1

Za Hummelsa mieli dac 25 mln euro, a jak sie skonczylo kazdy wie')

1

Szczerze watpie, ze to bylo ustawione. ;D

1

Dlaczego maja nie pisac o Super Meczu- starciu dwoch europejskich klubow w Polsce na Stadionie Narodowym??? Bo jak napisza o tym wydarzeniu to maja kompleksy??? Jakby gral MU, City czy Juventus to bys siedzial cicho albo sam bys wlaczyl sie do dyskusji...

9

Smiali sie z Barcy to maja swoj Super Mecz:)

0

I kto to pisze...

1

A nie wczoraj zdementowali te plotki??:)

0

Skladow tez nie ma co porownywac, bo u nas wiekszosd rezerwowych, a w Realu podstawowym skladem do 70 minuty grali:)

1

To samo sobie pomyslalem:)

0

Akurat nasze koszulki nad moga byc przykladem, bo obecnie chyba kazdy klub ma sponsorow, ale Barca w przeciwienstwie do innych nadal ma logo UNICEFu...

7

Co wy macie do Pedro.. Statystyki mial wspaniale i nikt mi nie wmowi, ze bylo inaczej( Alexis mial nie wiele lepsze). Pedro to SOLIDNY zmiennik... Cale szczescie w klubie pracuja wieksi specjisci...

1

Dokladnie... Zbanowane konta nie powinny miec prawa do oceniania lub ich glosy nie powinny sie liczyc do sredniej. Mam nadzieje, ze redakcja o tym pomyslala:)

0

Skoro Barca go chce, to Barca bedzie go miala. Jesli kupia go za 6 mln to moga zaryzyklwac i wyprobowac Brazylijczyka. Mam nadzieje, ze nie przeplaca. Swoja droga, skoro maja juz na oku taniego prawego obronce, to pewnie zarzad planuje jakas opcje w ataku. Moze chodzi o Reusa?:)

0

Mysle, ze zainteresowanie byloby ogromne, jednak dla mnie nie jest to konieczne:)

3

Maja problem z dublowaniem komentarzy, a co?:)

0

A czy bedzie mozna sprawdzic kto jak glosowal?:)

0

A moze i w Europie:)

0

Teraz jedynie czego mi brakuje w tej stronie to moderatorow dbajacych o porzadek w komentarzach. W prawdzie jest mozliwlsc zglaszania, ale gorzej ze spamem i niektorymi prowokacjami. :)

2

I wlasnie dlatego to najlepsza strona sportowa w Polsce. Podczas, gdy na rm.pl nie maja dobrze zrobionej wersji dodawania komentarzy, my mamy ocenianie pilkarzy;)

0

Mozna liczyc na kolejny transfer do konca sierpnia.

4

" hala dzieci" w akcji, a to glosowanie pokazuje jak wielu ich jest:)

0

Rakitic i Iniesta na lawce???

0

Jakby mial konkurencje to wygladaloby to troche inaczej;) Montoya to wieczny rezerwowy, wiec wyniki sa jakie sa;)

4

Ja u Ciebie tez cos wyczuwam...

0

Moze i media o nim zapominaja, ale podczas presezonu Bartra doatal wiecej minut pd Pique i zagral najwiecej z naszych obroncow:) Lucho mu ufa:)

0

Dzieki:)

0

Jesli zostanie to pewnie nadal bedzie podstawowym zawodnikiem.:)

0

Ty za to pod kazdym newsem "hejtujesz" hejterow Alvesa i przedstawiasz Alvesa jako najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu:) Kto jest bardziej szalony?:)

3

Jesli i Cuadrado i Reus mieliby pelnic tylko funkcje ofensywne to zdecydowanie wolalbym Reusa, ale wydaje mi sie, ze skoro Lucho woli Cuadrado to widzi w nim prawego obronce:)

0

Rozumiem, ze Neymar na lawce kosztem Reusa??

1

Mnie tez to irytuje.. Co odswiezenie strony to reklama Durexa.. Da sie cos zrobic z tym na smartphonie?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?