0

A kto by nie chcial??:)

2

Wiedzialem, ze ktos to napisze:D

2

Nie umiesz wpisac w Google??

0

Laskowski

1

Robben? To on gra?:) Nie zauwazylem

0

Podobnie jak Higuain

4

Pedro zagral dobry sezon a wy sie go czepiacie... Owszem, Alexis byl lepszy, ale Zubi zadecydowal tak a nie inaczej, ale to nie znaczy, ze mamy nienawidzic Pedro.. Lepiej go sprzedac za 15mln i kupic kogos w jego miejsce za 30-40mln??? Zobaczycie, ze Pedro jeszcze nie raz uratuje nam dupe..

0

Przepierdzieli cala kase i nici z Suareza i stoperow:)

0

Niech korzysta z wakacji, bo juz niedlugo czeka go ciezka praca

0

Wczesniej pojawialo sie" transfer kwestia dni":)

0

Ma wiecej asyst od Messiego, Cesca i Di Marii... Oni tez nie potrafią podawac??

10

Troche szkoda, ze kosztem Alexisa, ale wszystkiego miec nie mozna:)

0

Dlaczego?

0

Polacy na Euro to i bez trenera powinni wyjsc z grupy, ale ze mamy takich pilkarzy jakich mamy to o MŚ mozemy tylko pomarzyc

1

On ma teraz wieksze zmartwienia:)

6

Argentyna Niemcom z kontrataku? Nie da rady;]

0

Nierealne niestety

4

Zastanawiam sie czy w ogole mozna ich nazwac redaktorami, bo zbytnio nie roznia sie od dzieciakow z ich strony:)

0

A co ma do tego cena za ktora kupilismy Alexisa??? Przeciez nie odejma nam tej kwoty od tego ile za niego dostaniemy...

0

Wie ktos ile Leo przebiegl w ostatnim meczu??? Wydaje mi sie, ze nie za duzo

0

Tia, tia... Majac do wyboru Real czy Stoke jako zawodnik Barcy wybral bys Real??? Cbyba nie. Gerard tak na prawde nie mial wyboru... Nie powie przy kibicach Barcy, ze chcialby zagrac w Realu.

0

A przeczytales artykul czy tylko sam tytul??? Jak ja nie cierpie takich ludzi jak Ty...

0

Nie przesadzajmy z tymi koncowkami dla Sergiego... Zagral az 939 minut i nie oszukujmy sie- wiele nie pokazal... Oczywiscie kontrakt trzeba przedluzyc, bo wiele nas to nie bedzie kosztowalo, a nie mozemy stracic kolejnego wychowanka. Mysle, ze nastepny sezon bedzie dla niego kluczowy.

0

Po co nam ten najemnik??

0

99% osob na jego miejscu powiedzialoby zupelnie to samo...

0

Przeciez to jakis ogorek... Mathieu to nasza przyszlosc. Mlody, utalentowany i perspektywiczny zawodnik - tego nam wlasnie trzeba!

5

Gorzej jak zostaniemy i bez Suareza i bez Alexisa:D

6

Czy redakcja nie przesadza z umieszczaniem na stronie.informacji o ataku hakerow na strone Jamesa??? Rozumiem, ze jest w tym wątek Neymara, ale czy to aby nie przesada?

Tak, tak wiem... Jak nie chce to nie musze tego czytac:)

0

Niech biora tego najemnika...

0

Hehe... "Hala dzieci" daja popis razem ze swoimi redaktorkami:) Moze wklei im ktos ten artykul i ugasi ich "bol dupy"??:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?