0

Ktora minuta?:).

0

O 16.00.

0

Czyli taki troche rezerowy sklad Barcy B:)

3

Busi moze rzeczywiscie w rozgrywaniu jest troche lepszy, ale Masche to chyba najwiekszy "wyjadacz" w odbieraniu pilki. Nie moglem uwierzyc w to co on wyprawial na mundialu. Mysle, ze wlasnie takiego zawodnika potrzeba nam na ciezkie mecze chociazby z Realem. Na miejscu Lucho mialbym spory bol glowy na kogo postawic w meczu z Realem, chociaz Lucho raczej ma juz swojego faworyta:) A moze gra dwowa defensywnymi pomocnikami w meczu z Realem bylaby dobrym rozwiazaniem?:)

0

Vermaelen tez zagra??? To juz dostal pozwolenie na gre?

1

To i tak Barca lepsza, bo w 4 meczach nie stracila bramki i strzelila 11. Nastrzelanie bramek Elche nie jest jakims wyczynem, podobnie jak czyste konto z nimi, chociaz coniektorym wielkim druzyna to sie nie udaje:)

0

Poczatek sezonu Busi ma swietny, ale zobaczymy co bedzie dalej, w meczach z mocniejszymi rywalami. Cos mi sie wydaje, ze Lucho potrafi wydobyc z Sergio to co najlepsze:) Dobrze, ze mamy dwoch swietnych defensywnych pomocnikow.

0

Tez tak uwazam:)

1

Sam redaktor(?) na rm.pl prowadzacy relacje byl pewien, ze zaden karny dla Realu sie nie nalezal... W ogole widziales te sytuacje? Bo byla to czysta komedia ze strony Marcelo i Ronaldo.

7

A ile asyst ma Messi, a ile Ronaldo? Do tego przed Leo ma zalegla kolejke. Zebys czasami jutro nie plakal:)

0

Wreszcie wpadles, bye:)

0

1

Chociaz sluszny karny:)

0

To ile ma Leo OFICJALNYCH asyst w La Liga w tym sezonie? Wie ktos? Bo spotykam sie z roznymi danymi, od 4 do 6 asyst. Z gory dzieki.

3

Gdyby Suarez mogl grac w lidze w Barcie B to moglby rowniez grac w pierwszej druzynie w La Liga specjalisto...

0

Czyzby kolejny sezon rekordow?:) Nie mam nic przeciwko;D

0

Tyle, ze z Realem moze byc roznie. Autobusem raczej z nami nie zagraja, ale pewnie zagraja z wielka dyscyplina w defensywie i postaraja sie wykorzystac kazda kontre i tego sie boje najbardziej. Alves czy Busi miewaja proste straty na wlasnej polowie, a Real potrafi wykorzystywac takie prezenty.

0

Tylko, ze zobaczymy jak bedzie wygladac jego gra w defensywie w meczach z trudniejszymi przeciwnikami, gdy trzeba bedzie grac twardo i zdecydowanie, bo w poprzednim sezonie nie wygladalo to najlepiej. Mam nadzieje, ze Busi pod okiem Lucho odbuduje swoja forme z najlepszych lat i bedzie najlepszym defensywnym pomocnikiem na swiecie.

0

I juz niedlugo Leo zlamie kolejny rekord. Najlepszy pilkarz w historii. Jesli utrzyma swoja passe to juz w tym tygodniu bedzie rekordzista ligi i wtedy redakcja umiesci artykul o tym wyczynie:)

0

Kalendarz na poczatku mamy dosc spokojny. Real czy Atletico, moim zdaniem maja trudniejszy poczatek. No ale wiadomo, ze z kazdym trzeba zagrac i to tylko kwestia czasu. My rowniez jeszcze stracimy punkty, bo przyjda trudne mecze.

0

Eee tam... 1 bramke do 9. kolejki moga miec stracona, wybacze im to jesli zdobeda komplet punktow:) Byle nie stracili bramki w 9. kolejce.

0

Ale jakie statystyki? Liczba punktow Barcy i naszych rywali?:)

0

Tydzien temu jeszcze byl placz, a dzisiaj juz chca rozjechac Barcelone:) To sie jeszcze okaze:D

0

W sumie to przeciwnikow mamy raczej z dolnej polki( no moze poza Malaga) i komplet punktow przed El Clasico jest bardzo realny, chociaz poprzedni sezon pokazal, ze z kazdym musimy grac na 100%. Na dodatek jeszcze Real moze stracic punkty, chociaz pewnie sa maksymalnie zmotywowani do odrobienia straty do Barcelony, ale kto wie. Atletico moim zdaniem do 9. kolejki straci punkty i to mozliwe, ze nie jednokrotnie. Nie chce ich skreslac na poczatku sezonu, ale jesli Barca i Real utrzymaja swoj poziom przez caly sezon, to Atletico raczej nie obroni mistrzostwa:)

0

A jakie konkretnie statystyki? Strzelone bramki, asysty, minuty na boisku, kartki? Jesli tak to moge Ci polecic strone ligabbva.pl. Na prawde fajna strona o lidze hiszpanskiej.

1

Przeciez to kazdy obiektywny kibic wie... Jedynie kibice z Madrytu sa innego zdania, ale niech sobie wmawiaja, ze Ronaldo dorownuje lub nawet przewyzsza geniuszem Messiego, jakos malo kogo obchodzi ich opinia:)

1

Tak jak zawsze...

0

To Messi ma 4 czy 5 asyst, bo roznie podaja?:)

0

Pedro strzelil gola i 5.5 a Xavi i Roberto po 6??? Ciekawe...

0

A Bartra nie jest lewonozny czasami???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?