere Leo chyba juz sobie zapewnil miano najlepszego pilakrza w historii, bo to ze jest jednym z najlepszych w dziejach pilki noznej nie podlega dyskusji.
Co do meczu z Bilbao to zarowno Leo jak i Iniesta beda bardzo potrzebni, bo to nie bedzie latwy mecz.

1

A wiedziales z kim i kiedy zagra?

0

Bardziej obawiam sie o kontuzje niz o gryzienie.

0

Bardzo przydadza sie te mecze Luisowi:) Na El Clasico powinien byc dobrze przygotowany, bo ciezko pracuje na treningach nie muszac oszczedzac sie na mecze ligowe(chociaz mam nadzieje, ze wszyscy dawaja z siebie wszystko). Do tego 2 tygodnie przed Klasykiem 2 sparingi reprezentacyjne, wiec powinno byc dobrze:)

0

Mlodziez mamy wspaniala. Mamy wrecz klopot bogactwa i chyba jednak nje wszyscy dostana odpowiednia szanse w pierwszym skladzie.

1

Tak na prawde z Marokiem laczy go tylko pochodzenie ojca i nie dziwie sie, ze wybral Hiszpanie.

0

Dlaczego "dla zdystansowanych"?

0

Niestety zbyt wiele "choragiewek" jest na tej stronie, ale i na innych stronach sportowych, bo na rm.pl tez juz czytalem o sprzedaniu Ronaldo.

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

Ktos jeszcze nie glosowal?:) Jesli nie to glosujcie, bo kazdy glos sie liczy!:)

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

Glosujcie panie i panowie, bo przeciwnicy nie spia:) Nasza przewaga jest minimalna i dobrze byloby zwiekszyc ja na dobranoc:) Pamietajcie, ze mozna wyczyscic ciasteczka i glosowac wielokrotnie. Moze to i glupie, ale skoro juz zaczelismy to musimy to zakonczyc zwyciestwem:)

0

Brawo Barca B:) My odnosimy zwyciestwa w drugiej lidze, a rezerwy Realu przegrywaja 3 mecze z rzedu w 3 lidze:) Ale co tam, Perez kupi crackow do pierwszego skladu i mlodziez nie bedzie potrzebna:)

3

Glosujecie nadal na Barce?:) Bo znow nam przewaga maleje:) Ale tak.pewnie bedzie do samego konca.

0

Zartujesz sobie prawda??? Wedlug ciebie mecz Roma-CSKA jest ciekawszy chociazby od meczu Barcelony? Pewnie gdyby gral Real to bys krzyczal, ze to bedzie hit... To juz mecz Atletic-Szachtar jest 100 razy ciekawszy od meczu Romy... Szczerze to wygladasz mi na trolla...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?