LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak wcisna Borussie lub Bayern:)
1
Pewnie przed losowaniem powiedza, ze ze wzgledow bezpieczenstwa Legia nie moze trafic na Celtic:)
0
Rafinha tez jest pomocnikiem:)
4
Dokladnie, pod kazdym wzgledem....
0
A czy ktosntu podwaza ta nagrode dla Ronaldo( Messi powinien byc w trojcie, bo od Robbena na pewno gorszy nie byl)?Chodzi nam o jego zachowania i ta wypowiedz, bo po raz kolejny okazuje sie strasznie arogancki...
0
Pisz na temat i juz... Zasmiecasz strone, a rownie dobrze moglbys sobie sam poszukac... Bozia raczek nie dala, czy szukasz "jelenia"
1
Moze boli go, ze nigdy nie bedzie geniuszem takim, jakim jest Leo. Nie bez powdu Messi przez wielu uznawany jest za najlepszego pilkarza w historii. I nie chodzi tu o same statystyki, ale o jego magiczna gre, o te zagrania, dryblingi, roztrzygniecie meczu w pojedynke. To cos czego Ronaldo nigdy nie mial, nie ma i nie bedzie mial, mimo, ze jest jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie. Ronaldo to przede wszystkim szybkosc i strzal, ale musi miec wolna przestrzen. Jeszcze nie widzialem, zeby Ronaldo na paru metrach minąl 3,4 lub nawet 5 przeciwnikow, tak jak robi to Messi. Geniusz jest tylko jeden:)
0
Jakby to powiedzialo " hala dziecko"??? Aaa.. Ma " bol dupy" :)
Tak na powaznie to Ronaldo staje sie zalosny:) Niech mysli, ze jest najlepszy, ale zeby sie nie przeliczyl, bo juz nie ma dobrego wujka, Angela Di Marii:)
0
Przeciez " statystyki nie klamia"...
0
Propagande? Nic nie zmyslili, cala prawda...
0
Dokladnoe, statystyki nie klamia:)Tak wiec Leo WSZYSTKIE Zlote Pilki otrzymal zasluzenie i niech Ronaldo sie skupi, bo w tym roku to Leo ma lepsze statystyki( nie o wiele, ale jednak).
0
A czy przypadkiem Ronaldo nie mowil tego pare tygodni temu? Juz mi sie obila o uszy ta wypowiedz.
1
Super jest ta sektorowka Legii:)
0
Spokojnie, l teraz Messi znowu bedzie wielki i wroci na tron:)
0
O ile PSG nie postawi autobusu:)
0
To korzystnie:).
2
Messi na pewno nie byl gorszy od Robbena i mimo, ze mial bardzo slaby sezon to i tak miazdzy Robbena statystykami...
0
Haha:) a my z kim gramy przed El Clasico?:)
2
Wino to nie alkohol:)
0
Z ManU....
0
Szczegolnie z PSG sobie postrzela..
0
Zaczeli losowanie???:)
0
O co chodzi z " pedalowaniem"?:)
0
I co? I tak by wyszli z grupy, tyle ze Ronaldo juz by sobie nie nastrzelal ze slabszymi:)
13
"Jeśli chodzi o mnie, Luis Enrique prosił, żebym próbował strzelać z dystansu".
I to mi sie podoba. Wreszcie bedziemy rozbijac autobusy:)
0
Z pewnoscia odejdzie, tylko pytanie czy na wypozyczenie czy definitywnie.Jesli zostalby wypozyczony i gralby przyzwoicie to za rok z pewnoscia znalazloby sie pare chetnych klubow
0
Bale zarabia w Realu 12 mln( nawet nie wiem czy brutto czy netto) i tez niczego nie osiagnal... Takie sa stawki:)
0
Brutto?:)
0
5,5 mln to tak duzo?
0
Myslalem, ze Neymar zarabia 11mln netto, a nie brutto:)