LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co wielcy eksperci znowu odwalili?:)
8
Nie przesadzaj.. To tylko 5 porazka w 6 meczu w trzeciej lidze i ostatnie miejsce w tabeli:) Ciekawe czy nasza Barca B wygra dzisiaj i czy powalczy w tym sezonie o 3 miejsce w drugiej lidze. Jak myslicie?:)
1
Co tam superpuchar, jestesmy mistrzem hiszpanii i to sie liczy:)
8
Super zarcik, tyle ze spozniles sie 2-3 tygodnie:)
2
Rakitic to strzal w dziesiatke... Za 18mln mamy gracza kompletnego. Xavi i Iniesta to juz nie sa ci sami magiczni zawodnicy co kiedys, chociaz miewaja przeblyski geniuszu, ale coraz rzadziej. Chyba o nasza linie pomocy nie musimy sie martwic, bo mamy Rafinhe i Halilovicia, ktorzy w przyszlosci beda grac w pierwszym skladzie.
0
Takie okladki maja byc po kazdym meczu Barcy:) Najbardziej mnie cieszy,ze Messiemu gra sprawia radosc. Cieszy sie zarowno z asyst jak i z bramek, a to na pewno wplynie na gre druzyny. Juz teraz z Neymarem sa w stanie rozmontowac kazda obrone, a z Suarezem goleady beda codziennoscia:)
P.S. Jak myslicie, kto jest najlepszym nurkiem La Liga- Cristiano czy Marcelo? Bo mi sis wydaje, ze Marcelo robi to troche efektowniej, chociaz zdecydowanie rzadziej niz Ronaldo u ktorego jest to codziennoscia:) Na prawde smiac mi sie chce jak widze chlopa wazacego ponad 80kg machajacego lapkami i wywracajacego sie na wietrze... Miedzy innymi dlatego Leo jest dwie klasy wyzej od Cristiano...
0
Przeciez Ronaldo strzelil gola na pusta bramke i to by bylo tyle... Jesli Leo dostal 4 gwiazdki to Cristano zasluguje na conajwyzej 2,5gwiazdki....
0
Ile nasi zawodnicy pobili juz rekordow i ile juz niedlugo pobija to sie w glowie nie miesci... Mamy szczescie, ze moglismy i nadal mozemy ogladac takich zawodnikow w naszych czasach. Juz niedlugo nasi wychowankowie pobija wiekszosc mozliwych rekordow.
0
Czytanie ze zrozumieniem sie klania...
0
Z tego co mi wiadomo, to Kroos pchal sie wszedzie gdzie dawali minimum 6 mln, a ze Barca nie byla zainteresowana jego uslugamu to poszedl do Realu... W koncu co mu za roznica, jest 6mln? Jest...
0
Hmmm???
0
Ja tam od poczatku cieszylem sie z transferu Rakiticia i tak jak 95% kibicow wole Ivana niz Kroosa, ktory nie ma pojecia o grze defensywnej, co pokazuje w Realu, a i w ofensywie nie blyszczy. Nie bez powodu Barca odrzucila Kroosa i wybrala Rakiticia. Lucho wiedzial co robi:)
2
Ale na rm.pl grupka dzieciakow ma." bol dupy"... Mimo, ze tak na prawde sami wiedza, ze Messi zostawia w tyle ich wielka gwiazde to i tak z zawisci przekrzykuja sie co do wielkosci Cristiano:) Mieliscie racje, nawet miazdzace statystyki Leo ich nie przekonaja:)
0
King. :)
0
Chyba trudniej poslac pilke do kolegi na 20 metrow omijajac obroncow niz strzelic karnego czy na pusta bramke:) Asyst raczej latwych nie ma a bramki wiadomo jak sie strzela- polowa na pusta lub karnych:)
Mi tez obecna rola Messiego odpowiada, bo i Leo duzo strzela i asystuje i z pewnoscia jest to dobre dla druzyny. A pomyslcie co bedzie sie dzialo w ataku, gdy wroci Suarez? Wtedy Leo bedzie mial dwie mozliwosci rozegrania- do Neya lub Luisa, bo w chwili obecnej nawey jesli Leo wystawi swietna pilke, to i tak Pedro czy Munir nie potrafia tego wykorzystac... Juz za 3 kolejki zobaczymy wielkie trio i nasz atak bedzie kompletny. Mam tylko nadzieje, ze Iniesta znajdzie forme, bo obecnie gra dosc slabo.
0
Niedlugo bedziesz mogl mu powiedziec, ze sie mylil:)
0
Messi ma 6 asyst, Ronaldo 0... Chyba nie musze pisac o czym to swiadczy?:)
1
Jedna jaskolka wiosny nie czyni:)
0
Ale trzeba przyznac, ze nie mial wiele interwencji w tym sezonie:) Oby tak bylo do samego konca:)
3
Ciebie!
DonAndres*8 out!! Iks de
2
Ale poczatek spotkania mial tragiczny niestety&)
0
Cristiano Ronaldo
Symulant ✓
A tak na powaznie to Messi zagral kapitalnie i mam nadzieje, ze w kazdym meczu bedzie chcial pokazac pelnie swoich umiejetnosci. Mam nadzieje, ze zdobedzie ZP, chociaz do tego jeszcze dluga droga:)
9
Trzeba pochwalic druzyne za mobilizacje i ataki od poczatku do konca. Tak powinno byc w kazdym meczu, a nie raz na jakis czas....
0
Niestety, ale Iniesta w tym sezonie prezentuje sie fatalnie:/
0
2 gole, 2 asysty, i mnostwo kluczowych zagran. I kto jest zawodnikiem meczu?:) Ronaldo dzisiaj strzelil tylko 1 gola i to na pusta bramke, ale cienias( idac tokiem rozumowania "hala dzieci"):)
0
Aha, czyli gra na utrzymanie wyniku...
0
Jeremy gra swietnie w tym meczu i to trzeba mu przyznac....
0
Gdzie jest Sandro??? To ewidentnie nie jest mecz Munira...
0
5.
2
Ale szkoda tego czlapania na boisku, bo mogly przez ten czas strzelic gola lub zanotowac asyste czy dwie:)