0

I tak wcisna Borussie lub Bayern:)

1

Pewnie przed losowaniem powiedza, ze ze wzgledow bezpieczenstwa Legia nie moze trafic na Celtic:)

0

Rafinha tez jest pomocnikiem:)

4

Dokladnie, pod kazdym wzgledem....

0

A czy ktosntu podwaza ta nagrode dla Ronaldo( Messi powinien byc w trojcie, bo od Robbena na pewno gorszy nie byl)?Chodzi nam o jego zachowania i ta wypowiedz, bo po raz kolejny okazuje sie strasznie arogancki...

0

Pisz na temat i juz... Zasmiecasz strone, a rownie dobrze moglbys sobie sam poszukac... Bozia raczek nie dala, czy szukasz "jelenia"

1

Moze boli go, ze nigdy nie bedzie geniuszem takim, jakim jest Leo. Nie bez powdu Messi przez wielu uznawany jest za najlepszego pilkarza w historii. I nie chodzi tu o same statystyki, ale o jego magiczna gre, o te zagrania, dryblingi, roztrzygniecie meczu w pojedynke. To cos czego Ronaldo nigdy nie mial, nie ma i nie bedzie mial, mimo, ze jest jednym z najlepszych pilkarzy na swiecie. Ronaldo to przede wszystkim szybkosc i strzal, ale musi miec wolna przestrzen. Jeszcze nie widzialem, zeby Ronaldo na paru metrach minąl 3,4 lub nawet 5 przeciwnikow, tak jak robi to Messi. Geniusz jest tylko jeden:)

0

Jakby to powiedzialo " hala dziecko"??? Aaa.. Ma " bol dupy" :)
Tak na powaznie to Ronaldo staje sie zalosny:) Niech mysli, ze jest najlepszy, ale zeby sie nie przeliczyl, bo juz nie ma dobrego wujka, Angela Di Marii:)

0

Przeciez " statystyki nie klamia"...

0

Propagande? Nic nie zmyslili, cala prawda...

0

Dokladnoe, statystyki nie klamia:)Tak wiec Leo WSZYSTKIE Zlote Pilki otrzymal zasluzenie i niech Ronaldo sie skupi, bo w tym roku to Leo ma lepsze statystyki( nie o wiele, ale jednak).

0

A czy przypadkiem Ronaldo nie mowil tego pare tygodni temu? Juz mi sie obila o uszy ta wypowiedz.

1

Super jest ta sektorowka Legii:)

0

Spokojnie, l teraz Messi znowu bedzie wielki i wroci na tron:)

0

O ile PSG nie postawi autobusu:)

0

To korzystnie:).

2

Messi na pewno nie byl gorszy od Robbena i mimo, ze mial bardzo slaby sezon to i tak miazdzy Robbena statystykami...

0

Haha:) a my z kim gramy przed El Clasico?:)

2

Wino to nie alkohol:)

0

Z ManU....

0

Szczegolnie z PSG sobie postrzela..

0

Zaczeli losowanie???:)

0

O co chodzi z " pedalowaniem"?:)

0

I co? I tak by wyszli z grupy, tyle ze Ronaldo juz by sobie nie nastrzelal ze slabszymi:)

13

"Jeśli chodzi o mnie, Luis Enrique prosił, żebym próbował strzelać z dystansu".

I to mi sie podoba. Wreszcie bedziemy rozbijac autobusy:)

0

Z pewnoscia odejdzie, tylko pytanie czy na wypozyczenie czy definitywnie.Jesli zostalby wypozyczony i gralby przyzwoicie to za rok z pewnoscia znalazloby sie pare chetnych klubow

0

Bale zarabia w Realu 12 mln( nawet nie wiem czy brutto czy netto) i tez niczego nie osiagnal... Takie sa stawki:)

0

Brutto?:)

0

5,5 mln to tak duzo?

0

Myslalem, ze Neymar zarabia 11mln netto, a nie brutto:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?