LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zabojczy duet! A teraz Messi ma tylko 1 wybor w ataku- Neymara, a juz niedlugo bedzie mogl "obslugiwac" dwoch crackow:)
0
Napislales juz wszystko co chciales? Mozesz wracac...
0
Maja pilke na wysokosci pola karnego to niech strzelaja! Chyba zawodnicy zarabiajacy grube miliony potrafia uderzyc z 15 metrow... Rozumiem, ze Lucho mial malo czasu i nie wprowadzil wszystkich zmian taktycznych, ale chyba powinien im rozkazac strzelac, bo z pilka do bramki przeciwko autobusom niestety w wspolczesnym footballu sie nie wejdzie...
0
A Bartra? I co bedzie z Vermaelenem?:)
2
Wiec pewnie nasza obrona bedzie tak wygladac przez wiekszosc sezonu, a wiec Masche i Mathieu na boisku, Pique na lawie, Vermaelen na trybunach a Bartra w domu przed telewizorem.... Po co Lucho kupowal tego Vermaelena? Chyba, ze na lawke kosztem Pique:)
0
Co sie stalo z MU? Jak oni ten mecz przegrali???
11
Wiecej strzalow, wiecej strzalow! Grajac przeciwko autobusowi nie wejda z pilka do bramki i dzisiaj tez tak bedzie. Zawodnicy o takiej jakosci chyba potrafia strzelac z 15-20metrow.
0
Sponsor tytularny Santiago Berabeu? Czyli cos w nazwie stadionu?:)
0
Ale 2 bramki stracone z beniaminkiem moga martwic:)
0
Pique zagral swietnie na tle napastnikow Apoelu, ale obawiam sie o jego gre, gdy przyjdzie mu zatrzymywac lepszych i szybkich napastniow. Ale poki co trzeba mu przyznac, ze zagral genialnie.
Drugi zawodnik, ktory mi sie spodobal to Samper. On kiedys bedzie zastepca Busiego i bedzie gral tak jak on za najlepszych lat. Cieszy mnie to, bo mamy wychowanka, ktory bedzie walczyc z Busim o miejsce w skladzie, bo chyba nie ma na to wielkich szans( mimo, iz uwazam, ze jest lepszy od Sergio)
0
Ciekawi mnie jak pojdzie Realowi, chociaz my tez musimy sie postarac:)
0
Zobaczymy czy rzeczywiscie Lucho da pograc mlodym w trakcie sezonu. Mam nadzieje, ze tak bo przeciez musza dostac szanse.
2
Ale jednak chlopak ma troche racji:)
1
Casillas>Ronaldo... Fajne porownanie?:)
2
Moze cos z niego jeszcze bedzie?:)
0
Haha:) Dobre:).
0
Rosja do domu!:)
0
Ney znowu brameczke pyknie. W reprezentacji gra swietnie i oby gral tez tak w Barcelonie.
0
Juz niedlugo bedzie pierwszy.
1
Przez 90% sezonu??? Ale chyba tego obecnego, bo w ostatnim sezonie gral calkiem dobrze... Zawodnik, ktory w 90% meczow zasluguje na 1 nie mialby takich statystyk... W takim razie Alexis zaslugiwal w tamtym sezonie na 2???
0
No tak... Oceniaj potencjal druzyny na 2 lata po meczu w ktorym w pomocy zagrali Xavi, Roberto i Samper, a w ataku Munir zamiast Suareza( zdobywcy Zlotego Buta).
Rozumiem, ze jestes trollem, ale bez przesady:)
0
Tak... "Hala dzieci" zawsze maja racje:)
2
Chyba kazdy liczyl na wiecej, ale najwazniejsze jest zwyciestwo:) Pamietajcie, ze nie gralismy najmocniejszym skladem, i chyba juz jestem pewien, ze z Roberto nigdy nie bedzie nastepcy Xaviego... Mial swoje szanse i w poprzednim sezonie i w tym meczu i nie pokazal absolutnie nic. W jego przypadku czas nic nie zmieni, bo on ciagle gra tak samo, bezbarwnie. Dziwi mnie, ze przy potencjale naszej mlodziezy nadal wszyscy w Barcelonie wierza w Roberto... Ten chlopak kariery u nas nie zrobi.
0
Wreszcie przyznal, ze jest gorszy???Az nie chce mi sie wierzyc!
0
Mysle, ze przynajmniej polowa osob na tej stronie gorzej od niego by nie zagrala. Chyba wiekszosc potrafi kopnac pilke na 5-10 metrow w bok, prawda?:)
0
Jednak Roberto powinien dac z siebie 300%, bo zadko bedzie wychodzic w pierwszym skladzie i powinien pokazac, ze nalezy mu sie jakas szansa... Na pol gwizdka to moga zagrac( chociaz nie powinni) zawodnicy pokroju Messiego, Neymara czy Iniesty, ktorzy nie musza juz nic udowadniac, a nie Roberto dla ktorego kazda minuta powinna miec ogromne znaczenie...
0
Problem w tym, ze w tym meczu cala trojka naszych pomocnikow "zachowuje rownowage" i nic wiecej... W takim meczu dwojka pomocnikow powinna byc bardziej ofensywnie ustawiona.
0
Gramy niezle, szczegolnie majac w pomocy takich zawodnikow. Mam nadzieje, ze w drugiej polowie zobacze Rakiticia i/lub Inieste.
0
Ciesza mnie Ter Stegen i Bartra w skladzie, ale uwazam ze nasz srodek pola powinien wygladac bardziej kreatywnie. Za Sergi Roberto dalbym Inieste lub
Rakiticia, a najwyzej w drugiej polowie wpuscilbym go na boisko:)
3
Bez tego geniusza Barca nie bylaby najlepszym klubem na swiecie:)