0

Zabojczy duet! A teraz Messi ma tylko 1 wybor w ataku- Neymara, a juz niedlugo bedzie mogl "obslugiwac" dwoch crackow:)

0

Napislales juz wszystko co chciales? Mozesz wracac...

0

Maja pilke na wysokosci pola karnego to niech strzelaja! Chyba zawodnicy zarabiajacy grube miliony potrafia uderzyc z 15 metrow... Rozumiem, ze Lucho mial malo czasu i nie wprowadzil wszystkich zmian taktycznych, ale chyba powinien im rozkazac strzelac, bo z pilka do bramki przeciwko autobusom niestety w wspolczesnym footballu sie nie wejdzie...

0

A Bartra? I co bedzie z Vermaelenem?:)

2

Wiec pewnie nasza obrona bedzie tak wygladac przez wiekszosc sezonu, a wiec Masche i Mathieu na boisku, Pique na lawie, Vermaelen na trybunach a Bartra w domu przed telewizorem.... Po co Lucho kupowal tego Vermaelena? Chyba, ze na lawke kosztem Pique:)

0

Co sie stalo z MU? Jak oni ten mecz przegrali???

11

Wiecej strzalow, wiecej strzalow! Grajac przeciwko autobusowi nie wejda z pilka do bramki i dzisiaj tez tak bedzie. Zawodnicy o takiej jakosci chyba potrafia strzelac z 15-20metrow.

0

Sponsor tytularny Santiago Berabeu? Czyli cos w nazwie stadionu?:)

0

Ale 2 bramki stracone z beniaminkiem moga martwic:)

0

Pique zagral swietnie na tle napastnikow Apoelu, ale obawiam sie o jego gre, gdy przyjdzie mu zatrzymywac lepszych i szybkich napastniow. Ale poki co trzeba mu przyznac, ze zagral genialnie.
Drugi zawodnik, ktory mi sie spodobal to Samper. On kiedys bedzie zastepca Busiego i bedzie gral tak jak on za najlepszych lat. Cieszy mnie to, bo mamy wychowanka, ktory bedzie walczyc z Busim o miejsce w skladzie, bo chyba nie ma na to wielkich szans( mimo, iz uwazam, ze jest lepszy od Sergio)

0

Ciekawi mnie jak pojdzie Realowi, chociaz my tez musimy sie postarac:)

0

Zobaczymy czy rzeczywiscie Lucho da pograc mlodym w trakcie sezonu. Mam nadzieje, ze tak bo przeciez musza dostac szanse.

2

Ale jednak chlopak ma troche racji:)

1

Casillas>Ronaldo... Fajne porownanie?:)

2

Moze cos z niego jeszcze bedzie?:)

0

Haha:) Dobre:).

0

Rosja do domu!:)

0

Ney znowu brameczke pyknie. W reprezentacji gra swietnie i oby gral tez tak w Barcelonie.

0

Juz niedlugo bedzie pierwszy.

1

Przez 90% sezonu??? Ale chyba tego obecnego, bo w ostatnim sezonie gral calkiem dobrze... Zawodnik, ktory w 90% meczow zasluguje na 1 nie mialby takich statystyk... W takim razie Alexis zaslugiwal w tamtym sezonie na 2???

0

No tak... Oceniaj potencjal druzyny na 2 lata po meczu w ktorym w pomocy zagrali Xavi, Roberto i Samper, a w ataku Munir zamiast Suareza( zdobywcy Zlotego Buta).
Rozumiem, ze jestes trollem, ale bez przesady:)

0

Tak... "Hala dzieci" zawsze maja racje:)

2

Chyba kazdy liczyl na wiecej, ale najwazniejsze jest zwyciestwo:) Pamietajcie, ze nie gralismy najmocniejszym skladem, i chyba juz jestem pewien, ze z Roberto nigdy nie bedzie nastepcy Xaviego... Mial swoje szanse i w poprzednim sezonie i w tym meczu i nie pokazal absolutnie nic. W jego przypadku czas nic nie zmieni, bo on ciagle gra tak samo, bezbarwnie. Dziwi mnie, ze przy potencjale naszej mlodziezy nadal wszyscy w Barcelonie wierza w Roberto... Ten chlopak kariery u nas nie zrobi.

0

Wreszcie przyznal, ze jest gorszy???Az nie chce mi sie wierzyc!

0

Mysle, ze przynajmniej polowa osob na tej stronie gorzej od niego by nie zagrala. Chyba wiekszosc potrafi kopnac pilke na 5-10 metrow w bok, prawda?:)

0

Jednak Roberto powinien dac z siebie 300%, bo zadko bedzie wychodzic w pierwszym skladzie i powinien pokazac, ze nalezy mu sie jakas szansa... Na pol gwizdka to moga zagrac( chociaz nie powinni) zawodnicy pokroju Messiego, Neymara czy Iniesty, ktorzy nie musza juz nic udowadniac, a nie Roberto dla ktorego kazda minuta powinna miec ogromne znaczenie...

0

Problem w tym, ze w tym meczu cala trojka naszych pomocnikow "zachowuje rownowage" i nic wiecej... W takim meczu dwojka pomocnikow powinna byc bardziej ofensywnie ustawiona.

0

Gramy niezle, szczegolnie majac w pomocy takich zawodnikow. Mam nadzieje, ze w drugiej polowie zobacze Rakiticia i/lub Inieste.

0

Ciesza mnie Ter Stegen i Bartra w skladzie, ale uwazam ze nasz srodek pola powinien wygladac bardziej kreatywnie. Za Sergi Roberto dalbym Inieste lub
Rakiticia, a najwyzej w drugiej polowie wpuscilbym go na boisko:)

3

Bez tego geniusza Barca nie bylaby najlepszym klubem na swiecie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?