0

A moze hejterzy siedza cicho, a prawdziwi kibice dopiero zaczeli sie cieszyc cwaniaku?:)

0

Moze i Leo szybko nie dogoni Cristiano, ale wole Messiego asystujacego i strzelajacego takie gole niz nurkowane karne w stylu Ronaldo:)

0

Wreszcie nasz duet pokazal na co go stac w tym meczu:)

1

Tiki-taka we wspolczesnym swiecie pilki nie istnieje, a ostatni raz widziano ja za czasow Pepa w Barcelonie... Obecnie ani Barca, ani Bayer nie graja tiki-taki... Nie mylcie pojec.

0

Trenera mamy dobrego, obronckw rowniez, ale chyba na boisku sa nie ci, ktorzy powinni byc...

0

A ile stracimy???:).

0

Ale mamy jeszcze Mathieu i Bartre:)

0

Tylko jest problem, bo skoro Javier nie jest brany pod uwage do gry na stoperze( mam taka nadzieje) to kto ma grac obok Mathieu? Baaaardzo niepewny Pique czy Bartra, ktory gral bodajze w jednym meczu?

0

Na lawke nam sie przyda

0

Lucho chyba zabardzo zamieszal z jedenastka.Powinien ustalic na kogo moze liczyc bardziej a na kogo mniej. Obecnosci Sergiego Roberto w tym meczu nawet nie bede komentowal, bo brak mi slow, ale dlaczego gra Pedro? Nie jestem jego hejterem, ale zastanowmy sie co on wnosi do naszej gry? Sandro i Munir maja chociaz jakies sytuacje stzeleckie(fakt, ze nie zawsze wykorzystuja, ale chociaz je maja). Nie wiem czy Pedro od poczatku sezonu mial chociazby 3 grozne ataki na bramke rywali, a taki Sandro strzelil juz 2 bramki, mimo ze gral o wiele krocej...

2

Myslisz, ze jestes smieszny???

0

W jakim sensie Bale go przycmiewa? Bo obecnie o Neymarze mowia wszyscy, a o Bale'u wapomniala bodajze raz Marca piszac o jego fatalnej formie.

0

Wiadomo, ze pilka nozna jest nieprzewidywalna, ale mysle, ze Ney pobije rekord Pelego i to przed 27 rokiem zycia:)

4

W tym sezonie jeszcze nie symulowal. Najlepsze jest to, ze "madryckie dzieciaki" smialy sie w tamtym sezonie z Neymara, a w tym sezonie Ney "znormalnial", a Ronaldo kladzie sie w kazdym meczu i jest na najlepszej drodze do zdobycia "Zlotej Pletwy" za rok 2014:)

1

I Sport i MD stawialy na Xaviego i Rakiticia, a okazuje sie, ze Ivan nawet nie jest powolany i pewnie zobaczymy Xaviego i Inieste, chociaz chcialbym zobaczyc dzisiaj Rafinhe( ale nie na skrzydle):)

0

Tak! Wreszcie Javier na DM:) No chyba, ze Lucho zdecyduje sie na niezwykle uniwersalnego Sergiego Roberto, ktory nie tylko ma genialny przeglad pola, ale takze rozbija ataki rywali w drobny pyl!

0

Niesamowite.. Ten 22-letni chlopak ma juz ponad polowe dorobku bramkowego wielkiego Pele w reprezentacji Brazylii.. Jak tak dalej pojdzie, to Ney moze nawet podwoic rekord Pelego:)

10

Hahaha:) Rownie dobrze w takim razie powinni pominac Ronaldo, bo przeciez bylepszy od Leo tylko o 3 bramki i mial kilka asyst mniej;) LFP sie skompromitowalo i to bardzo:)

0

Real jeszcze nie mial prawdziwego testu na boisku, a juz stracil jakies 10bramek, wiec wiesz:)

0

Ale nie najlepszy w historii:) Dopiero pare lat pozniej zaczeto tak mowic:)

0

Obaj stali sie wielcy i to ich laczy:)

1

Pedro Pedrito rowniez nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa:)

1

Neymar tez pobije jego rekord- ilosc bramek w reprezentacjj Brazylii i jest to tylko kwestia czasu:)

0

Jeden rekord na pocieszenie bedzie nalezal do Cristiano:)

1

Hehe... Zaraz Cie zjedza:)" hala dzieci" przybywająąąą...

4

Ale ma wiecej polubien na Facebooku i to skrzydlowy!!!!!1111jedenjeden:)
A tak na powaznie to Ronaldo nie ma szans na dogonienie Argentynczyka, bk to jest niewykonalne dla zadnego czlowieka. Musialby byc maszyna, a i tak mialby problem:)

2

Zapomnij... Mimo, ze Ronaldo jest swietnym pilkarzem( oczywiscie z Leo nie ma go co porownywac) to straszny z niego arogant.
Swoja droga Leo pokazuje w kazdym aspekcie wyzszosc nad Ronaldo, bo w aspekcie czysto sportowym wiadomo, ale Leo nie zachowuje sie jak arogant ani gbur, potrafi docenic rywala, mimo ze wie, ze jest lepszy, nie odwala szopek na boisku itp...
I jak tu w ogole porownywac tych dwoch pilkarzy. Niebo(a raczej kosmos) a Ziemia:)

0

Moze nie kpina, ale Iniesta niestety nie zasluguje na ta nagrode i mam nadzieje, ze wygra ja Rakitic.

0

Powinien to wygrac Ivan Rakitic. Szkoda, ze u nas nie gra jako ofensywny pomocnik, bo do tego nadaje sie najbardziej. Sam Iniesta(szczegolnie a obecnej formie) nie dostarczy naszemu trio zbyt wiele otwierajacych podan. Rozumiem, ze Lucho chce utrzymac rownowage w defensywie, ale gdyby zamiast Busiego gral Javier i Rakitic gralby z przodu to efekt w defensywie bylby ten sam, a sila naszego ataku niewatpliwie by wzrosl. Niestety jednak sa w tym zespole swiete krowy, a mialo byc inaczej...

0

Jakby tak powiedzial to poszedlby do wiezenia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?