0

Na trybunach pewnie bedzie pare dzieciakow, ale jak mozna bawic sie na takim meczu?:) A tak na powaznie to mam nadzieje, ze Bartra jednak zagra z Realem. Zobaczymy jutro, bo jesli nie zagra w jutrzejszym meczu, to wystep w El Clasico jest raczej przekreslony.

0

Tak, tak... Bartra jeszcze goni Bale'a, a Ramos Robbena...

0

Juz to pisalem... Wystarczy, ze ustawi sie w prawym rogu bramki, bo na 99,99% Ronaldo strzeli wlasnie tam:)

0

Nie ciesz sie zaszybko, bo moze sie okazac, ze Lucho poprostu oszczedza Busiego na GD( i tak chyba niestety jest)

0

Piszesz o zaletach Busiego, ale nikt ich nie widzial od dobrych 2 lat... Wybacz, ale jak sie spojrzy na gre Javiera i na gre Busiego to jest ogromna przepasc. Javier zawsze walczy do konca i chyba jest prawdziwym kapitanem na boisku. Busquets truchta sobie po boisku i mam wrazenie, ze jest mu obojetne czy przechwyci pilke czy nie, przeciez jest jeszcze linia obrony i bramkarz... Blagam, nie pisz mi tez, ze Busquets jest lepszy w rozgrywaniu pilki, bo to mit... Javier "zjada" Busquetsa, a Lucho niestety tego nie widzi...

0

Szczerze? Mam takie wrazenie, ze karnego strzelanego przez Ronaldo nawet ja bym obronil. Jak? To proste... Chwile przed oddaniem strzalu pobieglbym w kierunku prawego(dla bramkarza) slupka:) Jakies 98% karnych w swojej karierze Ronaldo strzela w ten sam sposob, w ten sam rog i smiac mi sie chce z bramkarzy, ktorzy w meczach z Realem rzucaja sie w druga strone. Mimo ze Ronaldo karne strzela dosc mocno i precyzyjnie to uwazam, ze dla profesjonalnego bramkarza powinien to byc "pikus":) Ronaldo nie kontroluje ruchu bramkarza, tylko wybiera od lat ten sam slupek, wiec w czym problem?:)

0

Chodzi Ci o Javiera Mascherano???

0

Na poczatku sezonu myslalem, ze Pedro potrzebuje troche czasu i ze po paru tygodniach znajdzie swoja forme, jednak teraz wiem, ze z nim jest o wiele gorzej niz myslalem. Pedro nie wnosi zupelnie nic do ataku, nie stwarza absolutnie zagrozenia i przykro mi to pisac, ale grajac z Pedro gramy w "10", i mozemy liczyc tylko na nasz duet. Szkoda mi tylko Sandro, bo ten chlopak, mimo ze gral "ogony" ma juz 2 bramki i doslownie w 20 minut potrafi zrobic wiecej niz Pedro w paru spotkaniach, a jednak to zupelnie zagubiony Kanaryjczyk byl pierwszym wyborem Enrique. Szkoda, bo teraz gdy wraca Suarez, ani Sandro, ani Munir raczej nie dostana wielu minut w sezonie. Sandro pewnie wroci do Barcy B, a Munir kto wie? Jednak pewnie nadal Pedro bedzie czesciej pojawial sie na boisku niz nasi mlodzi zawodnicy.

0

Co do wrzutek Alvesa to zdania sa rozne. Jednak moim zdaniem niepotrzebnie probuje zagrywac na glowe naszym napastnikom, bo ani Neymar, ani Messi nie maja odpowiednich warunkow fizycznych, wiec gole po takich zagraniach padaja dosc rzadko. Do tego jego wrzutki czesto bywaja niedokladne, niektore wrecz tragiczne. Chyba lepszym rozwiazaniem bylyby dosrodkowania po ziemi, bo z nich Leo i Neymar sa w stanie cos zrobic. Owszem, w tak "zageszczonym" polu karnym ciezko bedzie dojsc do takiej pilki, bo wiekszosc takich pilek wybija pewnie obroncy, ale to chyba lepsze rozwiazanie od niedokladnych, gornych dosrodkowan, bo nasi napastnicy w walce powietrznej z roslymi stoperami raczej nie maja szans. Zobaczymy, moze sytuacja zmieni sie po powrocie Suareza, bo wtedy bedziemy mieli 3 napastnikow na boisku, a nie 2 jak do tej pory( Pedro absolutnie nic nie wnosil do ataku).

1

To, ze na Barce "autobusy" sie najlepiej sprawdzaja wiadomo od 3-4 lat, wiec Ameryki nie odkryles. Obecnie malo ktora druzyna gra z Barca otwarta pilke, bo to im sie po prostu nie oplaca:)

5

W pierwszej polowie rownkez bylo widac roznice pomiedzy Leo a Ronaldo, bo Messi w przeciwienstwie do Portugalczyka wolal utrzymac sie w polu karnym na nogach, niz turlac sie w kompromitujacy sposob byle tylko arbiter sie nabral:)

0

Niestety nie tylko wypowiadaja sie tutaj kibice Barcelony;/

0

Moze zacznij sie cieszyc, a nie wieszczysz upadek Messiego i Barcy? A no tak... Kibic Realu.

1

-10/10, gratulujemy!!!:).

0

A moze hejterzy siedza cicho, a prawdziwi kibice dopiero zaczeli sie cieszyc cwaniaku?:)

0

Moze i Leo szybko nie dogoni Cristiano, ale wole Messiego asystujacego i strzelajacego takie gole niz nurkowane karne w stylu Ronaldo:)

0

Wreszcie nasz duet pokazal na co go stac w tym meczu:)

1

Tiki-taka we wspolczesnym swiecie pilki nie istnieje, a ostatni raz widziano ja za czasow Pepa w Barcelonie... Obecnie ani Barca, ani Bayer nie graja tiki-taki... Nie mylcie pojec.

0

Trenera mamy dobrego, obronckw rowniez, ale chyba na boisku sa nie ci, ktorzy powinni byc...

0

A ile stracimy???:).

0

Ale mamy jeszcze Mathieu i Bartre:)

0

Tylko jest problem, bo skoro Javier nie jest brany pod uwage do gry na stoperze( mam taka nadzieje) to kto ma grac obok Mathieu? Baaaardzo niepewny Pique czy Bartra, ktory gral bodajze w jednym meczu?

0

Na lawke nam sie przyda

0

Lucho chyba zabardzo zamieszal z jedenastka.Powinien ustalic na kogo moze liczyc bardziej a na kogo mniej. Obecnosci Sergiego Roberto w tym meczu nawet nie bede komentowal, bo brak mi slow, ale dlaczego gra Pedro? Nie jestem jego hejterem, ale zastanowmy sie co on wnosi do naszej gry? Sandro i Munir maja chociaz jakies sytuacje stzeleckie(fakt, ze nie zawsze wykorzystuja, ale chociaz je maja). Nie wiem czy Pedro od poczatku sezonu mial chociazby 3 grozne ataki na bramke rywali, a taki Sandro strzelil juz 2 bramki, mimo ze gral o wiele krocej...

2

Myslisz, ze jestes smieszny???

0

W jakim sensie Bale go przycmiewa? Bo obecnie o Neymarze mowia wszyscy, a o Bale'u wapomniala bodajze raz Marca piszac o jego fatalnej formie.

0

Wiadomo, ze pilka nozna jest nieprzewidywalna, ale mysle, ze Ney pobije rekord Pelego i to przed 27 rokiem zycia:)

4

W tym sezonie jeszcze nie symulowal. Najlepsze jest to, ze "madryckie dzieciaki" smialy sie w tamtym sezonie z Neymara, a w tym sezonie Ney "znormalnial", a Ronaldo kladzie sie w kazdym meczu i jest na najlepszej drodze do zdobycia "Zlotej Pletwy" za rok 2014:)

1

I Sport i MD stawialy na Xaviego i Rakiticia, a okazuje sie, ze Ivan nawet nie jest powolany i pewnie zobaczymy Xaviego i Inieste, chociaz chcialbym zobaczyc dzisiaj Rafinhe( ale nie na skrzydle):)

0

Tak! Wreszcie Javier na DM:) No chyba, ze Lucho zdecyduje sie na niezwykle uniwersalnego Sergiego Roberto, ktory nie tylko ma genialny przeglad pola, ale takze rozbija ataki rywali w drobny pyl!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?