0

Zgadzam sie:)

0

A wp.pl?? Co z nimi? Blagam, powiedz!

1

Dajmy Bojana i po sprawie...

2

Mamy 4 rownych stoperow i wiecej nie potrzebujemy... W razie kataklizmu( kontuzja 2 z nich) zawsze na srodku obrony moze zagrac Javier lub ktos z Barcy B.

0

Rafinha to srodkowy napastnik? Na pewno?

0

Przede wszystkim Bartra za Pique( chyba, ze Gerard wezmie sie do roboty)

1

Moze by sie takie ustawienie sprawdzilo na przecietniakow z La Liga, ale na Real koniecznie trzeba zabezpieczyc skrzydla i wtedy boczni obroncy musieliby uwazac. Mam nadzieje, ze w waznych meczach to Masche bedzie gral jako defensywny pomocnik, bo dla mnie Javier na boisku to polowa sukcesu w defensywie. Busi mlze byc dobry do klepania w meczu z Elche czy Eibarem, ale w waznych meczach stawialbym na Javiera:)

0

Javier za Busquetsa, Leo na "10" i Neymar z Suarezem z przodu:)

0

Fota jak i cytat tygodnia zmieniana sie tak jakos co miesiac:) Proponuje zmienic nazwe na " cytat miesiaca" i " zdjecie miesiaca", bo troche smiesznie to wyglada:)

0

Jakiego Reusa??? Wy na prawde jestescie dziwni... Od rana krazy plotka, ze Reus przechodzi do Atletico( wladze Atletico juz ja zdementowaly), a teraz Reus w Barcelonie???

0

On tam w ogole nie przechodzi... Wladze Atletico zaprzeczyly wszelkim pogloskom:)

5

To wygrali czy przegrali?:)

0

To powinni skierowac go do specjalisty, bo skoro dziala pod wplywem emocji i nie moze nad tym panowac, to raczej zadna kara go nie powstrzyma..

0

No tak... Znany jestes z tego...

0

Teraz juz nic sie nie zmieni, ale i tak nie jest zle, bo chociaz trenowac moze:) Za 2 miesiace wroci glodny gry i pokaze na co go stac.

0

Barca NIC by nie wziela, bo NIE MA ofert ...

0

W chwili obecnej nie jest nam potrzebny, a na lawce zawodnik tej klasy na pewno nie bedzie siedzial...

0

Jesli bedzie sie staral to moze nam sie jeszcze przydac:)

1

Oficjalnie by bylo gdyby taka informacja pojawila sie na stronie Barcy, a nie jakiegos szmatlawca...

1

Dobrze, ze mamy dwoch swietnych bramkarzy, bo wlasnie w takich sytuacjach mamy na kogo liczyc. ;D

2

A moze jutro sie wybierze i wroci w poniedzialek?

0

Skad wiesz?

2

No tak:) Chodzilo mi o nowe nabytki:)

1

To nawet ja potrafie to przetlumaczyc, a z angielskiego.najlepszy nie jestem:) Ale fakt, wiele osob nawet podstaw nie zna:)

0

Dlaczego? Bo wypozyczyl Deulofeu?

0

Pewnie dolaczy Munir.Lucho dawal mu okazje do gry i widocznie poklada w nim nadzieje.

1

Jesli Dani znandzie w sobie motywacje do jeszcze wiekszej pracy i jesli bedzie sluchal trenera to moze znow byc jednym z najlepszych. W poprzednim sezonie pokazal, ze jesli jest bardzo zmotywowany to do rze wykonuje swoja prace.

1

I oby napastnicy La Liga odbijali sie od Mathieu i Vetmaelena:)

1

Na 3 minuty filmiku to sie popcornu nie oplaca robic:)

0

A ja mysle, ze zagra. Moze nie 90 minut, ale z pewnoscia zadebiutuje w El Clasico:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?