LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam sie:)
0
A wp.pl?? Co z nimi? Blagam, powiedz!
1
Dajmy Bojana i po sprawie...
2
Mamy 4 rownych stoperow i wiecej nie potrzebujemy... W razie kataklizmu( kontuzja 2 z nich) zawsze na srodku obrony moze zagrac Javier lub ktos z Barcy B.
0
Rafinha to srodkowy napastnik? Na pewno?
0
Przede wszystkim Bartra za Pique( chyba, ze Gerard wezmie sie do roboty)
1
Moze by sie takie ustawienie sprawdzilo na przecietniakow z La Liga, ale na Real koniecznie trzeba zabezpieczyc skrzydla i wtedy boczni obroncy musieliby uwazac. Mam nadzieje, ze w waznych meczach to Masche bedzie gral jako defensywny pomocnik, bo dla mnie Javier na boisku to polowa sukcesu w defensywie. Busi mlze byc dobry do klepania w meczu z Elche czy Eibarem, ale w waznych meczach stawialbym na Javiera:)
0
Javier za Busquetsa, Leo na "10" i Neymar z Suarezem z przodu:)
0
Fota jak i cytat tygodnia zmieniana sie tak jakos co miesiac:) Proponuje zmienic nazwe na " cytat miesiaca" i " zdjecie miesiaca", bo troche smiesznie to wyglada:)
0
Jakiego Reusa??? Wy na prawde jestescie dziwni... Od rana krazy plotka, ze Reus przechodzi do Atletico( wladze Atletico juz ja zdementowaly), a teraz Reus w Barcelonie???
0
On tam w ogole nie przechodzi... Wladze Atletico zaprzeczyly wszelkim pogloskom:)
5
To wygrali czy przegrali?:)
0
To powinni skierowac go do specjalisty, bo skoro dziala pod wplywem emocji i nie moze nad tym panowac, to raczej zadna kara go nie powstrzyma..
0
No tak... Znany jestes z tego...
0
Teraz juz nic sie nie zmieni, ale i tak nie jest zle, bo chociaz trenowac moze:) Za 2 miesiace wroci glodny gry i pokaze na co go stac.
0
Barca NIC by nie wziela, bo NIE MA ofert ...
0
W chwili obecnej nie jest nam potrzebny, a na lawce zawodnik tej klasy na pewno nie bedzie siedzial...
0
Jesli bedzie sie staral to moze nam sie jeszcze przydac:)
1
Oficjalnie by bylo gdyby taka informacja pojawila sie na stronie Barcy, a nie jakiegos szmatlawca...
1
Dobrze, ze mamy dwoch swietnych bramkarzy, bo wlasnie w takich sytuacjach mamy na kogo liczyc. ;D
2
A moze jutro sie wybierze i wroci w poniedzialek?
0
Skad wiesz?
2
No tak:) Chodzilo mi o nowe nabytki:)
1
To nawet ja potrafie to przetlumaczyc, a z angielskiego.najlepszy nie jestem:) Ale fakt, wiele osob nawet podstaw nie zna:)
0
Dlaczego? Bo wypozyczyl Deulofeu?
0
Pewnie dolaczy Munir.Lucho dawal mu okazje do gry i widocznie poklada w nim nadzieje.
1
Jesli Dani znandzie w sobie motywacje do jeszcze wiekszej pracy i jesli bedzie sluchal trenera to moze znow byc jednym z najlepszych. W poprzednim sezonie pokazal, ze jesli jest bardzo zmotywowany to do rze wykonuje swoja prace.
1
I oby napastnicy La Liga odbijali sie od Mathieu i Vetmaelena:)
1
Na 3 minuty filmiku to sie popcornu nie oplaca robic:)
0
A ja mysle, ze zagra. Moze nie 90 minut, ale z pewnoscia zadebiutuje w El Clasico:)