LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktora minuta?:).
0
O 16.00.
0
Czyli taki troche rezerowy sklad Barcy B:)
3
Busi moze rzeczywiscie w rozgrywaniu jest troche lepszy, ale Masche to chyba najwiekszy "wyjadacz" w odbieraniu pilki. Nie moglem uwierzyc w to co on wyprawial na mundialu. Mysle, ze wlasnie takiego zawodnika potrzeba nam na ciezkie mecze chociazby z Realem. Na miejscu Lucho mialbym spory bol glowy na kogo postawic w meczu z Realem, chociaz Lucho raczej ma juz swojego faworyta:) A moze gra dwowa defensywnymi pomocnikami w meczu z Realem bylaby dobrym rozwiazaniem?:)
0
Vermaelen tez zagra??? To juz dostal pozwolenie na gre?
1
To i tak Barca lepsza, bo w 4 meczach nie stracila bramki i strzelila 11. Nastrzelanie bramek Elche nie jest jakims wyczynem, podobnie jak czyste konto z nimi, chociaz coniektorym wielkim druzyna to sie nie udaje:)
0
Poczatek sezonu Busi ma swietny, ale zobaczymy co bedzie dalej, w meczach z mocniejszymi rywalami. Cos mi sie wydaje, ze Lucho potrafi wydobyc z Sergio to co najlepsze:) Dobrze, ze mamy dwoch swietnych defensywnych pomocnikow.
0
Tez tak uwazam:)
1
Sam redaktor(?) na rm.pl prowadzacy relacje byl pewien, ze zaden karny dla Realu sie nie nalezal... W ogole widziales te sytuacje? Bo byla to czysta komedia ze strony Marcelo i Ronaldo.
7
A ile asyst ma Messi, a ile Ronaldo? Do tego przed Leo ma zalegla kolejke. Zebys czasami jutro nie plakal:)
0
Wreszcie wpadles, bye:)
0
1
Chociaz sluszny karny:)
0
To ile ma Leo OFICJALNYCH asyst w La Liga w tym sezonie? Wie ktos? Bo spotykam sie z roznymi danymi, od 4 do 6 asyst. Z gory dzieki.
3
Gdyby Suarez mogl grac w lidze w Barcie B to moglby rowniez grac w pierwszej druzynie w La Liga specjalisto...
0
Czyzby kolejny sezon rekordow?:) Nie mam nic przeciwko;D
0
Tyle, ze z Realem moze byc roznie. Autobusem raczej z nami nie zagraja, ale pewnie zagraja z wielka dyscyplina w defensywie i postaraja sie wykorzystac kazda kontre i tego sie boje najbardziej. Alves czy Busi miewaja proste straty na wlasnej polowie, a Real potrafi wykorzystywac takie prezenty.
0
Tylko, ze zobaczymy jak bedzie wygladac jego gra w defensywie w meczach z trudniejszymi przeciwnikami, gdy trzeba bedzie grac twardo i zdecydowanie, bo w poprzednim sezonie nie wygladalo to najlepiej. Mam nadzieje, ze Busi pod okiem Lucho odbuduje swoja forme z najlepszych lat i bedzie najlepszym defensywnym pomocnikiem na swiecie.
0
I juz niedlugo Leo zlamie kolejny rekord. Najlepszy pilkarz w historii. Jesli utrzyma swoja passe to juz w tym tygodniu bedzie rekordzista ligi i wtedy redakcja umiesci artykul o tym wyczynie:)
0
Kalendarz na poczatku mamy dosc spokojny. Real czy Atletico, moim zdaniem maja trudniejszy poczatek. No ale wiadomo, ze z kazdym trzeba zagrac i to tylko kwestia czasu. My rowniez jeszcze stracimy punkty, bo przyjda trudne mecze.
0
Eee tam... 1 bramke do 9. kolejki moga miec stracona, wybacze im to jesli zdobeda komplet punktow:) Byle nie stracili bramki w 9. kolejce.
0
Ale jakie statystyki? Liczba punktow Barcy i naszych rywali?:)
0
Tydzien temu jeszcze byl placz, a dzisiaj juz chca rozjechac Barcelone:) To sie jeszcze okaze:D
0
W sumie to przeciwnikow mamy raczej z dolnej polki( no moze poza Malaga) i komplet punktow przed El Clasico jest bardzo realny, chociaz poprzedni sezon pokazal, ze z kazdym musimy grac na 100%. Na dodatek jeszcze Real moze stracic punkty, chociaz pewnie sa maksymalnie zmotywowani do odrobienia straty do Barcelony, ale kto wie. Atletico moim zdaniem do 9. kolejki straci punkty i to mozliwe, ze nie jednokrotnie. Nie chce ich skreslac na poczatku sezonu, ale jesli Barca i Real utrzymaja swoj poziom przez caly sezon, to Atletico raczej nie obroni mistrzostwa:)
0
A jakie konkretnie statystyki? Strzelone bramki, asysty, minuty na boisku, kartki? Jesli tak to moge Ci polecic strone ligabbva.pl. Na prawde fajna strona o lidze hiszpanskiej.
1
Przeciez to kazdy obiektywny kibic wie... Jedynie kibice z Madrytu sa innego zdania, ale niech sobie wmawiaja, ze Ronaldo dorownuje lub nawet przewyzsza geniuszem Messiego, jakos malo kogo obchodzi ich opinia:)
1
Tak jak zawsze...
0
To Messi ma 4 czy 5 asyst, bo roznie podaja?:)
0
Pedro strzelil gola i 5.5 a Xavi i Roberto po 6??? Ciekawe...
0
A Bartra nie jest lewonozny czasami???