2

Ehh.. Ronaldo nie dosc, ze nurek to jeszcze boiskowy cham.. Juz raz go zawiesili i powinni zrobic to jeszcze raz...

0

Jeszcze Ci nie przeszlo po wczorajszym meczu Realu???

0

Tez tak mysle, ale z Özilem mialo byc podobnie, a odszedl i nikt teraz o nim nie pamketa:) Tylko, ze Angel godnie go zastapil, a teraz? Jedyna nadzieja w Jamesie:)

0

Ancelotti mowil, ze Superpuchary licza sie do poprzedniego sezonu:)

0

Bo jak tu nie kibicowac Atleti?:) Szczegolnie, gdy grali z naszym "wrogiem":) Ja tam Atletico lubie i zawsze bede im kibicowac( oprocz pojedynkow z Barca):)

0

Moze i rozegral dobry mecz, bo mial kilka niecelnych strzalow, ale on nie jest motorem napedowym takim, jakim jest Di Maria i szczerze watpie czy kiedykolwiek bedzis.

0

Barca w tamtym roku, gdy wygrala Superpuchar dostala naroznik na okladce Marcy, wiec wiesz:)

0

Moze Angel nie chcial grac, bo juz jest jedna noga w MU?:)

0

Dobrze, ze juz teraz stracili szanse na to 6 dziwnie liczonych pucharow w sezonie... Ale idac ich tokiem myslenia to nadal maja szanse na 6 pucharow w roku, bo wystarczy, ze wygraja PK, LM i LL, a pozniej superpuchary:)

0

Pewnie nie miales wtedy internetu:)

0

Ale Was to boli:) Skonczcie plakac i idzcie spac:)

0

Blagam, idz spac dzieciaku..

23

I ten tradycyjny nalot " hala dzieci" po porazce Realu- bezcenne. Sa rzeczy, ktorych kupic nie mozna:)

0

Musisz tutaj wylewac swoja frustracje?

0

Inaczej sobie je liczyli...

2

Atleti zasluzylo na zwyciestwo i wygrali, wiec jest powod do radosci...

1

Swoja droga dziwnie sobie je liczyli... Barca rok temu zdobyla Superpuchar, ale mowili, ze liczy sie do poprzedniego sezonu...

0

Jedna noga w MU

0

Mina Pereza- bezcenne:)

0

Ja tak samo:).

1

Typowy " hala dzieciak"... Nic nie poradzisz. Frustracja, ale z jakich powodow?:)

5

18-19lat to nie dzieci... Pamietasz Messiego, gdy mial 19lat?:)

0

A w Niemczech jak sie dziela? Bo tam tez tylko Bayern i Borussia.

0

Iniesta, Rakitic, Rafinha, Sergi Roberto, Halilovic, Samper, Denis Suarez( za 2 lata).

1

Tyle, ze Borussia nie ma nic do gadania, jesli Reus rzeczywiscie ma taka klauzule. Wtedy wszystko zalezy od zawodnika.

0

No to Bayern ladnie zalatwia Borussie... Oslabiaja jedynego konkurenta w lidze. To powinno byc zakazane:)

15

Ksiazeczki juz masz?

4

Reus tez ma kontuzje:)

0

A ja bym chcial zobaczyc taki atak: Iniesta-Messi- Munir. Tak, wiem Munir to mlokos, ktory zagral tylko kilka dobrych spotkan w presezonie, ale w ataku odnajduje sie lepiej od Rafinhy, ktorego miejsce jest w pomocy, a nie na falszywej dziewiatce. Munir potrafi strzelac bramki, a to jest najwazniejsze.

0

Przydac by nam sie przydal, bo moglby grac i w pomocy i na skrzydle, a to genial y zawodnik, ale jego transfer jest nierealny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?