LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za Hummelsa mieli dac 25 mln euro, a jak sie skonczylo kazdy wie')
1
Szczerze watpie, ze to bylo ustawione. ;D
1
Dlaczego maja nie pisac o Super Meczu- starciu dwoch europejskich klubow w Polsce na Stadionie Narodowym??? Bo jak napisza o tym wydarzeniu to maja kompleksy??? Jakby gral MU, City czy Juventus to bys siedzial cicho albo sam bys wlaczyl sie do dyskusji...
9
Smiali sie z Barcy to maja swoj Super Mecz:)
0
I kto to pisze...
1
A nie wczoraj zdementowali te plotki??:)
0
Skladow tez nie ma co porownywac, bo u nas wiekszosd rezerwowych, a w Realu podstawowym skladem do 70 minuty grali:)
1
To samo sobie pomyslalem:)
0
Akurat nasze koszulki nad moga byc przykladem, bo obecnie chyba kazdy klub ma sponsorow, ale Barca w przeciwienstwie do innych nadal ma logo UNICEFu...
7
Co wy macie do Pedro.. Statystyki mial wspaniale i nikt mi nie wmowi, ze bylo inaczej( Alexis mial nie wiele lepsze). Pedro to SOLIDNY zmiennik... Cale szczescie w klubie pracuja wieksi specjisci...
1
Dokladnie... Zbanowane konta nie powinny miec prawa do oceniania lub ich glosy nie powinny sie liczyc do sredniej. Mam nadzieje, ze redakcja o tym pomyslala:)
0
Skoro Barca go chce, to Barca bedzie go miala. Jesli kupia go za 6 mln to moga zaryzyklwac i wyprobowac Brazylijczyka. Mam nadzieje, ze nie przeplaca. Swoja droga, skoro maja juz na oku taniego prawego obronce, to pewnie zarzad planuje jakas opcje w ataku. Moze chodzi o Reusa?:)
0
Mysle, ze zainteresowanie byloby ogromne, jednak dla mnie nie jest to konieczne:)
3
Maja problem z dublowaniem komentarzy, a co?:)
0
A czy bedzie mozna sprawdzic kto jak glosowal?:)
0
A moze i w Europie:)
0
Teraz jedynie czego mi brakuje w tej stronie to moderatorow dbajacych o porzadek w komentarzach. W prawdzie jest mozliwlsc zglaszania, ale gorzej ze spamem i niektorymi prowokacjami. :)
2
I wlasnie dlatego to najlepsza strona sportowa w Polsce. Podczas, gdy na rm.pl nie maja dobrze zrobionej wersji dodawania komentarzy, my mamy ocenianie pilkarzy;)
0
Mozna liczyc na kolejny transfer do konca sierpnia.
4
" hala dzieci" w akcji, a to glosowanie pokazuje jak wielu ich jest:)
0
Rakitic i Iniesta na lawce???
0
Jakby mial konkurencje to wygladaloby to troche inaczej;) Montoya to wieczny rezerwowy, wiec wyniki sa jakie sa;)
4
Ja u Ciebie tez cos wyczuwam...
0
Moze i media o nim zapominaja, ale podczas presezonu Bartra doatal wiecej minut pd Pique i zagral najwiecej z naszych obroncow:) Lucho mu ufa:)
0
Dzieki:)
0
Jesli zostanie to pewnie nadal bedzie podstawowym zawodnikiem.:)
0
Ty za to pod kazdym newsem "hejtujesz" hejterow Alvesa i przedstawiasz Alvesa jako najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu:) Kto jest bardziej szalony?:)
3
Jesli i Cuadrado i Reus mieliby pelnic tylko funkcje ofensywne to zdecydowanie wolalbym Reusa, ale wydaje mi sie, ze skoro Lucho woli Cuadrado to widzi w nim prawego obronce:)
0
Rozumiem, ze Neymar na lawce kosztem Reusa??
1
Mnie tez to irytuje.. Co odswiezenie strony to reklama Durexa.. Da sie cos zrobic z tym na smartphonie?:)