LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale o co Ci chodzi? Porownujesz jakby nie patrzec slaby mecz Realu u siebie z beniaminkiem, ktory nie gral w La Liga ponad 40 lat do meczu z Villarealem na wyjezdzie, ktory dopiero sie odbedzie?
2
Nawet jesli transfer to na pewno do nie do Barcy:)
8
Denis Suarez, Deulofeu, Ie, Bartra:)
0
Dla mnie niewiadoma jest tylko w obronie:)
0
A ja 3:0:) Mathieu z Bartra beda na posterunku:)
0
No wiesz... Barca calkiem niedawno pokazala, ze nie potrzeba wielkiej kasy zeby podbic Europe:)
4
Oj tam, oj tam... Pieniadze szczescia nie daja, kibice pewnego klubu cos o tym wiedza:)
0
A nie ma na nc+ darmowych meczow z innych krajow?
0
Wszystkk wskazuje, ze Falcao dolaczy do Realu, ale nie uwazam tego transferu za wielkie wzmocnienie w tym systemie gry... Kto bedzie zagrywal do Ronaldo? Di Maria i Benzema robili to najlepiej.
0
I co z tego? Przeciez to nie nasz zawodnik i nie odszedl ze wzgledow sportowych, tylko przez swoja ambicje i " marzeniach" o wystepach w Chelsea... Mnie jako kibica Barcelony nie obchodzi gdzie odszedl, ale dla kibicow Arsenalu jest nikim i sie nie dziwie...
0
Falcao na 95% zostanie pilkarzem Realu. Za duzo o tym sie mowi zeby to byla plotka i do tego te wpisy. Ja tam sie jednak tym nie przejmuje, bo do Realu najbardziej pasuje Benzema, ktory nie " chami" sie na bramki, a gra na skrzydla. Chca to niech go biora:)
0
A co to dla pilkarza kilkadziesiat/kilkaset euro???
2
Nie wiesz to nie pisz... Akurat sprzedawac mozemy.
0
A sa jakies szczegoly? Transfer definitywny czy wypozyczenie?
0
Infon z oficjalnej strony?
0
Kibice MU za to sa swietni, kazdy jeden!
0
O co Ci chodzi??? Mowi jak jest... OBECNIE Manchester jest slaby i to bardzo i to sa fakty... Nikt nie mowi, ze juz zawsze MU bedzie na takim poziomie, bo kiedys musi cos wygrac ale obecnie MU jest sredniakiem...
0
Za 3 miesiace to MU moze byc w srodku tabeli jak tak dalej pojdzie... Nie mam nic do Manchesteru, ale obecnie niczym nie roznia sie od sredniaka z PL...
0
To jest tlumaczenie z rm.pl, wiec moze byc tak samo "bezstronne" jak to ze Sportu:)
0
Wyglada lepiej niz rok temu....
1
Byle nie Roberto:)
0
Na 3 kolejke powinien zdazyc:)Dobrze, ze mamy dwoch rownorzednych bramkarzy.
1
Zeby tylko Fiorentina zle na tym nie wyszla... Moze sie okazac, ze Cuadrado byl "bohaterem" jednego sezonu i za rok nie bedzie wart takich pieniedzy. Teraz mogli zarobic 40-45 mln.
0
Nasz atak wyglada lepiej niz rok temu, a Ty i tak robisz afere... Za 2 miesiace wraca Suarez i mamy zabojcze trio i na lawce Pedro i Munira, a przeciez zawsze mozna dac szanse Dongou. Pamietaj, ze za rok wraca Deulofeu, i wtedy sankcja nie bedzie problemem.
0
I po co?? Gwiazdy w pierwszym skladzie, gwiazdy na lawce, a Halilovic, Samper, Rafinha i inni na wypozyczeniu, tak??? Mamy najzdolniejsza mlodziez i trzeba dawac im szanse, bo w przyszlosci moga byc zawodnikami pokroju Xaviego czy Iniesty( drugiego Messiego juz raczej nie bedzie):)
2
Dokladnie... Cuadrado na obronie rowniez moglby okazac sie niewypalem:D
0
To nadrabiaj, skoro tak Ci to przeszkadza:)
2
Nie dramatyzuj.... Szkolke mamy nadal swietna i wielu utalentowanych zawodnikow z Barcy B... Nie bawmy sie w Real i nie wydawajmy grubych milionow na lawke, bo musimy dawac szanse mlodym... Xavi, Iniesta czy Messi tez kiedys dostali szanse, a teraz warci sa kazdych pieniedzy. Nie mozemy zmarnowac takich talentow z Barcy B kosztem zmiennikow kupionych za ogromne pieniadze..
0
To najlepsza opcja. U nas i tak nie ma szans na gre, a w Anglii bedzie mogl grac nawet w pierwszej jedenastce. Kwota transferu w tym przypadku jest sprawa drugorzedna.
2
Witamy:) Mam nadzieje, ze da z siebie wszystko.
P.S. Byly jakies gwizdy na Camp Nou?:)