LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique na kapitana?? Chyba zartujesz...
1
A teraz nie gra, a jak gra to tragicznie..
1
A to juz zmiennika za 20mln nie widziales??? Z reszta kto wie czy nie wygryzie nawet Pique... Jak dla mnie moze nawet grac w pierwszen 11.
0
A po co.Ci moderatorzy??? Zglaszaj i po problemie..
0
Sie usmialem..
0
Wole Masche od Busiego.
3
Wolelibyscie Marquinhosa??? Bo szczerze ja nie... Juz pomijajac ostatni mecz w jego wykonaniu w ktorym w dziecinny sposob zawalil 3 bramki z jakimis "ogorkami", to on po prostu jest przecietnym obroncą, bez doswiadczenia, w ostatnim sezonie byl rezerwowym w PSG i jest cholernie drogi(ok.40mln za takiego mlokosa to absurd) Jedyne co za nim przemawia to tak na prawde jego wiek i to, ze moze sie w przyszlosci rozwinac. Podejrzewam., ze jego tez nie widzieliscie w akcji, ale kazdy go chce, nawet za 40mln, a co tam!
Mathieu natomiast jest doswiadczony, swietnie zna lige, jezyk, nie musi sie aklimatyzowac i ma swoetne warunki fizyczne, a tego nam brakowalo. Jest bardziej zwrotny niz Pique( ciezko zeby nie byl) i jesli bedzie solidnym stoperem(a czemu ma nie byc?) to 20mln dobra suma, mimo ze ma juz prawie 31 lat.
Na prawde wolicie rezerwowego zawodnika PSG za 40mln od doswiadczonego stopera, ktory gral regularnie w lidze hiszpanskiej??? Mamy juz jednego mlodego zawodnika- Bartre, ktory na pewno nie jest gorszy od Marquinhosa i mamy go za darmo.. Nie jest tez powiedziane, ze Mathieu skonczy kariere za dwa czy trzy lata...
0
Szczegolnie, ze to Twoje pieniadze... Jesli Lucho go chcial to go kupilismy za 20mln i juz. Smiesza mnie juz te komentarze..
1
A co za roznica czy klauzula 30mln czy 150mln??? I tak wiadomo, ze jesli juz to sprzedamy go za 8-15mln... Klauzula jest tutaj zbedna i jest po to.zeby byla... Takich ludzi jak Ty naprawde ciezko zrozumiec...
5
No coz.. Lepszy Mathieu niz rezerwowy z PSG za 40mln...
0
Jeszcze w pelni na transfer Suareza nie odpowiedzial:)
1
Według statystyk portalu Squawka nowy stoper Barcelony w zeszłym sezonie zanotował 65 przejęć na własnej połowie - więcej niż jakikolwiek piłkarz Barcelony. Najbliżej tego wyniku był Javier Mascherano (54). Oprócz tego miał również 217 skutecznych wybić, które oddalały zagrożenie spod swojej bramki - również więcej niż gracze Barçy.
Mowi to Wam cos??? Statystycznie jest lepszy od kazdego naszego obroncy i kosztuje 20mln. Tragedia? Nie sądzę...
0
Potrafie...
Według statystyk portalu Squawka nowy stoper Barcelony w zeszłym sezonie zanotował 65 przejęć na własnej połowie - więcej niż jakikolwiek piłkarz Barcelony. Najbliżej tego wyniku był Javier Mascherano (54). Oprócz tego miał również 217 skutecznych wybić, które oddalały zagrożenie spod swojej bramki - również więcej niż gracze Barçy.
0
Chcieli Silve, ale przeciez Silva tez juz jest stary i zagra 2lata na poziomie i koniec.. Tak wynika z ich komentarzy..
0
A Messi do Arsenalu... Oby dwie plotki tak samo prawdopodobne..
1
Oj dzieciaczki, dzieciaczki... Nawet nie wiedzialem, ze tylu Was jest na mojej ukochanej stronie... Nigdy nie widzieliscie go w akcji, ale juz placz... Jest szybki(skoro gral kiedys na lewej obronie) i ma dobre warunki fizyczne... Wiek??? Nie placzcie, jeszcze pare lat zagra... 20mln w ratach zbytnio nas nie obciazy... Tylko, ze najgorsze jest to, ze jest rudy, prawda?
0
Mamy juz falszywa "9"...
0
Xavi pewnie zagra polowe sezonu, a od nowego sezonu przejdzie do USA. Tam liga zaczyna sie w styczniu:)
0
Hehe, to moze dlatego Messi chce odejsc do Arsenalu??? Byle gdzie, byle dalej od Lucho:)
P.S. Nie, nie wierze w te plotki:)
0
I dobrze... Nie ma lekko. Kondycja musi byc:)
0
Znajac wloskie kluby to 18mln by nam zaproponowali:)
1
Dokladnie.. Jest szybki i ma warunki fizyczne.
0
Ale jest dla wiekszosci liczy sie, ze jest stary i rudy... Przeciez to najwazniejsze.
0
Mathieu to stoper, ktory moze wystepowac na lewej obronie...
2
99% z Was nigdy nie widzialo Mathieu w akcji( oprocz meczow Barcy z Valencja, ale kto wtedy zwracal na niego uwage) a wszyscy narzekaja. Ja tam uwazam, ze jako rezerwowy stoper bedzie idealny. Jest doswiadczony i pogodzi sie z rola zmiennika. 20 mln to moze o kilka milonowza duzo, ale skoro inaczej sie nie dalo...
0
O to chodzi, zeby nikt go nie kupil:)
0
To chyba ma duuuuza rodzine:)
0
Zebys sie nie zdziwil...
0
Jako 4 stoper moze byc:) Chyba, ze Lucho szykuje go do pierwszego skladu:) Ciekawe kogo jeszcze kupia:)
0
I dobrze;)