1

Ale o co Ci chodzi? Porownujesz jakby nie patrzec slaby mecz Realu u siebie z beniaminkiem, ktory nie gral w La Liga ponad 40 lat do meczu z Villarealem na wyjezdzie, ktory dopiero sie odbedzie?

2

Nawet jesli transfer to na pewno do nie do Barcy:)

8

Denis Suarez, Deulofeu, Ie, Bartra:)

0

Dla mnie niewiadoma jest tylko w obronie:)

0

A ja 3:0:) Mathieu z Bartra beda na posterunku:)

0

No wiesz... Barca calkiem niedawno pokazala, ze nie potrzeba wielkiej kasy zeby podbic Europe:)

4

Oj tam, oj tam... Pieniadze szczescia nie daja, kibice pewnego klubu cos o tym wiedza:)

0

A nie ma na nc+ darmowych meczow z innych krajow?

0

Wszystkk wskazuje, ze Falcao dolaczy do Realu, ale nie uwazam tego transferu za wielkie wzmocnienie w tym systemie gry... Kto bedzie zagrywal do Ronaldo? Di Maria i Benzema robili to najlepiej.

0

I co z tego? Przeciez to nie nasz zawodnik i nie odszedl ze wzgledow sportowych, tylko przez swoja ambicje i " marzeniach" o wystepach w Chelsea... Mnie jako kibica Barcelony nie obchodzi gdzie odszedl, ale dla kibicow Arsenalu jest nikim i sie nie dziwie...

0

Falcao na 95% zostanie pilkarzem Realu. Za duzo o tym sie mowi zeby to byla plotka i do tego te wpisy. Ja tam sie jednak tym nie przejmuje, bo do Realu najbardziej pasuje Benzema, ktory nie " chami" sie na bramki, a gra na skrzydla. Chca to niech go biora:)

0

A co to dla pilkarza kilkadziesiat/kilkaset euro???

2

Nie wiesz to nie pisz... Akurat sprzedawac mozemy.

0

A sa jakies szczegoly? Transfer definitywny czy wypozyczenie?

0

Infon z oficjalnej strony?

0

Kibice MU za to sa swietni, kazdy jeden!

0

O co Ci chodzi??? Mowi jak jest... OBECNIE Manchester jest slaby i to bardzo i to sa fakty... Nikt nie mowi, ze juz zawsze MU bedzie na takim poziomie, bo kiedys musi cos wygrac ale obecnie MU jest sredniakiem...

0

Za 3 miesiace to MU moze byc w srodku tabeli jak tak dalej pojdzie... Nie mam nic do Manchesteru, ale obecnie niczym nie roznia sie od sredniaka z PL...

0

To jest tlumaczenie z rm.pl, wiec moze byc tak samo "bezstronne" jak to ze Sportu:)

0

Wyglada lepiej niz rok temu....

1

Byle nie Roberto:)

0

Na 3 kolejke powinien zdazyc:)Dobrze, ze mamy dwoch rownorzednych bramkarzy.

1

Zeby tylko Fiorentina zle na tym nie wyszla... Moze sie okazac, ze Cuadrado byl "bohaterem" jednego sezonu i za rok nie bedzie wart takich pieniedzy. Teraz mogli zarobic 40-45 mln.

0

Nasz atak wyglada lepiej niz rok temu, a Ty i tak robisz afere... Za 2 miesiace wraca Suarez i mamy zabojcze trio i na lawce Pedro i Munira, a przeciez zawsze mozna dac szanse Dongou. Pamietaj, ze za rok wraca Deulofeu, i wtedy sankcja nie bedzie problemem.

0

I po co?? Gwiazdy w pierwszym skladzie, gwiazdy na lawce, a Halilovic, Samper, Rafinha i inni na wypozyczeniu, tak??? Mamy najzdolniejsza mlodziez i trzeba dawac im szanse, bo w przyszlosci moga byc zawodnikami pokroju Xaviego czy Iniesty( drugiego Messiego juz raczej nie bedzie):)

2

Dokladnie... Cuadrado na obronie rowniez moglby okazac sie niewypalem:D

0

To nadrabiaj, skoro tak Ci to przeszkadza:)

2

Nie dramatyzuj.... Szkolke mamy nadal swietna i wielu utalentowanych zawodnikow z Barcy B... Nie bawmy sie w Real i nie wydawajmy grubych milionow na lawke, bo musimy dawac szanse mlodym... Xavi, Iniesta czy Messi tez kiedys dostali szanse, a teraz warci sa kazdych pieniedzy. Nie mozemy zmarnowac takich talentow z Barcy B kosztem zmiennikow kupionych za ogromne pieniadze..

0

To najlepsza opcja. U nas i tak nie ma szans na gre, a w Anglii bedzie mogl grac nawet w pierwszej jedenastce. Kwota transferu w tym przypadku jest sprawa drugorzedna.

2

Witamy:) Mam nadzieje, ze da z siebie wszystko.


P.S. Byly jakies gwizdy na Camp Nou?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?